3
5
5
69'

Eibar próbuje naciskać na rywali. Przyjezdni przy piłce, ale im bliżej pola karnego Barcelony, tym większe problemy.

8
6
4
2
3
66'
ZMIANA
11
8
3
3
2
66'

Enrich próbował zdobyć bramkę kontaktową. Napastnik uderzył głową po dośrodkowaniu z lewej strony. Piłka minęła słupek.

8
5
4
3
2
64'
ZMIANA
62'

Alba na spalonym.

6
3
5
3
7
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto.

Roberto szybko wznowił grę z autu i podał do Suareza. Urugwajczyk urwał się na prawej stronie i oddał strzał z ostrego kąta. 3:0 dla Barcelony.

47
23
3
4
5
58'

Ależ akcja Barcelony! Coutinho dośrodkował do Suareza, a ten zostawił piłkę Messiemu. Argentyńczyk oddał płaski strzał i pozwolił wykazać się bramkarzowi.

16
9
5
3
7
57'

Teraz Coutinho! Messi wypuścił Brazylijczyka na lewej stronie. Ten zwlekał z oddaniem strzału i uprzedził go Riesgo.

11
9
2
1
7
56'

Barcelona mogła pójść za ciosem! Alba dogrywał z lewej strony i akcję mógł zakończyć Suarez. Tym razem Urugwajczyk się pomylił i trafił wprost w Asiera Riesgo.

8
8
4
4
4
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Pojawił się na boisku w końcu Messi. Ale zanim, to Suarez wywalczył piłkę i rozegrał ją z Coutinho. Urugwajczyk oddał piłkę Messiemu, który uciekł z piłką na lewą nogę i precyzyjnie uderzył na dalszy słupek. To jego gol nr 400 w rozgrywkach Primera Division.

63
30
8
5
7
51'

Enrich oddał piłkę w polu karnym Jordanowi. Sędzia przerwał grę, bo podający był na spalonym.

8
5
2
1
1
50'

Teraz uderzenie z lewej strony. Cucurella zagrywał do środka, ale Pique wybija.

7
3
2
1
1
49'

Eibar szykował nieźle zapowiadający się atak. Piłka trafiła na prawą stronę do Peni. Obrońca niecelnie zagrywał w pole karne i w posiadaniu znowu Blaugrana.

7
2
2
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu drużynach bez zmian.

8
5
5
1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez za faul na Bigasie.

5
4
9
12
12
43'

Kolejne niezłe rozegranie piłki przez Suareza i Coutinho. Urugwajczyk wypuścił w pole karne Brazylijczyka, któremu na krok nie chciał odpuścić Pena. Były piłkarz Liverpoolu przewrócił się, ale sędzia nie miał podstaw, by przyznać rzut karny.

5
3
4
5
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Enrich za faul na Busquetsie.

SD Eibar
12
6
3
3
1
39'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego. Chwilę później przyjezdni znowu dograli w pole karne, ale Lenglet uprzedził wyskakującego do główki Enricha.

10
7
4
2
1
38'

Kolejne niecelne dośrodkowanie Angela. Tym razem Eibar szybko przejął piłkę. Cucurella urwał się na lewej stronie i wywalczył faul przed polem karnym.

8
5
4
5
6
36'

Joan Jordan wycofał piłkę do Jose Angela. Obrońca niecelnie dośrodkował w pole karne i odzyskali piłkarze Barcelony.

14
8
2
2
2
33'

Alba dogrywał z lewej strony w pole karne do Suareza. Urugwajczyk biegł, ile sił w nogach, ale uprzedził go Riesgo.

11
3
4
4
7
31'

Messi próbował dobiec do podania w pole karne. Argentyńczyk uciekał obrońcy, ale dobrze ustawiony był Riesgo, który wyszedł z bramki.

6
3
5
6
6
30'

Suarez uciekł na lewej stronie, ale nie miał najlepszej pozycji do dośrodkowania. Jego podanie wybili obrońcy.

9
3
3
3
3
29'

I szybka odpowiedź Barcelony. Teraz głową uderzał Sergi Roberto. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

8
4
5
9
4
28'

Pierwszy konkretny atak Eibar. Dośrodkowanie z prawej strony od Rubena Peni. Sergi Enrich wyskoczył wyżej od Sergiego Roberto i oddał strzał głową, który przeleciał nad poprzeczką.

9
4
6
3
3
26'

Roberto dogrywał na prawą flankę do Rakiticia. Chorwat złapany na spalonym.

5
3
4
6
7
24'

Escalante podbijał piłkę przed polem karnym. Uderzył z woleja, ale piłkę wybił Lenglet.

11
7
5
2
1
22'

Barcelona była o krok od podwyższenia prowadzenia. Strata piłki przez rywali i odzyskał Rakitić. Chorwat od razu dograł do Suareza, który wyszedł sam na sam z Riesgo. Sędzia przerwał grę: napastnik był na spalonym.

11
3
5
6
5
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Philippe Coutinho.

Barcelona odzyskała inicjatywę i od razu gol! Busquets uwolnił Suareza, a ten nieźle rozegrał piłkę z Coutinho. Urugwajczyk urwał się obrońcom na lewej stronie pola karnego i celnie przymierzył w kierunku dalszego słupka. 1:0 dla Blaugrany!

66
43
9
3
4
16'

Eibar nie zagroził z rzutu rożnego. Obrońcy Barcelony szybko wybili piłkę z własnego pola karnego.

8
5
3
3
2
15'

Barcelona zepchnięta do kontrataku. Ale próbuje zagrozić. Strata Cucurelli i popędził Messi. Argentyńczyk próbował w pojedynkę przedrzeć się w pole karne, ale zatrzymali go obrońcy.

7
4
3
3
5
12'

Barcelona konstruowała szybki atak po przejęciu piłki. Suarez złapany na spalony i znowu w posiadaniu Eibar.

3
2
4
4
8
9'

Kolejne dobre dogranie Messiego. Argentyńczyk zagrał w tempo do Alby. Hiszpan próbował dośrodkować z lewej strony do Suareza, ale podanie wybił Arbilla.

13
8
6
5
4
8'

Messi nieźle dograł na głowę Pique, ale obrońca Barcelony złapany na spalonym.

8
3
5
8
4
7'

Pedro Bigas faulował Rakiticia przed własnym polem karnym. Będzie rzut wolny dla Barcelony.

7
6
3
2
1
5'

Eibar nie oddaje piłki Barcelonie. Przyjezdni próbowali zagrozić. Dośrodkowanie z prawej strony, ale Enrich nie zdążył złożyć się do strzału.

4
4
3
3
5
3'

Roberto się zrewanżował w obronie. Hiszpan zablokował dośrodkowanie Jose Angela.

8
5
3
2
1
2'

Rakitić dograł prostopadle na prawą stronę do Sergiego Roberto. Zawodnika Barcelony wytrącił z równowagi rywal. Grę wznowi Riesgo.

4
2
3
2
5
1'

Eibar próbował ekspresowo dostać się pod bramkę ter Stegena. Dalekie podanie do napastnika, ale niecelne i przejęli gospodarze z Barcelony.