Rayo. Schodzi: Jose Angel Pozo. Wchodzi: Oscar Trejo.

82'

Real. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Lucas Vazquez.

80'

Nie porywa końcówka tego meczu. Zmiany zabrały dużo czasu, a piłkarze nie rwą się do kolejnych ataków.

1
1
2
2
78'

Rayo. Schodzi: Bebe. Wchodzi: Alvaro Garcia.

wchodzi Wchodzi
Alvaro Garcia #18
schodzi Schodzi
1
77'

Rayo. Schodzi: Mario Suarez. Wchodzi: Alvaro Medran.

74'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

8
2
1
1
73'

Bebe nie miał wielkich nadziei na to, że wygra pojedynek z Raphaelem Varane'em na lewej stronie. Od razu zagrał do środka, ale zbyt głęboko. Łapie Thibaut Courtois.

2
1
1
1
69'

Gareth Bale uderzył mocno, ale w środek bramki. Z pewnymi problemami obronił Alberto Garcia.

4
2
2
1
3
68'

Ostatnie minuty bardzo bezbarwne. Faul wywalczyli zawodnicy Realu i będą mieli dogodną okazję z rzutu wolnego.

3
2
2
1
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Mariano Diaz za faul na Abdoulaye Ba.

Real Madryt
3
2
4
1
61'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Brahim Diaz.

4
3
3
1
2
60'

Dobrze ustawiony był tym razem Raphael Varane. Francuz wybił dośrodkowanie Tito z prawej strony.

2
2
58'

Toni Kroos zderzył się z rywalem. Niemiec musi zostać opatrzony przez medyków.

2
5
2
3
2
56'

Bebe wykorzystał kilka metrów wolnej przestrzeni i uderzył z dystansu. Thibaut Courtois popisał się refleksem i obronił.

3
1
2
2
53'

Dani Ceballos pogubił się w dryblingu w polu karnym Rayo. Pomocnika otoczyło kilku rywali, którzy odebrali mu piłkę.

1
2
1
1
51'

Znowu zawiódł Gareth Bale. Walijczyk został złapany na spalonym.

3
3
1
2
3
48'

Gareth Bale postraszył z dystansu. Alberto Garcia z drobnymi problemami broni.

2
1
1
1
5
47'

Sędzia przerwał grę. Dani Carvajal został sfaulowany na własnej połowie przez Bebe.

1
2
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Realu Madryt.

1
45+3'

Adrian Embarba dośrodkował z rzutu rożnego. Thibaut Courtois od razu łapie podanie.

1
1
3
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
4
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Suarez za faul na Ceballosie.

1
1
1
1
41'

Gareth Bale ucierpiał w starciu powietrznym z rywalem. Walijczyk ma problem z mięśniem, pomagają mu medycy.

2
6
1
40'

Kolejna groźna akcja Realu. Dani Carvajal dośrodkował w pole karne, a Dani Ceballos uderzył głową, ale piłka przeleciała obok bramki.

2
3
1
1
1
39'

Radość Los Blancos trwała bardzo krótko. Gareth Bale zagrał do Mariano Diaza, a ten efektownie przelobował Alberto Garcię. Nie ma gola, napastnik był na spalonym.

1
2
1
2
4
38'

Kolejna karygodna strata Luki Modricia na połowie boiska. Na jego szczęście, Jose Angel Pozo został zatrzymany przez rywali jeszcze zanim zdążył zbliżyć się do pola karnego.

1
2
1
1
2
36'

Nie ma czerwonej kartki dla napastnika Realu. Gramy dalej.

5
3
3
6
4
36'

Przerwa w grze. Arbiter główny konsultuje się z asystentami VAR. Chodzi o ewentualne przewinienie Mariano Diaza na Alejandro Galvezie w polu karnym Rayo.

2
2
4
32'

I jazda w drugą stronę. Zbyt długi drybling Aleksa Moreno, który wyszedł z piłką za linię końcową boiska.

3
3
2
31'

Raphael Varane próbował zagrozić strzałem głową. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
4
2
2
1
30'

A teraz nieudana centra Garetha Bale'a. Rayo wciąż prowadzi.

2
3
5
2
3
29'

Jose Angel Pozo zagrał a prawą stronę do Bebe. Nieudane zagranie skrzydłowego w pole karne.

3
2
3
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić za faul na Moreno.

Real Madryt
5
4
5
2
3
23'

Gol! Strzelił Adrian Embarba.

Pomocnik Rayo uderzył w środek. Nie wyczuł tego Thibaut Courtois, który rzucił się w bok.

Adrian Embarba #11
48
33
14
11
16
22'

4
22'

Sędzia obejrzał powtórkę i przyznał rzut karny ekipie Rayo. Jesus Vallejo pociągnął za koszulkę Javiego Guerrę.

8
7
3
2
8
21'

Błyskawicza odpowiedź Realu. Mariano Diaz dograł do niekrytego Garetha Bale'a, a ten trafił wprost w bramkarza!

4
3
2
4
21'

Kolejna akcja gospodarzy! Real zamknięty we własnym polu karnym. Alex Moreno dośrodkował do Javiego Guerry przewrócił się w polu karnym po kontakcie z Jesusem Vallejo. Sędzia główny ogląda powtórkę.

1
1
1
17'

Ależ to była akcja Rayo! Luka Modrić poślizgnął się i stracił piłkę. Jose Angel Pozo miał stuprocentową szansę na lewej stronie pola karnego, ale świetnie wyszedł Thibaut Courtois i pomocnik gospodarzy nie trafił do siatki.

4
2
2
2
14'

Jose Angel Pozo efektownie urwał się Marcelo i przeciął do środka. Pomocnik zagrał w lukę między obrońcami do Javiego Guerry, ale napastnik został złapany na spalonym.

3
1
1
1
13'

Real w końcu wyszedł spod pressingu rywali i ruszył z atakiem. Ale wtedy Mariano Diaz dał się złapać na spalonym.

1
1
2
1
9'

I błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Mocno w polu karnym uderzył z lewej nogi Jose Angel PozoThibaut Courtois na posterunku.

2
1
1
9'

Ofiarnie bronią zawodnicy Rayo. Dośrodkowanie Daniego Carvajala dotarło do Mariano Diaza. Napastnik próbował uderzać, ale zablokowali go Alejandro Galvez i Abdoulaye Ba.

2
1
1
7'

Nieudana płaska centra Aleksa Moreno z lewej strony w pole karne.

2
1
1
5'

Toni Kroos rozegrał na krótko z Marcelo. Brazyliljczyk uderzył z dystansu, ale Alberto Garcia nie dał się zaskoczyć.

2
1
2
4'

Znowu do akcji strzeleckiej próbował dojść Gareth Bale. Tym razem Walijczyka uprzedził rywal i będzie rzut rożny.

3
1
1
2
2'

I pierwsza akcja przyjezdnych z Estadio Santiago Bernabeu. Jednak Gareth Bale dał się złapać na spalonym.

2
1
1
1
1'

Pierwszy atak prawą flanką. Niezbyt udany, sytuację wyjaśnił Jesus Vallejo.