1
89'

Sevilla. Schodzi: Joris Gnagnon. Wchodzi: Ibrahim Amadou.

89'

Thomas huknął z dystansu. Vaclik musiał się wysilić, żeby obronić ten potężny strzał.

4
1
1
1
85'

Zamieszanie w polu karnym Atletico po dośrodkowaniu z kornera. Obrońcy zażegnali zagrożenie.

3
1
2
2
84'

I mocna odpowiedź Sevilli! Gnagnon przechwycił piłkę zaraz przed polem karnym Atletico i oddał mocny strzał na bramkę. Broni Oblak!

1
1
1
82'

Szybki atak Atletico! Griezmann ruszył prawą stroną i oddał strzał. Vaclik czekał do ostrzeniej chwili i obronił!

5
5
4
4
2
81'

Griezmann próbował zaskoczyć i oddał strzał zewnętrzną częścią stopy, ale nie zagroził bramce Vaclika.

1
2
2
79'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Quincy Promes.

79'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Joaquin Munoz.

Joaquin Munoz #47
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin za faul na Andre Silvie.

1
77'

Gnagnon porwał się w pole karne rywali i oddał strzał głową. Piłka nie trafiła w światło bramki.

2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri za faul na Ben Yedderze.

Rodri #14
2
76'

Saul długo holował piłkę na lewej stronie. W końcu zdecydował się na dogranie do Correi, ale napastnik Atletico był dobrze kryty.

1
1
74'

Navas popędził klasycznie prawą stroną i dograł w pole karne. Diego Godin przeciął podanie i wybił piłkę.

1
2
73'

Nieudany strzał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur.

1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega za faul na Vitolo.

1
2
69'

Ależ okazję miał Ben Yedder! Dośrodkowanie Navas do Roque Mesy. Ten dograł do Francuza, który pomylił się o centymetry. Piłka minęła dalszy słupek!

2
5
3
3
3
68'

Sevilla znowu stosuje wysoki pressing, tak jak w pierwszej połowie. Andaluzyjczycy szybko przechwytują piłki, ale na razie nie potrafią wrócić na prowadzenie.

2
1
1
1
1
65'

Było blisko. Saul uderzył głową po dośrodkowaniu z kornera, ale bez problemu broni Vaclik.

2
1
1
2
1
64'

Pierwszy kontakt z piłką Vitolo. Ale nie zagroził. Jego centra wybita przez obrońcę i będzie rzut rożny.

1
1
1
1
1
64'

Saul pokusił się o strzał z dystansu, ale nie postraszył Vaclika.

2
2
1
1
2
63'

Korner dla Atletico. Rojiblancos nie wykorzystali szansy. Andaluzyjczycy szybko zażegnali zagrożenie z własnego pola karnego.

1
1
1
2
1
60'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Vitolo.

2
1
1
2
2
56'

Dużo niedokładności w gry obu ekip w ostatnich minutach. Straty na połowie boiska.

2
1
3
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann za faul na Gnagnonie.

2
2
4
4
4
53'

Strata Juanfrana, a piłka po chwili trafia przed pole karne do Pablo Sarabii. Pomocnik oddał mocny strzał z dystansu, ale wybornie broni Oblak!

4
4
2
1
2
50'

Andre Silva nie może podnieść się z boiska. Portugalczyk ucierpiał po starciu z Diego Godinem.

2
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez za faul na Andre Silvie.

1
1
1
1
48'

Griezmann został sam z piłką i próbował dostać się pod bramkę Vaclika. Przed polem karnym zatrzymał go Gnagnon.

1
1
47'

Pierwszy mocny impuls Atletico w drugiej połowie. Saul oddał strzał, ale broni Vaclik.

1
1
46'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia za faul na Koke.

1
1
komentarz

W obu zespołach bez zmian.

1
46'

Sędzia dał znak do wznowienia gry. Zaczynamy drugą połowę!

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Navas za dyskusję z arbitrem.

1
2
2
45'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Mamy wyrównanie! Griezmann pięknie przymierzył nad murem z rzutu wolnego i zaskoczył Vaclika. 1:1!

16
16
4
4
6
43'

Atletico będzie miało okazję do rewanżu. Thomas faulowany na 17 metrze. Będzie rzut wolny.

