4
3
89'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Malcom.

Bardzo dobre zagranie Rakiticia do Malcoma. Brazylijczyk zalicza bardzo dobre wieście. Znowu zagrał do środka do Messiego, a ten zrobił z piłką pożytek. Mocny, płaski strzał i 2:0 dla mistrza Hiszpanii.

56
28
6
2
85'

Dobre wejście Arturo Vidala. Chilijczyk czysto zablokował na swojej połowie Estebana Granero.

7
4
2
1
82'
81'

Kolejna interwencja Clementa Lenglet. Espanyol w natarciu i probuje wyrównać. Znowu Sergi Garcia dośrodkowywał, a Francuz zablokował Lei Wu.

2
2
1
2
78'

Akcja dwóch zmienników Espanyolu. Sergio Garcia dośrodkował z lewej strony pola karnego. Do piłki nie zdążył Lei Wu, którego udanie zablokował Clement Lenglet.

3
3
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Esteban Granero za dyskusje z arbitrem.

3
2
74'

Lionel Messi tym razem przestrzelił z kilkunastu metrów. Argentyńczyk dostał wycofane podanie od Malcoma z lewej strony pola karnego.

2
2
1
5
4
73'

Barcelona mogła pójść za ciosem. Luis Suarez odebrał piłkę rywalowi i wszedł w pole karne. Urugwajczyka uprzedził Diego Lopez. Obaj zawodnicy ucierpieli w tym starciu, ale szybko podnieśli się z boiska.

4
1
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Messi znakomicie wykorzystał rzut wolny, który sam wywalczył. Diego Lopez przykleił się do słupka, a Argentyńczyk uderzył wprost w środek bramki. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od głowy Victora Sancheza i wpadła do siatki.

80
50
11
3
5
69'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Sanchez za faul na Messim. Będzie rzut wolny dla Barcelony.

13
6
5
1
68'

Naprawdę to nie jest dzień Philippe Coutinho. Piłka po dośrodkowaniu Jordiego Alby jak w pinballu odbiła się od kolejnych obrońców Espanyolu i trafiła wprost pod nogi Brazylijczyka. Ten oddał nieudany strzał zza pola karnego.

2
2
2
2
10
67'

Ivan Rakitić oddał strzał z dystansu. Chorwat miał podobną pozycję do tej, którą wywalczył w pierwszej połowie. Tym razem strzał pomocnika był gorszy i nie postraszył nawet Diego Lopeza.

1
1
1
1
2
65'

Espanyol. Schodzi: Oscar Melendo. Wchodzi: Sergio Garcia.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Melendo #14
1
1
1
64'

Espanyol. Schodzi: Borja Iglesias. Wchodzi: Lei Wu.

Borja Iglesias #7
1
1
2
1
63'

Wyśmienita interwencja Diego Lopeza. Palce lizać! Ale bardzo dobry strzał oddał z lewej strony pola karnego zmiennik, Malcom. Brazylijczyk celował na dalszy słupek, jednak piłkę sparował bramkarz.

1
1
1
1
4
62'

Lionel Messi zagrał piętą w polu karnym, ale do nikogo. Piłkę przejął rywal.

2
1
1
2
62'

FC Barcelona próbuje uśpić rywali rozgrywaniem piłki. Zawodnicy Ernesto Valverde na razie nie spieszą się pod bramkę Diego Lopeza.

2
1
3
59'
5
3
2
2
2
59'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Malcom.

8
6
58'

Bardzo dobra interwencja Adrii Pedrosy na lewej stronie pola karnego. Obrońca zatrzymał wbiegającego w pole karne Nelsona Semedo.

1
1
1
1
1
55'

Lionel Messi dał się złapać na spalonym w polu karnym Espanyolu.

2
2
2
1
6
54'

Borja Iglesias uciekł na prawej stronie do podania prostopadłego. Napastnik nie dał się ubiec Clementowi Lenglet i zagrał do środka do Oscara Melendo. Pomocnik trafił wprost w bramkarza.

2
3
1
1
53'

Lionel Messi trudzi się i trudzi... Tym razem Argentyńczyk dośrodkował z prawej strony. Luis Suarez próbował uderzyć głową, ale skutecznie przykrył go Naldo.

3
1
1
1
51'

Lluis Lopez wyczuł intencje Luisa Suareza. Napastnik Barcelony zamiast od razu uderzać w polu karnym, zdecydował się na drybling.

4
2
1
50'

Naldo nie miał problemów z wybiciem dośrodkowania Jordiego Alby w polu karnym.

2
2
1
49'

Niezłe dośrodkowanie Nelsona Semedo w pole karne. Nie zamknął go Jordi Alba, który skiksował uderzając z powietrza.

3
2
1
2
48'

Trwa impas Blaugrany. Bardzo dobrze zastawili się piłkarze Espanyolu i utrudniają rywalom życie.

1
1
1
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Tym razem przy piłce zawodnicy FC Barcelona.

1
45+2'

Arbiter ma wątpliwości co do interwencji obrońcy Espanyolu. Ale po konsultacji z systemem VAR kazał kontynuować grę.

3
2
4
2
5
45+1'

Jordi Alba zagrał z lewej strony w pole karne do Philippe Coutinho. Brazylijczyk nie ma dziś dobrgego dnia. Został zablokowany przez Marca Rocę.

4
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
2
44'

Papużki będą miały rzut wolny. Victor Sanchez faulowany na połowie Barcelony przez Ivana Rakiticia.

1
1
1
1
2
43'

Borja Iglesias złapany na spalonym. Sędzia przerwał nieźle zapowiadający się atak Espanyolu.

3
2
1
40'

Philippe Coutinho nie zrozumiał się z Lionelem Messim. Argentyńczyk zagrał do kolegi na lewą stronę, ale ten zbyt głęboko wbiegł w pole karne i nie przejął piłki.

