Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Casemiro za opóźnianie gry.

6
6
8
77'

Sergi Guardiola mógł zmniejszyć stratę do Królewskich! Napastnik dostał podanie od Daniele Verde z rzutu rożnego i trafił w słupek!

8
4
1
4
6
75'

Fede Valverde dopiero co wszedł na boisko, a już miał okazję do strzelenia gola. Urugwajczyk był blisko tego, żeby wyjść sam na sam z Masipem, ale zaraz przed polem karnym powstrzymał go obrońca.

1
1
4
3
74'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

73'

Valladolid. Schodzi: Keko. Wchodzi: Duje Cop.

Keko #24
2
2
2
1
2
70'

Daniele Verde złapany na spalonym.

4
2
1
1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za faul na Oscarze Plano.

Real Madryt
6
2
1
2
2
67'

Daniele Verde uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

3
7
1
2
1
67'

Faul Nacho przed polem karnym. Real Valladolid będzie miał okazję z rzutu wolnego.

2
1
1
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Thibaut Courtois za spowalnianie gry.

5
2
1
2
4
63'

Pomylił się Keko na prawej stronie pola karnego. Napastnik Realu Valladolid wyprzedził Sergio Reguilona i oddał niecelny strzał.

5
2
1
2
63'

Valladolid. Schodzi: Anuar. Wchodzi: Daniele Verde.

Anuar #23
2
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Martinez za faul na Casemiro.

4
59'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos.

Real Madryt powiększa swoją przewagę. Dobre dośrodkowanie Kroosa na głowę Benzemy. Francuz po raz drugi w tym meczu pokonał Masipa.

29
16
5
11
15
57'

Tym razem Marco Asensio podawał. Znakomite podanie do Dani Ceballos, który osamotniony czekał w polu karnym. Pomocnik od razu uderzył z powietrza, ale Jordi Masip broni!

4
2
1
3
56'

Marco Asensio urwał się na prawej stronie pola karnego po podaniu Sergio Reguilona. Nikt nie zamknął podania Hiszpana, który został złapany na spalonym.

2
5
1
2
5
54'

Gospodarze próbowali odpowiedzieć z rzutu rożnego. Oscar Plano nie poradził sobie z dośrodkowaniem.

3
2
2
1
3
51'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Francuz pewnie wykorzystał rzut karny. Real Madryt na prowadzeniu!

Real Madryt
40
29
5
11
18
50'

Real Madryt będzie miał rzut karny! Alvaro Odriozola faulowany na prawej stronie pola karnego przez Oscara Plano.

24
15
2
7
11
49'

Kolejna zmarnowana okazja gospodarzy! Michel Herrero znakomicie zagrał prostopadle do Anuara. 24-letni pomocnik wyprzedził Raphaela Varane'a i uderzył z kilku metrów, ale obok bramki.

2
1
2
3
47'

Real Valladolid mógł znowu wyjść na prowadzenie! Antonito wszedł w pole karne z prawej strony i zagrał w kierunku bramki. Akcję próbował zamknąć Anuar, ale pomocnikowi zabrakło kilku centymetrów, żeby doskoczyć do piłki.

2
5
2
4
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce przyjezdni z Madrytu.

4
4
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Reguilon za faul na Alcarazie.

2
4
2
3
45'

5
4
1
1
2
45'

Mocny strzał Casemiro z dystansu. Jordi Masip na posterunku!

5
4
1
3
3
45'

Karim Benzema zagrał na prawą stronę do uciekającego Alvaro Odriozoli. Dośrodkowanie obrońcy nie dotarło do żadnego z piłkarzy Los Blancos.

1
1
2
2
1
43'

Michel Herrero w dość nietypowy sposób podawał do Anuara w pole karne. Pomocnik podciął piłkę. Thibaut Courtois miał dużo czasu, by interweniować.

3
2
1
2
2
43'

Antonito wybił dośrodkowanie Sergio Reguilona na rzut rożny.

7
1
1
1
2
42'

Przytomna interwencja Nacho. Obrońca zatrzymał Sergiego Guardiolę, który próbował dobiec do prostopadłego podania.

4
3
2
3
4
39'

Casemiro dośrodkował na lewą stronę pola karnego. Karim Benzema złapany na spalonym.

4
3
2
1
2
36'

Nieudany rajd Alvaro Odriozoli. Zawodnik Realu stracił piłkę.

4
7
2
4
8
34'

Gol! Strzelił Raphael Varane.

Toni Kroos dośrodkował z rzutu rożnego. Głową uderzył Casemiro, Masipa zasłonił Nacho. Piłka odbiła się wprost do Varane'a, a ten trafił niemal na pustą bramkę.

