Primera Division: 24. kolejka
16 lut 2019 20:45
90+3'

Kolejny popis Masipa. Messi wszedł w pole karne i zagrał na lewą stronę do Suareza. Hiszpan broni strzał Urugwajczyka.

13
3
10
12
15
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

14
10
13
10
10
88'

Messi próbuje się odegrać. Argentyńczyk wszedł na skraj pola karnego i uderzył tuż obok słupka.

12
10
8
9
12
85'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi!

Masip wychodzi zwycięsko z drugiego starcia z Messim!

FC Barcelona
25
19
20
31
55
84'

Drugi rzut karny dla Barcelony. Coutinho faulowany w polu karnym! Brazylijczyk klepał piłkę z Luisem Suarezem, ale został wycięty przez Kiko Olivasa.

26
14
10
4
8
81'

Joaquin zatrzymał dobrą akcję Barcelony. Messi podawał do Coutinho w polu karnym.

2
2
5
8
3
79'

Valladolid. Schodzi: Enes Unal. Wchodzi: Keko.

2
78'

Okazja Sergiego Roberto! Hiszpan dostał podanie przed pole karne od Messiego i huknął na dalszy słupek. Piłka przeleciała obok bramki.

10
1
3
5
6
76'

Valladolid. Schodzi: Toni Villa. Wchodzi: Stiven Plaza.

Stiven Plaza #42
Toni Villa #19
2
5
75'

Barcelona. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Ivan Rakitić.

12
6
3
2
73'

Niecelna próba Leo Messiego. Piłka po strzale Argentyńczyka z dystansu poszybowała nad bramką.

3
1
9
8
6
70'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Michel Herrero za faul na Carlesie Aleni.

Michel Herrero #21
Real Valladolid
7
5
2
1
68'

Valladolid. Schodzi: Toni Villa. Wchodzi: Daniele Verde.

6
1
3
1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi za dyskusję z arbitrem. Argentyńczyk domagał się rzutu wolnego po kontakcie z Anuarem.

6
1
7
7
12
65'

Kolejny popis Masipa. Suarez wyszedł sam na sam z bramkarzem. Hiszpan obronił strzał Urugwajczyka i po chwili dobitkę Messiego.

16
6
8
10
21
64'

Kolejna centra w pole karne Barcelony. Nacho Martinez niecelnie dogrywał i Pique wybił.

10
8
3
2
3
63'

Dośrodkowanie Guardioli z lewej strony boiska. Uderzać przewrotką próbował Daniele Verde, ale Włoch minął się z piłką.

5
3
2
2
4
60'
59'

Faul Messiego na Daniele Verde. Rzut wolny dla Realu Valladolid z połowy boiska.

3
3
5
5
5
55'

Świetnym przeglądem pola popisał się Sergi Roberto. Hiszpan zagrał prostopadle do Kevina-Prince'a Boatenga. Zawodnik wyszedł sam na sam z Masipem, ale górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz. Niewykorzystana okazja zawodnika Barcelony.

7
4
4
7
12
52'

Ależ postraszył Messi. Kapitan Barcelony dostał podanie w polu karnym od Dembele. Przełożył sobie piłkę na lewą nogę i oddał strzał obok dalszego słupka. To nie jest najlepszy dzień dla Argentyńczyka.

11
8
6
8
9
49'

Kapitalna interwencja Masipa! Dośrodkowanie Alby z lewej strony, a piłka trafiła do Messiego. Argentyńczyk uderzył od razu z kilku metrów, ale przytomnie zachował się bramkarz drużyny gości!

16
4
6
8
7
47'

Groźna okazja dla Realu Valladolid. DOpiero co Guardiola wszedł w pole karne i oddał płaski strzał na dalszy słupek. Napastnik pomylił się o centymetry.

7
5
3
5
12
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce mistrz Hiszpanii.

8
5
3
2
2
45'

Dośrodkowanie Nacho Martineza z lewej strony boiska do Enesa Unala. Gerard Pique wyczuł, co się święci i sprzątnął rywalowi piłkę sprzed nosa.

13
6
3
2
3
43'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Barcelona wyszła na prowadzenie tuż przed przerwą. Messi uderzył w kierunku lewego słupka Masipa. Bramkarz Realu Valladolid wyczuł intencje Argentyńczyka, ale nie zdążył odbić piłki.

96
46
15
13
18
42'

I jedziemy w drugą stronę! Zamieszanie w polu karnym Realu Valladolid. Gerard Pique próbował uderzyć, ale sfaulował go Michel Herrero. Będzie rzut karny!

33
17
9
4
7
42'

Strata Messiego po rozegraniu z rzutu rożnego. Z kontrą ruszyli rywale. Nacho Martinez nieudanym dośrodkowaniem z lewej strony zepsuł akcję.

