2:0
Zakończony
FC Barcelona
90+5'

Ostatnie słowo mogło należeć dla Celty. Po prostopadłym podaniu z głębi pola z piłką w kierunku "16" pognał Aspas, ale jego uderzenie zostało zbite na rzut rożny.

5
6
8
4
4
90+2'

Celta Vigo. Schodzi: Maximiliano Gomez. Wchodzi: Fran Beltran.

4
90'

Druga połowa została przedłużona o pięć minut.

1
1
3
4
4
88'

Gol! Strzelił Iago Aspas.

Napastnik Celty nie dał Cillessenowi szans na interwencję.

Celta Vigo
12
13
10
15
24
87'

Tak - sędzia orzekł, że Wague zagrał w swoim polu karnym ręką i wskazał na "wapno".

8
6
7
11
20
87'

Sędzia sprawdza na wideo, czy Celta nie zasłużyła na rzut karny.

1
1
7
6
7
85'
83'

Goście biją głową w mur. Aż trudno w to uwierzyć, ale Barcelona przez całe spotkanie oddała tylko jedno uderzenie w światło bramki Celty.

2
2
4
4
5
79'

5
76'

Mendez uderzył z linii pola karnego nieznacznie obok bramki Barcelony.

3
1
2
2
75'

Zapowiada się ciekawy ostatni kwadrans. Barcelona rzuciła się do odrobienia straty, a Celta nie zamierza tylko okopywać się na swojej połowie.

1
2
4
4
71'
68'
67'

Gol! Strzelił Maximiliano Gomez. Asystował mu Ryad Boudebouz.

Teraz Urugwajczyk nie zmarnował centry Algierczyka! Boudebouz dorzucił piłkę na piąty metr, gdzie Gomez uprzedził Vidala i wślizgiem skierował piłkę do bramki Barcelony.

23
15
7
18
18
komentarz

Todibo zszedł z boiska, utykając i trzymając się za mięsień dwugłowy uda. Barcelona gra na razie w "10".

2
2
4
4
64'

Po centrze Boudebouza piłka trafiła do pozostawionego bez opieki Gomeza, który w doskonałej sytuacji zagłówkował wprost w Cillessena.

1
1
4
4
62'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Arturo Vidal.

4
3
2
3
3
62'

I w odpowiedzi Alena uderzył z 25 metrów, ale posłał piłkę daleko od bramki Blanco.

1
1
2
3
3
57'

Kolejna próba Boufala, tym razem "z gry". Algierczyk efektownie ograł Wague, ale z ostrego kąta posłał piłkę nad poprzeczką.

3
3
2
4
3
55'

Sofiane Boufal zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego zza linii bocznej pola karnego Barcelony, ale nie trafił w światło bramki gości.

2
1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Jean-Clair Todibo.

Obrońca Barcelony ukarany za faul na Boufalu.

1
2
54'

Gol nie został uznany. Sędziowie orzekli, że Araujo był na spalonym.

8
8
1
3
4
komentarz

Sędzia Jose Sanchez nie wznawia na razie gry. Arbiter czeka na sygnał od VAR.

10
7
3
4
4
50'

Gol! Strzelił Nestor Araujo.

Po centrze Bougala z rzutu rożnego głową na bramkę Barcelony uderzył Cabral. Cillessen zdołał obronić strzał Urugwajczyka, ale wobec dobitki Araujo był już bezradny.

4
4
1
9
9
46'

Todibo uruchomił na prawym skrzydle Wague, który spod końcowej linii wycofał piłkę do Collado, ale strzał tego ostatniego został zablokowany.

1
1
1
1
1
45'

Niecelne uderzenie Collado sprzed pola karnego. Za moment sędzia, w końcu, zaprosi oba zespoły do szatni.

2
2
43'

Po centrze spod chorągiewki do piłki doszedł Araujo, ale Cillessen bez problemu złapał futbolówkę po jego "główce".

4
3
2
42'

I jesteśmy w drugim polu karnym! Gospodarze przekazywali sobie piłkę, aż na strzał zdecydował się Boudebouz, ale został zablokowany przez Umtitiego.

2
2
2
41'

Blanco nogami obronił płaskie uderzenie Wague z narożnika pola karnego. To pierwszy celny strzał gości w tym meczu.