3
1
1
39'

Sevilla jest w gazie! Andre Silva wypuścił na prawej stronie Ben Yeddera. Francuz stanął przed szansą, aby już skompletować dublet, ale marzenia musi odłożyć na później. Uprzedził go Jan Oblak, który wyszedł z bramki.

4
2
2
5
2
37'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Daniel Carrico.

Na prawej stronie ruszył nie kto inny jak Jesus Navas. Pomógł mu rozegraniem Andre Silva. Były zawodnik Manchesteru City wycofał do Carrico, a ten od razu oddał piłkę Wissamowi Ben Yedderowi. Francuz uderzył w polu karnym od razu. I mamy 1:0 dla Sevilli!

10
7
3
4
11
36'

Ależ uderzenie! Andre Silva huknął na bramkę! Piłka trafiła w słupek!

1
1
2
3
4
35'

Szansa dla Rojiblancos. Correa mógł urwać się obrońcom, ale został zatrzmyany na połowie Seivlli przez Carrico.

1
33'

Thomas z prawej strony dograł w pole karne. Tam czekał Correa, ale kolejny raz dał złapać się na spalonym.

2
1
1
1
2
31'

Jesus Navas z łatwością oszukał Saula na prwej stronie i dograł na głowę Escudero. Pomocnik uderzył nad bramką.

1
3
1
2
2
30'

Minęło pół godziny, a Atletico dalej zamknięte na własnej połowie boiska. Przy piłce Sevilla, ale spokojnie konstruuje atak.

2
1
2
6
3
27'

Pierwsza poważna próba Rojiblancos. Griezmann sprawdził umiejętności Oblaka, którzy bez większych problemów chwycił piłkę.

2
2
5
1
2
25'

Desperacja próba z dystansu Lemara. Francuz oddał strzał, ale trafił wprost w kryjącego obrońcę.

2
1
1
1
4
24'

I w końcu Andaluzyjczycy pokusili się o centrę z lewej strony. Escudero próbował znaleźć kolegów w oplu karnym, ale piłka zblokowana.

3
3
1
1
1
23'

Po kilku minutach zastoju znowu Sevilla atakuje. Próba dośrodkowania z prawej strony, ale wybija obrońca Atletico.

1
1
1
1
4
18'

Niezła wrzutka od Thomasa do Correi. Napastnik przyjął piłkę i próbował zaskoczyć Vaclika. Nic z tego, był na spalonym.

3
3
3
3
3
15'

Kolejna centra Navasa. O strzał z woleja pokusił się Roque Mesa, ale nieczysto trafił w piłkę.

1
3
1
1
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa za faul.

2
1
4
2
2
13'

Atletico w końcu weszło na połowę Sevilli, ale nie pocieszyło się tym zbyt długo. Lemar szybko stracił piłkę próbując podać do Griezmanna.

3
2
2
2
2
12'

Aktywna jest Sevilla na prawej stronie. Stamtąd powędrowało dobre dośrodkowanie od Navasa na Sarabię, ale Oblak wykazał się sprytem i załapał piłkę, nim ta wylądowała na głowie pomocnika Andaluzyjczyków.

2
1
1
1
1
10'

Strata Banegi i Atletico ruszyło z kontrą. Starania na marne. Na razie Sevilla stosuje niezły pressing i odzyskała piłkę już na połowie przeciwników.

2
1
1
1
1
8'

Diego Godin uprzedził Ben Yeddera na prawej stronie pola karnego. Francuz nie wywalczył piłki.

1
1
1
1
2
6'

Centra z prawej strony w pole karne Atleti. Andre Silva ani Ben Yedder nie wywalczyli piłki.

1
1
1
1
2
4'

Kolejny faul Sevilli. Tym razem Andre Silva pchnął Rodriego na połowie Rojiblancos.

2
1
1
1
1
3'

I szybkie wznowienie gry przez Vaclika. Czech uwolnił Escudero, który nie poradził sobie z rywalem przed polem karnym.

2
1
1
1
1
2'

Żaden zespół nie rzucił najcięższych dział na sam początek. Gra toczy się w połowie boiska. Ale jeden. piłkarzy Atletico był faulowany. Dośrodkowanie z rzutu wolnego złapane przez Vaclika.