8
5
3
2
5
41'

Messi atakuje! Pierwsza próba Argentyńczyka zza pola karnego zablokowana. Po chwili kapitan Barcy spróbował drugi raz prawą nogą. Piłka przeleciała obok słupka!

11
8
7
5
6
40'

Dembele wyprowadził środkiem atak Barcelony. Na prawej stronie nie nadążył za nim Messi. 21-latek podał do kapitana Barcy, ale ten z trudem zdążył do piłki i nieudanie zagrywał, przejął Masip.

2
1
6
1
5
38'

Kontratak gości. Nacho Martinez nieudanie zagrywał z lewej strony do Daniele Verde. Hiszpański obrońca odzyskał piłkę, ale jego druga centra również wybita przez zawodników Blaugrany.

5
4
2
1
2
37'

Messi pokusił się o strzał. Rywal zablokował piłkę. Nie mają łatwego życia mistrzowie Hiszpanii w pierwszej połowie.

6
6
2
3
10
34'

Dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego wybite przez obrońców Realu Valladolid.

2
1
2
5
10
34'

Żółtą kartkę otrzymał Anuar za faul na Busquetsie.

Anuar #23
5
3
3
3
7
31'

Zagranie ręką Busquetsa na połowie boiska.

5
3
7
3
6
28'

Nieudane podanie Arturo Vidala. Chilijczyk chciał chyba zagrać w pole karne do Boatenga. Sęk w tym, że ghański zawodnik uciekał w przeciwną stronę niż Vidal dogrywał.

5
4
4
9
6
27'

Atak Realu Valladolid. Piłka wybita po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Akcję strzałem zakończył Sergi Guardiola. Strzał napastnika dość nieudany.

4
3
6
2
7
25'

Dembele przebojem wdarł się w pole karne. Dośrodkowanie Francuza zablokowane wślizgiem przez obrońcę.

6
3
6
2
7
24'

I znowu gra zwolniła. Barcelonie nie udaje się atakiem pozycyjnym. Z kolei kontry Valladolid nie są na tyle dokładne, by dowieźć je pod bramkę ter Stegena.

7
4
7
3
4
20'

Okazja Barcelony. Szybkie rozegranie piłki i na granicy pola karnego walczył Prince Boateng. Zawodnik Blaugrany przewrócił się po starciu z Kiko Olivasem. Sędzia każe grać dalej.

3
2
3
7
9
18'

Świetna okazja Barcelony. Messi wziął rywali na swoje plecy na prawej stronie boiska. Spod krycia uciekł na lewej Dembele i dostał podanie od Argentyńczyka. 21-latek uderzył, ale obrońcy zablokowali jego strzał.

12
3
6
9
10
17'

Niezłe rozegranie Barcelony na lewej stronie. Podanie prostopadłe do Alby. Hiszpan zdążył do piłki, ale nieudanie dośrodkował. Real Valladolid będzie miał szansę, by odpowiedzieć.

3
2
4
2
8
16'

Nieudany kontratak Realu Valladolid. Daniele Verde zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, a ta wyszła na aut.

10
3
3
2
3
14'

Dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego na lewej stronie boiska obok pola karnego. Do piłki nie zdążył doskoczyć Thomas Vermaelen. Grę wznowi Jordi Masip od bramki.

3
2
5
4
7
13'

Strata obok pola karnego Realu Valladolid. Wykorzystał to Dembele i popędził lewą stroną. Francuza nie do końca udanym wślizgiem zatrzymał rywal i będzie rzut wolny.

8
2
4
2
4
11'

Żółtą kartkę otrzymał Enes Unal za faul na Sergio Busquetsie.

9
4
4
3
7
9'

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Messi wypuścił w polu karnym Kevina-Prince'a Boatenga. Nowy nabytek Blaugrany trafił wprost w bramkarza.

7
3
5
6
10
8'

Po obiecującym początku mecz nam zwolnił. Barcelona ciągle próbuje rozegrać piłkę, na skrzydłach dryblują Leo Messi i Ousmane Dembele, ale bez skutku.

10
3
5
4
8
5'

Barcelona próbuje się odegrać. Na razie więcej ataku pozycyjnego na połowie gości. Strzałów brakuje.

6
4
6
2
6
3'

Drugie dośrodkowanie z narożnika boiska również wybite przez zawodników Blaugrany. Real Valladolid musi próbować innymi środkami.

7
6
4
3
2
2'

Będzie drugi korner. Pierwszy szybko rozpracowany przez Barcelonę. Sytuację dryblingiem na lewej stronie ratował Daniele Verde.

4
7
4
2
2
2'

Real Valladolid próbuje zagrozić bramce ter Stegena. Pierwszy strzał zablokowany przez Sergiego Roberto. Potem na lewej stronie dryblował Guardiola. Będzie rzut rożny.

8
3
5
2
5
czas Start meczu
Czy FC Barcelona pokona Real Valladolid?