Strzał Suareza z ok. 17 metrów, piłka poszybowała metr ponad bramką.

2
2
1
74'

Barcelona kontroluje mecz, a my uściślamy. Gola na 2:0 zdobył oczywiście Messi. Chochlik wkradł nam się do komputera i naszkodził.

6
6
1
73'

Stzrał Coutinho trafił w rywala i piłka omal nie wpadła do siatki.

3
1
1
2
3
70'
ZMIANA

Girona FC. Schodzi: Aleix Garcia. Wchodzi: Douglas Luiz.

Douglas Luiz #12
5
3
1
69'

1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Za wysoko ustawiona była obrona Girony. Wykorzystała to Barcelona. Podanie do Alby, ten ruszył z piłką, podał do Messiego, któy w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza. 0:2!

57
41
10
4
5
67'

Messi przedarł się w polu karnym, dograł z linii końcowej, ale nikt nie zamknął akcji Argentyńczyka.

3
3
2
1
4
65'

Sporo walki w środku pola, ale brakuje uderzeń na bramkę.

1
4
62'

Girona gra w osłabieniu, ale jak na razie nie widać tego na boisku. Barcelona jednak w drugiej połowie wygląda dużo lepiej w defensywie.

3
3
3
2
2
57'

Kolejna piłka do Stuaniego, ten jednak nie zdołał oddać strzału, zablokowany przez obrońcę.

4
3
2
1
3
56'

Sergio Busquets uratował Barcelonę wybijając piłkę spod nóg rywala z okolic pola bramkowego!

3
7
3
1
2
55'

Stuani z kolegami przejął piłkę, ruszył z nią na bramkę, ale uderzył zbyt anemicznie i Marc-Andre ter Stegen pewnie obronił.

4
5
2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Yassine Bounou.

2
1
51'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bernardo Espinosa. I sprawa się rypła... Niepotrzebny faul na Suarezie i droga pod prysznic stoi otworem.

15
10
8
7
6
50'

Stuani naprzeciwko bramkarza stanął w okolicach narożnika pola bramkowego, ale huknął wprost w jego ręce!

4
2
2
2
49'

Barcelona zamierza długo rozgrywać piłkę i zmęczyć tym rywala.

6
5
2
1
1
47'

Messi uderzył z rzutu wolnego, kilka metrów ponad poprzeczką bramki Girony.

3
3
4
5
7
46'

Wracamy do meczu!

8
4
2
1
1
45'

Z dystansu ponad bramką uderzył Granell, a sędzia doliczył minutę.

3
2
2
1
3
44'

Alcala leży na murawie, trzyma się za twarz i... został wyśmiany przez arbitra. Powtórki pokazały, że sędzia miał rację.

4
3
3
1
3
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

1
4
2
2
42'

Stuani sam na sam z bramkarzem, górą Marc-Andre ter Stegen, poprawkę Ponsa z linii bramkowej wybił Pique!

6
6
3
1
40'

Coraz bliżej przerwy. Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze już myślami są przy kawce w szatni.

2
2
5
2
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Gracz Barcy kopnął w szczękę rywala zamiast w piłkę.

1
2
10
2
5
36'

Ciekawostka: w opinii jednego z komentatorów pogoda w Gironie jest... osobliwa. Pada deszcz i świeci słońce. Widać w Polsce nie do pomyślenia.

2
4
7
1
2
36'

Dwa spięcia pod bramką Barcelony, ale zabrakło celnego uderzenia.

1
1
4
1
2
34'

Omal do bramki gospodarzy nie wjechali goście. Sędzia przerwał jednak grę. Powód? Spalony.

1
1
1
2
32'

Portu głową uderzał z... 16 metrów. Oczywiście niecelnie. W 2000 roku zawodnik Ruchu Chorzów Mamia Dżikia głową trafił do bramki z... 20 metrów. Inne czasy, inni zawodnicy.

1
2
2
2
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet, a rzutu karnego nie ma.

2
6
2
5
31'

Messi uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Goście domagali się rzutu karnego za zagranie ręką.

3
4
1
2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bernardo Espinosa. Rzut wolny dla Barcelony z ok. 18 metrów.

6
1
2
1
2
26'

Girona dobrze weszła w mecz, ale z każdą kolejną minutą wszystko zaczyna wyglądać coraz gorzej.

7
6
3
2
4
23'

Messi uderzył sprzed pola karnego, metr obok słupka.

2
1
5
2
2
22'

Messi zagrał klepkę z Coutinho, ale nie zdołał przepchnąć rywala w polu karnym. A Girona wciąż czeka na swój moment.

4
6
7
6
4
18'

Girona przegrywa, ale wciąż wierzy, że może jeszcze naszkodzić Barcelonie.

5
4
4
2
3
16'

Coutinho sam na sam z bramkarzem, ale górą Bounou, który zdołał nogą odbić piłkę.

4
2
6
7
7
14'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Alcala głową w znakomitej sytuacji spudłował!

3
3
3
2
3
13'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia uznał, że nic nie było. Może gracze Barcy mogą ciągnąć rywali za koszulkę, jak w tej sytuacji uczynił Alba.

3
1
5
1
2
10'

Sędzia jeszcze kontaktował się z wozem VAR, z p. Gilem. Nic jednak niezgodnego z przepisami nie wydarzyło się i gol został uznany.

3
5
4
4
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nelson Semedo. Nie potrafili wybić gospodarze piłki z pola karnego, po dwóch złych zagraniach litości być nie mogło. Semedo mocnym strzałem przy słupku trafił do siatki na 0:1!

50
39
10
5
8
7'

Portu dośrodkował z lewej strony, ale zbyt głęboko i piłka w rękach bramkarza.

4
1
3
1
1
5'

Dobre tempo od początku. Przed momentem z rzutu wolnego dogrywał Messi, zgrana przez Suareza piłka padła łupem bramkarza.

1
2
1
1
3
2'

Ofensywnie rozpoczęli mecz gospodarze. Barcelona spokojnie daje wyszaleć się rywalowi.

2
1
2
1
3
15:59

Piłkarze już na boisku, słuchamy bardzo sympatycznego hymnu Girony. "Giroooonaaaaa, ooooooo".