Valencia. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Santi Mina.

1
1
83'

Gol! Strzelił Ezequiel Garay. Asystował mu Dani Parejo.

Real na deskach. Świetne dośrodkowanie Parejo na głowę Garaya. Obrońca pewnie uderzył i 2:0 dla Valencii.

34
22
4
8
8
82'

Zbyt mocne dośrodkowanie Daniela Wassa w pole karne Realu. Grę wznowi Keylor Navas.

1
2
80'

Valencia. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Goncalo Guedes.

78'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Mariano Diaz.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

Real Madryt
3
4
4
3
1
74'

Poniosło zawodników Valencii, którzy wyprowadzili ekspresową kontrę. Z prawej strony dośrodkował Rodrigo Moreno. Na uderzenie piętą wysilił się Kevin Gameiro, a Carlos Soler nie zdążył uratować sytuacji.

2
1
1
2
1
73'
70'

Marcelo znowu uderzył z dystansu. I znowu niecelnie. Neto odprowadził piłkę wzrokiem.

3
1
1
67'

Luka Modrić nieźle wypuścił Karima Benzemę. Francuz po otrzymaniu piłki postanowił zmienić kierunek biegu i tak zatrzymali go obrońcy.

2
2
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo za faul na Vazquezie.

Valencia CF
1
1
1
2
65'

Karim Benzema złapany na spalonym.

2
2
64'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

2
1
1
64'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Gareth Bale.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Odriozola za faul na Guedesie.

1
1
2
1
komentarz

63'

Teraz Valencia ruszyła lewą stroną. Kevin Gameiro dośrodkował w polu karnym, ale piłkę przechwycił Marcelo.

1
1
61'

Mają dziś nietoperze polot. Rodrigo Moreno zszedł z lewej strony do środka pola karnego i oddał strzał w kierunku dalszego słupka. Piłka przeleciała obok bramki.

1
2
60'

Chaos przed polem karnym Valencii. Kolejni piłkarze Realu próbowali przejąć piłkę. Sytuację mocnym wybiciem uspokoił Carlos Soler. Los Blancos ruszają z kolejnym atakiem pozycyjnym.

1
2
56'

Goncalo Guedes sfaulował na swojej połowie Lucasa Vazqueza. Skrzydłowy Realu potrzebuje pomocy medyków.

2
3
54'

Dośrodkowanie Daniego Parejo i głową uderzył Geoffrey Kondogbia. Strzał pomocnika niecelny.

1
1
53'

Carlos Soler ruszył prawą stroną boiska i wszedł w pole karne. Kevin Gameiro czekał wieczność na podanie od kolegi. I się nie doczekał. Soler postanowił uderzyć, ale jego strzał obronił Keylor Navas.

1
3
51'

Policjant Mouctar Diakhaby. Kolejna dobra interwencja obrońcy. Tym razem przy centrze Alvaro Odriozoli.

1
1
49'

Świetne podanie Mouctara  Diakhaby w dziurę między piłkarzami Realu. Niestety dla Valencii, na spalonym dał się złapać Jose Gaya.

1
1
1
2
47'

Mouctar Diakhaby na posterunku. Obrońca zatrzymał jeszcze przed polem karnym dryblującego Karima Benzemę.

3
2
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

6
1
komentarz

1
1
45+1'

Kolejne dośrodkowanie Daniela Wassa. Bardzo dobra interwencja Raphaela Varane'a, który przeciął podanie.

2
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Niezbyt mocny strzał Marco Asensio. Hiszpan dostał podanie w polu karnym od Karima Benzemy, ale uderzył tak, jakby nie zjadł dziś śniadania.

1
1
1
1
42'

Dwójkowa akcja Valencii. Na niezłą pozycję wybiegał Rodrigo Moreno, ale niecelnie podawał mu Kevin Gameiro.

1
41'

Dobry wślizg Luki Modricia i Marcelo ruszył z kontrą. Brazylijczyk niecelnie uderzył z dystansu.

38'

Płaska wrzutka Daniela Wassa z prawej strony. Wybitą piłkę przejął przed polem karnym Geoffrey Kondogbia i uderzył niecelnie z dystansu.

