Primera Division: 18. kolejka
06 sty 2019 18:30
90+3'

Koniec meczu i cierpień Realu Madryt. Królewscy przegrali 0:2 z Realem Sociedad.

42
26
6
2
4
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

8
5
3
5
4
88'

7
84'

Sociedad. Schodzi: Aihen Munoz. Wchodzi: Igor Zubeldia Elorza.

6
83'

Gol! Strzelił Ruben Pardo. Asystował mu Willian Jose.

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne do Rubena Pardo. Zmiennik przymierzył głową i 2:0 dla Basków! Real na kolanach.

85
52
17
16
21
80'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

10
11
8
5
6
77'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Sergio Reguilon.

Sergio Reguilon #23
9
9
11
4
6
76'

Januzaj przełożył sobie piłkę w polu karnym na lewą nogę i oddał strzał, który zdążył zablokować Marcelo.

8
5
5
2
5
75'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić za dyskusję z arbitrem.

Real Madryt
12
7
8
6
8
73'

Sociedad. Schodzi: Mikel Merino. Wchodzi: Ruben Pardo.

7
3
3
3
3
72'

Merino stracił piłkę i przejął ją Carvajal. Hiszpan szukał podania, ale niecelnie dograł.

5
5
4
2
3
71'

Isco próbował dośrodkować z prawej strony, ale Munoz blokuje podanie!

3
3
4
2
7
69'

Sociedad. Schodzi: Aritz Elustondo. Wchodzi: Joseba Zaldua.

Aritz Elustondo #15
4
2
2
1
1
68'

Mikel Merino zagrywa do Januzaja. Belg chciał dobiec do piłki, ale przepchnął go obrońca Realu.

6
2
2
4
3
67'

Januzaj wyszedł na czystą pozycję i uderzył z prawej strony pola karnego. Umiejętnie broni Courtois!

12
9
7
3
5
67'

Dośrodkowanie z lewej strony. Głową uderzył Ramos, ale broni Rulli.

9
8
3
4
4
66'

Gorąco w polu karnym Sociedad! Vinicius dogrywa w pole karne, z bardzo dogodnej pozycji uderza Ramos, ale strzał zablokowali obrońcy!

5
5
4
7
8
65'

Kontrowersyjna decyzja arbitra. Vinicius znowu urwał się obrońcom, aż w końcu upadł po kontakcie z bramkarzem. To mógł być rzut karny, jednak sędzia myśli inaczej. Gramy dalej!

5
5
7
7
64'

Merino miał okazję do strzału. Zawodnik Sociedad oddał strzał, ale bardzo słaby i bez problemu broni Courtois.

4
2
1
komentarz

Vazquez zapomniał, że miał na swoim koncie już jedną żółtą kartkę. Hiszpan dopuścił się faulu taktycznego, mimo że obok niego był Toni Kroos.

2
4
5
1
6
61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lucas Vazquez za faul na Merino.

34
26
7
5
7
59'

Real Sociedad umiejętnie poradził sobie z nieśmiałym pressingiem Los Blancos i zgrabnie przeszedł pod bramkę rywali. Ale nie zakończyli akcji groźnym strzałem.

3
4
1
5
57'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Isco.

6
4
1
4
55'

Benzema wypuścił Viniciusa, ale Brazylijczyk zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i zdążył zainterweniować obrońca.

2
5
1
1
5
53'

I odpowiedź Realu. Carvajal zagrał na głowę Benzemy, ale Francuz oddał zbyt słaby strzał, żeby zaskoczyć bramkarza.

3
7
1
3
53'

Długi drybling Januzaja. Belg zszedł z piłką do środka i uderzył na bramkę. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
4
1
4
52'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo za faul na Januzaju.

Real Madryt
9
5
3
1
3
51'

Benzema rozegrał piłkę z Viniciusem. Brazylijczyk uciekł na prawą stronę i oddał strzał na bramkę, ale niecelny.

6
6
3
3
2
47'

Ależ zagotowało się w polu karnym Basków! Najpierw uderzył Benzema, potem do przewrotki złożył się Vinicius, a na koniec strzelał Varane. Ale wciąż 1:0 dla Sociedad.