2
1
3
2
3
38'

Victor Sanchez urwał się na lewej stronie pola karnego. Pomocik dośrodkował do Borjy Iglesiasa. Napastnik nie wykorzystał okazji, bo został skutecznie zablokowany przez obrońcę.

3
2
36'

Lionel Messi uderzył ze stojącej piłki, ale trafił prosto w mur.

3
1
2
4
12
35'

Lionel Messi sfaulowany przez Estebana Granero tuż przed polem karnym. Argentyńczyk będzie miał dogodną okazję z rzutu wolnego.

8
5
3
1
33'

Odcięło prąd Luisowi Suarezowi. Do Urugwajczyka podał Philippe Coutinho i od razu zszedł do środka. Napastnik nie zrozumiał intencji kolegi i odegrał mu na lewą stronę pola karnego.

4
2
3
2
3
31'

Ależ popisał się Diego LopezLionel Messi dośrodkował z prawej strony boiska, a piłka odbiła się od Victora Sancheza. Pomocnik o mały włos nie strzelił gola samobójczego! Oj, ma za co dziękować Diego Lopezowi.

6
3
2
2
3
30'

Lionel Messi próbował prostopadle dograć do Nelsona Semedo. Portugalskiego obrońcę zablokował Marc Roca i będzie rzut wolny dla Barcelony.

3
1
2
2
1
29'

Bardzo dobra interwencja Lluisa Lopeza. Obrońca przeciął prostopadłe podanie Jordiego Alby w pole karne do Luisa Suareza.

4
2
2
1
1
27'

Espanyol nie wykorzystał szansy z rzutu wolnego na prawej stronie boiska. Zawodnicy Rubiego szybko odzyskali piłkę, ale od początku spotkania mają problemy z dostaniem się w pole karne rywali.

5
2
24'

Victor Sanchez złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

7
1
1
23'

Postraszył Diego Lopeza Luis Suarez. Urugwajczyk uderzył z powietrza z kilku metrów, ale obok bramki.

2
1
1
1
2
22'

Dośrodkowanie Rakitica. Nieudanie interweniował we własnym polu karnym Borja Iglesias. Sytuację próbował wykorzystać strzałem przewrotką Clement Lenglet, ale piłka po uderzeniu Francuza została zablokowana.

3
2
1
1
21'

Znakomita okazja Ivana Rakiticia. Atak wyprowadził lewą flanką Luis Suarez i dograł na drugą stronę do Rakiticia. Chorwat uderzył z dystansu na dalszy słupek, ale pomylił się o centymetry.

2
1
2
2
20'

Przyjezdni na krótko rozegrali stały fragment gry. Po chwili spróbowali dośrodkować do Naldo, ale obrońcy Barcelony wybili piłkę.

3
3
1
1
19'

Espanyol w natarciu. Dobre wycofanie piłki Borjy Iglesiasa przed pole karne do Oscara Melendo. Pomocnik został natychmiast zablokowany. Papużki jeszcze przez moment rozgrywały atak, aż wywalczyły rzut rożny.

2
3
1
1
2
18'

Lionel Messi znakomicie wypuścił na prawej stronie pola karnego Nelsona Semedo. Obrońca dośrodkował w pole karne, ale nie najlepiej ustawiony był Philippe Coutinho. Brazylijczyk był o krok od zamknięcia akcji, ale się nie udało.

2
1
2
5
3
18'

Barcelona żmudnie rozgrywa atak pozycyjny. Mistrz Hiszpanii nie zdążył jeszcze oddać celnego strzału.

1
1
2
3
2
15'

Rozegranie Philippe Coutinho z Luisem Suarezem. Urugwajczyk niecelnie dograł do Brazylijczyka. Były pomocnik Liverpoolu zdążył do piłki, ale ta była już na linii autu bramkowego.

3
2
3
5
3
14'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Gerard Pique. Niecelne dośrodkowanie stopera Barcelony.

1
1
1
3
3
14'

Znowu atak FC Barcelona na lewej flance. Dryblował Arthur Melo, aż wywalczył rzut wolny.

3
1
12'

Nieudany drybling Luisa Suareza na lewej stronie boiska. Espanyol szybko wybił piłkę i inicjatywa znowu po stronie Blaugrany.

3
4
2
2
2
9'

Przed ogromną szansą stanął Lionel Messi. Kapitan Barcelony dostał podanie od Ivana Rakiticia na lewą stronę pola karnego, ale był na spalonym. Zszedł do środka z piłką, ale jego strzał został zablokowany.

2
2
3
2
3
8'

Papużki w natarciu. Nieudane dośrodkowanie w pole karne do Borjy Iglesiasa. Piłkę próbował jeszcze przechwycić Oscar Melendo, ale na posterunku czuwa Gerard Pique.

3
2
1
5'

Adria Pedrosa poprowadził atak lewą stroną. Obrońca Espanyolu został zatrzymany zaraz po wejściu w pole karne przez Gerarda Pique.

4
3
5'

Espanyol rozbił kolejny atak rywali. Papużki w końcu uciekły z własnej połowy.

2
1
1
1
4'

Zabrakło precyzji w kolejnym ataku Blaugrany. Philippe Coutinho chciał efektownie zagrać piętą przed polem karnym do Luisa Suareza. Napastnika znowu uprzedził rywal.

2
2
1
1
1'

Strata Espanyolu na połowie boiska i z groźną kontrą ruszyli zawodnicy gospodarzy. Lionel Messi wyprowadził atak i zagrał na lewą stronę do Luisa Suareza. Urugwajczyk próbował dośrodkować, ale został zablokowany przez obrońcę.