3
1
2
90'

Odriozola trafia do siatki po podaniu Casemiro, ale gol nie zostaje uznany. Hiszpan był na spalonym!

4
3
5
5
13
87'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Isco.

8
5
4
3
5
84'

Ależ natarcie Realu! Pacheco obronił strzał Odriozoli, po chwili obrońcy zablokowali na prawej stronie Viniciusa.

5
3
3
3
4
81'

. Schodzi: Jonathan Calleri. Wchodzi: Alejandro Blanco.

4
81'

. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: John Guidetti.

7
3
2
1
1
80'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Marco Asensio.

Dobry kontratak Realu. Marco Asensio zagrał z prawej strony w pole karne, gdzie czekali Mariano Diaz i Vinicius. Piłkę przejął Brazylijczyk, spojarzał na bramkarza i clenie przymierzył na dalszy słupek.

41
23
7
8
13
78'

Real nie wykorzystał okazji z rzutu rożnego. Sędzia przerwał grę, bo Ramos sfaulował Laguardię.

1
2
2
1
4
75'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

5
3
2
3
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Mubarak Wakaso za faul na Viniciusie.

1
70'

Vinicius wyszedł z piłką za pole karne. Stamtąd Brazylijczyk oddał strzał, ale niecelny.

3
1
2
2
68'

. Schodzi: Burgui. Wchodzi: Diego Rolan.

Burgui #14
2
2
2
66'

Ależ groźny strzał Jony'ego! Napastnik Deportivo mocno uderzył z lewej strony pola karnego, ale na posterunku czuwał Courtois.

3
2
2
1
1
63'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

63'

Gareth Bale uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
2
1
1
61'

Laguardia zatrzymał groźną akcję. Modrić zagrywał w pole karne do Benzemy.

2
1
57'

Burgui zagrał na lewą stronę do Caleriego. Napastnik postanowił uderzyć z ostrego kąta, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
3
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Burgui za faul na Reguilonie.

Burgui #14
5
3
1
53'

Przyjezdni postraszyli Courtois! Manu Garcia dopadł piłkę w polu karnym, ale trafił w boczną siatkę.

3
1
49'

Prostopadłe podanie Modricia do Bale'a. Walijczyk przyjął i oddał strzał na dalszy słupek. Broni Pacheco!

10
1
1
1
5
49'

Sergio Ramos zachował się przytomnie i szybko odebrał piłkę Calleriemu na własnej połowie.

5
2
1
1
47'

Real szybko odzyskał piłkę i już zagraża. Bale dograł na lewą stronę pola karnego do Benzemy. Francuz uderzył z woleja, ale nie na tyle precyzyjnie, by zaskoczyć Pacheco.

5
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. W obu zespołach bez zmian. Zaczynają piłkarze Deportivo Alaves!

6
1
1
44'

Burgui przymierzał się do strzału z przewrotki, ale uprzedzili go obrońcy Realu.

3
3
1
2
1
40'

Deportivo Alaves trafiło do siatki po rozegraniu z rzutu wolnego. Sędzia nie uznał gola, bo przyjezdni popełnili faul w ofensywie.

7
10
1
2
3
39'

Alvaro Odriozola zszedł do środka i przymierzał się do oddania strzału. W ostatniej chwili, na granicy faulu zatrzymali go rywale.

3
1
1
36'

Benzema wyszedł z Balem na osamotnionego Pacheco. Sędzia przerwał akcję. Francuz był na spalonym.

2
2
1
1
3
35'

Jony próbował wedrzeć się w pole karne Realu. Napastnik pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

3
2
1
33'

Pacheco łatwo łapie dośrodkowanie Luki Modricia z rzutu wolnego.

3
2
2
4
4
32'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Laguardia za faul na Viniciusie.

Victor Laguardia #5
10
6
2
3
30'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Sergio Ruguilon.

Vinicius dobrze zagrał w tempo na lewą flankę do Reguilona. Obrońca dośrodkował, a formalności dopełnił Benzema. 1:0 dla Realu Madryt!

28
27'

Real cały czas przeważa na połowie rywali, ale brakuje mu konkretów. Los Blancos oddają jedynie strzały z dystansu. Z kolei Deportivo Alaves jak dotąd ani razu nie zagroziło bramce Thibaut Courtois.

8
7
2
2
2
25'

Teraz z dystansu spróbował Casemiro. Próba Brazylijczyka nieudana. Grę wznowi Pacheco.

5
6
1
1
3
23'

Nieudane zagranie Garetha Bale'a. Walijczyk chciał przerzucić ciężar gry na lewą stronę, ale nidokładnie podał do Viniciusa.

2
3
3
19'

Real znowu zagroził! Tym razem z dystansu huknął Alvaro Odriozola, ale piłka przeleciała obok bramki.

7
7
5
7
5
16'

Vinicius Junior popisał się przjęciem a potem dobrym dryblingiem! Brazylijczyk przełożył sobie piłkę na prawą nogę i oddał mocny strzał zza pola karnego. Fernando Pacheco broni!

17
7
6
8
6
15'

Nieudane dalekie zagranie pod bramkę od Sergio Ramosa do Garetha Bale'a.

6
1
4
3
12'

Kolejny faul. Tym razem Manu Garcia trafił wyskakującego do piłki Sergio Ramosa.

2
1
3
4
11'

Krótka przerwa w grze po faulu Casemiro na Mubaraku Wakaso. Ale piłka już w grze. Courtois zatrzymał atak rywali.

6
5
2
1
9'

Benzema urwał się z lewej strony do środka. Rozegrał piłkę z Ceballosem i oddał strzał w polu karnym. Piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką!

10
4
3
3
2
7'

Podanie na lewą stronę do Jony'ego. Napastnik Deportivo Alaves złapany na spalonym.

6
6
2
3
2
4'

Kolejny popis obrońców Deporivo! Sergio Ramos wycofał piłkę po rzucie rożnym do Ceballosa. Strzał Hiszpana zablokowany!

3
1
2
3
7
4'

Dobre dośrodkowanie Luki Modricia do Karima Benzemy. Sytuację wybiciem ratuje Victor Laguardia.

11
2
2
1
4
3'

Gareth Bale dośrodkował z prawej strony, ale piłkę wybił Guillermo Maripan. Przejął Dani Ceballos i oddał strzał z kilku metrów.

5
2
1
1'

Deportivo Alaves nie wykorzystało szansy na kontratak. Jonathan Calleri stracił piłkę na połowie Realu.

6
2
1
1
2
czas Start meczu
Czy Real Madryt pokona Deportivo Alaves?