1
1
37'

Kolejne podanie Carlosa Solera. Hiszpan dograł na głowę Kevina Gameiro, ale napastnik oddał niecelny strzał.

2
2
1
1
35'

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. Asystował mu Carlos Soler.

Valencia wychodzi na prowadzenie na 10 minut przed przerwą. Dobra akcja Guedesa i Solera. 22-letni Hiszpan odegrał piłkę koledze, który wszedł w pole karne. A Guades zatrzymał sobie piłkę i oddał techniczny strzał, który przechytrzył Navasa.

33
21
9
9
14
33'

Odważna akcja Jose Gayi lewą stroną. Obrońca dośrodkował piłkę, a ta odbiła się od klatki piersiowej Sergio Ramosa. Zawodnik Valencii sygnalizował zagranie ręką. Sędzia konsultuje się z asystentami VAR.

1
30'

Na razie poziom widowiska nie rozpieszcza. Dużo gry na środku boiska. Na razie padł jeden celny strzał na bramkę Valencii. Nietoperze nie zdążyły jeszcze odpowiedzieć.

1
1
1
1
1
28'

Rodrigo Moreno złapany na spalonym.

2
1
1
1
1
26'

Szansa Valencii. Mocne dośrodkowanie z lewej strony chwyta Keylor Navas.

2
1
22'

I pierwszy celny strzał realu. Broni Neto.

3
1
19'

Odpowiedź Valencii. Nietoperze przebojowo wdarły się w pole karne, ale za bardzo na prawą stronę zszedł Rodrigo Moreno. Napastnik próbował wycofać piłkę piętą, ale nie była to najlepsza decyzja. Sytuację opanowali obrońcy Realu.

2
1
17'

W końcu Realowi udało się dostać pod bramkę NetoLucas Vazquez dośrodkował z prawej strony. Do główki nieudanie wyskoczył Karim Benzema. Piłka wyszła poza pole karne i sytuację niecelnym strzałem ratował Marcelo.

1
1
15'

Efektowny drybling Daniela Wassa i od razu przerzut na lewą stronę. Tam próbował wypuścić sobie piłkę w pole karne Goncalo Guedes, ale uprzedził go Keylor Navas.

2
13'

Valencia naprawdę nieźle ustawiona w pierwszych minutach spotkania. Nietoperze nie dopuszczają rywali pod własne pole karne. Królewscy bezskutecznie rozgrywają kolejne ataki pozycyjne, ale wciąż bez ani jednego celnego strzału.

1
1
1
1
11'

Nieładne zachowanie Kevina Gameiro na połowie boiska. Francuz faulował Lucasa Vazqueza.

2
1
2
8'

Real na razie zepchnięty do obrony i skazany na kontrataki. Marcelo próbował dośrodkować z lewej strony, ale Lucas Vazquez nie zdążył odpowiednio doskoczyć.

1
1
6'

Nieudany rzut wolny w wykonaniu Toniego Kroosa. Obrońcy Valencii na posterunku i wybili dośrodkowanie.

1
2
1
5'

Przejęcie Marco Asensio na połowie Valencii. Hiszpana od razu sfaulował Daniel Wass i Królewscy będą mieli rzut wolny.

1
1
1
3'

Real Madryt na raze gra nieśmiale. Daje wykazać się rywalom i z trudem opuszcza własną połowę.

2
1
2'

Valencia bez kompleksów na własnym stadionie. Nietoperze wywalczyły pierwszy rzut rożny.

3
1
czas Start meczu
20:30

20:30

Valencia CF bije się o europejskie puchary. Zespół Marcelino jest na siódmym miejscu i tylko bilans bramkowy decyduje o tym, że jest lokatę niżej od szóstej Sevilli, która na ten moment ma zapewnioną grę w eliminacjach Ligi Europy. Z kolei niemal pewny swoich występów w następnej edycji Ligi Mistrzów jest Real Madryt. Królewscy są na trzecim miejscu w tabeli i mają pięć punktów straty do drugiego Atletico.

2
1
1
20:30

Spotkanie poprowadzi Santiago Jaime Latre.

2
1
20:30

Zapraszamy na relację z meczu 30. kolejki Primera Division między Valencia CF a Realem Madryt. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:30.