4
5
8
90'

Indywidualna akcja Samu Saiza. Zmiennik postraszył Keylora Navasa mocnym strzałem z dystansu.

3
4
2
85'

Leandro Cabrera zagrał z lewej strony. Z podaniem nie poradził sobie Jorge Molina.

2
1
3
3
84'
ZMIANA

Getafe. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Samu Saiz.

1
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nacho za faul na Angelu Rodriguezie.

Real Madryt
1
1
2
3
78'
ZMIANA

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Toni Kroos.

77'

Zinedine Zidane rozczarowany ostatnimi minutami. Kwaśna mina Francuza jest najlepszą reakcją na poczynania piłkarzy.

1
3
1
4
73'

Ależ to była akcja Getafe! Damian Suarez dośrodkował, Jorge Molina mocno uderzył, ale broni pantera, czyli Keylor Navas! Kostarykanin po chwili zatrzymał uderzenie Jaime Maty.

3
4
2
2
1
72'
ZMIANA

Getafe. Schodzi: Hugo Duro. Wchodzi: Francisco Portillo.

Hugo Duro #27
1
1
71'
ZMIANA

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Marco Asensio.

71'
ZMIANA

Real. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Lucas Vazquez.

69'

I ruszyli przyjezdni z Estadio Santiago Bernabeu. Sergio Reguilon dośrodkował z lewej strony, ale Ignasi Miquel wybija piłkę.

2
1
1
66'

Rzadko spotykana sytuacja - Getafe z inicjatywą. Gospodarze próbują zaatakować ze skrzydeł, ale rywale wybijają kolejne centry w pole karne.

2
1
1
1
2
64'

Groźne dośrodkowanie Damiana Suareza z prawego skrzydła. Obrońcy Realu na posterunku, piłka wybita na rzut rożny.

1
2
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde za faul na Hugo Duro.

1
3
1
1
60'

Nieudana wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu Damiana SuarezaCasemiro powstrzymał główkującego Leandro Cabrerę.

2
2
2
1
1
57'
ZMIANA

Getafe. Schodzi: Mathias Olivera. Wchodzi: Angel Rodriguez.

1
56'

Dani Carvajal urwał się na prawej stronie pola karnego. Obrońca w ostatniej chwili dośrodkował do Isco. Pomocnik z kilku metrów trafił wprost w bramkarza.

2
1
1
1
2
53'

Ależ huknął Casemiro z dystansu. Piłka w ostatnim momencie skozłowała przed Davidem Sorią, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
50'

Indywidualna akcja Brahima  Diaza na prawej stronie. Hiszpan uderzył z ostrego kąta na dalszy słupek, ale niecelnie.

2
1
1
1
47'

Bardzo dobra centra z lewej strony. Leandro Cabrera uderzył głową, ale piłka przeleciała nad bramką.

3
1
1
1
46'

Pierwsza groźna akcja w drugiej połowie. Jorge Molina minął trzech rywali na prawej stronie, ale nie zdołał celnie dośrodkować w pole karne.

1
1
1
3
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Getafe.

1
45'

Gareth Bale już rozpędzał się w polu karnym Getafe. Ostatnią ostoją gospodarzy okazał się tym razem Bruno Gonzalez.

2
1
3
42'

Ignasi Miquel czyści we własnym polu karnym. Obrońca powstrzymał kolejny atak Królewskich.

2
1
2
3
39'

Karim Benzema postraszył Davida Sorię. Ale Francuz wciąż bez gola.

2
1
2
2
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Suarez za faul na Sergio Reguilonie.

5
2
3
37'

Trwa oblężenie bramki Keylora Navasa. Najpierw zablokowano strzał z dystansu Mauro Arambarriego, potem nikt nie zamknął dośrodkowania z prawej strony.

3
35'

Dobra akcja Realu. Brahim Diaz wypuścił w polu karnym Karima Benzemę. Francuz uderzył, ale wślizgiem zatrzymał strzał Ignasi Miquel. Bardzo ważna interwencja obrońcy!

6
1
1
1
3
31'

Mauro Arambarri sprawdził refleks Keylora Navasa. Kostarykanin obronił mocny strzał pomocnika Getafe z rzutu wolnego.

6
3
2
3
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Isco za faul na Mauro Arambarrim.

Real Madryt
4
3
1
2
28'

Karim Benzema wyszedł sam na sam z Davidem Sorią. Francuz został złapany na spalonym.

1
2
2
2
26'

Teraz Karim Benzema zabawił się w dryblera. Mijał obrońców, ale nie zdążył wejść w pole karne. Tam Getafe postawiło solidny mur.

3
2
26'

Nieudany drybling Brahima  Diaza na prawej stronie boiska. Getafe wybija piłkę na połowę przeciwników.

2
2
24'

Karim Benzema miał pomysł, żeby zagrać prosotpadle między obrońców Getafe. Nie wypaliło, rywale na posterunku.

3
1
21'

Isco zagrał w tempo w pole karne. Z podaniem nie poradził sobie Brahim Diaz.

5
1
1
17'

Getafe marnuje rzut wolny. Casemiro wyjaśnia sytuację po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

3
2
14'

Nieźle zapowiadający się atak Realu. Karim Benzema próbował dośrodkować, ale na posterunku Leandro Cabrera.

3
4
2
1
1
12'

Getafo miało kolejne stałe fragmenty gry. Gospodarze nie postraszyli ani z rzutu wolnego, ani z rzutu rożnego.

3
2
1
1
2
11'

Getafe nie postraszyło z rzutu rożnego. Podanie Damiana Suareza zaliczyło pusty przebieg.

4
1
2
4
2
10'

Faul na środku boiska. Mathias Olivera faulowany przez Raphaela Varane'a.

5
2
4
1
1
9'

Dalekie zagranie do Garetha Bale'a. Walijczyk z problemami minął rywali i szybko dograł do środka. Podanie nie dotarło do Karima Benzemy.

5
4
1
2
3
6'

Real męczył się w ataku. Najpierw okazji nie wykorzystał Gareth Bale, potem sprawy w swoje ręce wziął Brahim Diaz. Hiszpan długo dryblował, schodził do środka, aż w końcu wycofał do Fede Valverde. Urugwajczyk przestrzelił z dystansu.

6
3
3
2
2
4'

Błąd Fede Valverde, który stracił piłkę na swojej połowie. Przejął Mathias Olivera i od razu płasko uderzył z dystansu. Keylor Navas broni.

8
6
4
4
3
3'

Gospodarze próbują szybko dostać się pod bramkę Realu. Getafe zagrywa dalekie podania, ale jedno z nich, na prawą stronę, zostaje wybite przez Królewskich na aut.

6
2
2
2
2
2'

Pierwsza groźna akcja przyjezdnych! Dobrym podaniem prostopadłym popisał się IscoKarim Benzema wyprzedził obrońców i uderzył na dalszy słupek. Nie udało się, piłka przeleciała obok bramki.