41
22
7
12
24
33'

Alvaro Odriozola dośrodkował do Karima BenzemyJordi Masip broni!

10
4
3
3
3
29'

Gol! Strzelił Anuar. Asystował mu Sergi Guardiola.

Akcja zaczęła się od dośrodkowania Keko z prawej strony boiska. W polu karnym Guardiola dograł Anuarowi, a ten z kilku metrów pokonał bramkarza Królewskich. 1:0 dla Valladolid!

22
28'

Sergio Reguilon uderzył zza pola karnego. Piłka minęła dalszy słupek.

2
2
3
1
1
27'

Zawodnicy Realu Madryt rozgrywają od kilku minut atak pozycyjny. Brakuje konkretów pod bramką Jordiego Masipa.

2
2
1
1
2
23'

Karim Benzema dostał podanie od Luki Modricia i wziął sprawy w swoje ręce. Francuz mocno uderzył z dystansu, ale obok bramki.

3
2
2
2
4
21'

Real Madryt w końcu na połowie rywali. Sergio Reguilon dośrodkował z lewej strony, ale ani Karim Benzema, ani Marco Asensio nie zamknął akcji.

4
4
1
3
5
20'

Jesus Gil Manzano podtrzymał swoją decyzję. Nie ma gola dla gospodarzy.

10
5
6
6
5
18'

Kuriozum. Real Valladolid zdobył drugą bramkę i drugą nieuznaną. Sergi Guardiola dostał dośrodkowanie z lewej strony, uderzył głową i trafił do siatki. Napastnik był na minimalnym spalonym. Arbiter chce się jeszcze upewnić, czy podjął dobrą decyzję i konsultuje się z arbitrami VAR.

7
5
6
4
8
18'

Tym razem Alvaro Odriozola nie popełnił błedu. Obrońca zatrzymał na lewej stronie rywala i powstrzymał groźnie zapowiadający się atak.

8
3
2
2
1
15'

Nie ma gola! Keko, który podał do Guardioli był na spalonym. Ależ szczęście mają zawodnicy Realu Madryt. Najpierw rywale zmarnowali rzut karny, a teraz unieważniona bramka.

13
7
6
9
20
15'

Sędzia konsultuje się z arbitrami VAR. Keko mógł być na spalonym.

12
5
9
6
9
13'

Znakomicie zareagowali gospodarze na zmarnowany rzut karny. Dogranie na prawą stronę do Keko, a ten zaraz dośrodkował. Akcję zamknął Sergi Guardiola i z kilku metrów pokonał Thibaut Courtois. Sędzia nie uznał trafienia. Keko był na spalonym.

22
16
10
10
10
12'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ruben Alcaraz!

Co! Za! Pudło! Alcaraz koszmarnie wykonał rzut karny. Piłka po strzale pomocnika poleciała w trybuny!

Ruben Alcaraz #14
17
16
9
8
23
11'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Odriozola. Obrońca Realu Madryt sfaulował w polu karnym Oscara Plano.

12
10
5
5
3
11'

Będzie rzut karny dla Realu Valladolid!

22
14
12
12
10
11'

Odpowiedź Realu Valladolid. Keko dograł z prawej strony do Sergiego Guardioli. Napastnik nie dość, że nie poradził sobie z piłką, to jeszcze został złapany na spalonym.

4
4
3
3
2
10'

Królewscy zagrozili z rzutu rożnego. Toni Kroos dośrodkował na głowę Raphaela Varane'a. Broni Jordi Masip.

6
3
3
4
4
9'

Toni Kroos dośrodkował z lewej strony w pole karne. Uderzyć z kilku metrów próbował Casemiro, ale został zablokowany przez rywala.

6
3
3
1
3
7'

Ależ kontratak Realu Valladolid. Na lewej stronie urwał się Anuar i zagrał do Sergiego Guardioli. Niecelne podanie, przecięte przez obrońcę Los Blancos.

5
2
2
2
1
5'

Nieudane podanie Luki Modricia do uciekającego na prawej stronie Alvaro Odriozoli. Aut dla Realu Valladolid.

5
3
4
4
4
3'

Luka Modrić dośrodkował do Daniego Ceballosa. Piłkę Hiszpanowi wybił Fernando Calero.

4
3
3
4
3
1'

Michel Herrero dośrodkował z rzutu wolnego. Głową uderzał Joaquin, ale niecelnie. Grę wznowi Thibaut Courtois.

5
3
3
3
1
1'

Nie minęło 20 sekund, a Sergio Reguilon już popełnił faul na własnej połowie.