3
2
1
2
2
41'

Barcelona w końcu przedostała się z piłką pod pole karne Celty, ale zakończyła ten atak dośrodkowaniem do Boatenga. No, nie takiej gry spodziewamy się nawet po rezerwach Dumy Katalonii.

1
2
4
38'

Od kilku minut Barcelona ma problem z odzyskaniem kontroli nad spotkaniem. To Celta jest stroną dominującą.

1
3
36'

I Algierczyk znów próbował wkręcić piłkę do bramki, ale tym razem sędzia dostrzegł faul jednego z gospodarzy na Vermaelenie i przerwał grę.

2
2
34'

Ryad Boudebouz próbował zaskoczyć Jaspera Cillessena bezpośrednio z rzutu rożnego, ale Holender zachował czujność i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
3
34'

Celta się rozkręca, ale dwa jej ostatnie ataki przerwał dobrze czytający grę Todibo.

3
3
2
1
1
33'

Okres przewagi Celty. Gospodarze budują atak pozycyjny.

1
2
1
3
4
31'

Iago Aspas złamał akcję z prawego skrzydła do środka i dośrodkował piłkę w kierunku Maximiliano Gomeza. Urugwajczyk zaatakował futbolówkę wślizgiem, ale jej nie sięgnął i spokojnie złapał ją Jasper Cillessen.

4
2
1
2
3
29'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti.

Francuz został ukarany za faul na Maxi Gomezie.

2
1
3
28'

Jest i pierwszy celny strzał. Okay Yokuslu zdecydował się na uderzenie z 20 metrów, trafił w światło bramki, ale Jasper Cillessen nie miał problemów z interwencją.

3
2
27'

Olaza wbił piłkę przed bramkę Barcelony z lewej strony, ale tam Cillessena wyręczył Umtiti.

2
1
26'

Ale rzut rożny podopieczni Frana Escriby zmarnowali i znów w posiadaniu piłki jest Barcelona.

3
1
1
1
1
25'

W końcu jakiś konkretny atak Celty. Stanislav Lobotka świetnie wprowadził piłkę na połowę Barcelony i uruchomił na prawym skrzydle Hugo Mallo, który zarobił dla gospodarzy rzut rożny.

3
22'

Dużo chce dziś zrobić Riqui Puig, ale na razie jego popisy są nieefektywne.

5
3
2
2
2
20'

Carles Alena miał trochę miejsca, podprowadził piłkę pod pole karne Celty, ale z 17 metrów uderzył daleko od bramki Blanco.

1
1
1
2
3
18'

Ale po odbiorze gospodarze nie potrafią zrobić użytku z piłki - Barcelona ją błyskawicznie odzyskuje.

2
2
1
2
1
15'

Celta cierpliwie czyha na błąd gości. Gospodarze czekają na Barcelonę na swojej połowie.

1
1
1
2
2
12'

Brakuje gościom precyzji w kluczowych momentach. Teraz rozpędzony Alena stracił kontrolę nad piłką i wybiegł z nią za linię końcową.

4
6
3
1
2
90'

Ruben Blanco dalekim wykopem uruchomił Maximiliano Gomeza, który nie próbował nawet przyjmować piłki, tylko dogonił ją w polu karnym Barcelony i huknął z ostrego kąta, ale Jasper Cillessen nie musiał interweniować.

3
6
2
1
1
8'

Barcelona prowadzi grę, Celta na razie biega za piłką.

4
1
1
2
3
6'

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Alex Collado.

Alex Collado #34
4
2
3
5
5
4'

Ousmane Dembele doznał urazu i nie będzie w stanie kontynuować gry.

5
6
4
12
10
2'

Bez zagrożenia pod bramką Celty po dośrodkowaniu spod chorągiewki.

4
1
1
2
3
1'

Fatalny błąd Jaspera Cillessena, który zagrał piłkę wprost pod nogi Ryada Boudebouza, ale gospodarze nie wykorzystali prezentu od Holendra. Celta nie potrafiła zagrozić gościom po przejęciu piłki.

3
5
1
2
1
20:14

Sędzia Jose Sanchez wyprowadził już zespoły na murawę. Niedługo pierwszy gwizdek.

4
4
1
1
1
20:14

Barcelona nie wygrała na Balaidos od 4 kwietnia 2015 roku. Trzy ostatnie wizyty Dumy Katalonii w Vigo to porażki 1:4 i 3:4 oraz remis 1:1.