6
6
4
5
4
47'

Centra Casemiro z prawej strony wybita przez Zurutuzę.

4
4
2
1
2
46'

Wracamy na drugą połowę!

3
1
1
1
1
45+1'

Dogranie prostopadłe do Viniciusa. Brazylijczyk urwał się obrońcom, ale został złapany na spalonym.

4
4
1
2
2
44'

Ależ centra Vazqueza! Hiszpan dośrodkował, ale trafił w słupek!

3
3
8
3
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez za faul na Oyarzabalu.

5
4
1
2
1
38'

Dośrodkowanie na głowę Casemiro. Brazylijczyk uderzył nad bramką.

4
3
4
6
4
37'

Modrić uwolnił na prawej stronie Sergio Ramosa. Kapitan Realu z trudem dośrodkował w pole karne.

5
3
2
2
4
36'

Żółtą kartkę otrzymał Willian Jose za fau na Modriciu.

Real Sociedad
5
4
3
4
4
34'

Vinicius urwał się na lewej stronie. W ostatniej chwili zatrzymał go Llorente.

2
1
2
3
4
31'

Merino stracił piłkę, ale strzał Casemiro został zablokowany. Piłka trafiła pod nogi Luki Modricia. Chorwat mocno uderzył. Będzie rzut rożny.

3
3
3
2
3
27'

Strata Marcelo i kontratak Basków. Januzaj groźnie dośrodkował w pole karne, ale na posterunku czuwał Sergio Ramos i wybił piłkę.

6
6
3
5
4
25'

Kroos dośrodkował na głowę Varane'a. Francuz uderzył na bramkę, ale obrońcy zdążyli zablokować jego strzał.

2
3
1
1
2
24'

Vinicius świetnie dograł do Vazqueza. Hiszpan wbiegł w pole karne, ale zatrzymał go Diego Llorente.

2
2
1
22'

Znowu Benzema! Francuz wywalczył rzut rożny. Piłka trafiła do Modricia, który huknął z dystansu. Broni Rulli!

10
8
4
5
9
18'

Nieudana wrzutka w pole karne. Sytuację na lewej flance ratował Vinicius, ale sfaulował Zurutuzę.

1
1
3
18'

Vazquez długo walczył na prawej stronie z Munozem. Obrońca Realu Sociedad wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
1
15'

Uciekł na wolne pole Vinicius, ale pod naciskiem rywala miał problem, żeby oddać dobry strzał. W sukurs szedł mu Vazquez. Hiszpan nie zdążył skierować piłki do siatki.

2
3
2
3
4
15'

Niecelny przerzut Marcelo na prawą stronę. Przejął Munoz.

2
3
2
3
3
12'

Gospodarze ciągle walczą by dostać się pod bramkę rywali. Na razie walą głową w mur.

2
4
1
2
2
10'

Vazquez tym razem dograł z lewej strony. Vinicius oddał piłkę Benzemie, a ten uderzył obok dalszego słupka.

5
9
3
5
6
9'

Kolejna centra Kroosa z rzutu wolnego wybita przez rywali.

2
2
1
2
2
8'

I z kontrą ruszył Oyarzabal, który wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Januzaja wybite przez obrońców Realu Madryt.

2
1
7'

Znowu szybko rozegrali Los Blancos. Vazquez próbował uwolnić Viniciusa, ale akcję przerwał Elustondo.

2
2
5'

Kroos zagrał w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy Sociedad.

5
4
1
4
5'

Rzut wolny dla Realu Madryt. Szykuje się dośrodkowanie w pole karne.

5
5
2
4
3'

Gol! Strzelił Willian Jose.

Koszmarne pierwsze minuty dla Realu. Willian Jose mocno uderzył w sam środek bramki i Real Sociedad na prowadzeniu!

75
47
12
12
20
2'

Co za początek! Mikel Merino faulowany w polu karnym przez Casemiro i jedenastka dla Sociedad!

39
29
5
3
13
1'

Królewscy próbowali zacząć mecz niezłym rozegraniem. Wszystko układało się dopóki piłki nie dostał Lucas Vazquez. Hiszpan niecelnie podał do Modricia i piłkę przejęli przyjezdni.