Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

6
8
8
90'

Zapachniało wyrównaniem w ostatniej minucie regulaminowego czasu. Francesco Acerbi główkował w słupek po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pech Lazio, szczęście Napoli!

13
8
5
3
5
89'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Marco Parolo. Wchodzi: Danilo Cataldi.

87'

Pojedynek Jose Callejona ze Stefanem Radu. Obrońca Lazio odepchnął Hiszpana, a ten tłumaczy wszystkim arbitrom, że Rumunowi należy się jakaś kara.

2
2
1
2
3
85'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Marko Rog.

7
4
8
22
6
82'

Kilka minut nadziei Lazio. Dość przypadkowe ataki gospodarzy, które bez problemu neutralizuje ekipa Carlo Ancelottiego.

4
1
4
78'

Indywidualna akcja Ciro Immobile w polu karnym Napoli. Elseid Hysaj był ostatnim defensorem przyjezdnych, który był w stanie zatrzymać napastnika Lazio i zrobił to.

6
3
3
2
1
76'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Dries Mertens.

74'

Orestis Karnezis interweniował kapitalnie po uderzeniu Luisa Alberto. Hiszpan próbował umieścić piłkę w okienku bramki Napoli, ale golkiper przyjezdnych wyczuł jego intencję.

7
4
3
2
2
70'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Amadou Diawara.

70'

Nieudana akcja Joaquina Correi na lewym skrzydle. Dwóch przeciwników poradziło sobie i powstrzymało szarżującego zmiennika.

2
2
2
5
3
68'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Milan Badelj. Wchodzi: Joaquin Correa.

64'

Marco Parolo główkował z niewygodnej pozycji w rękawice dobrze ustawionego Orestisa Karnezisa. Lazio ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych po stracie drugiego gola.

3
3
2
3
2
63'

Raul Albiol wygrał pojedynek z Ciro Immobile. W początkowej fazie ataku napastnika Lazio zanosiło się na niebezpieczne uderzenie, jednak Hiszpan zdążył się ustawić i zablokować swojego przeciwnika.

4
2
4
2
3
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Allan.

Przewaga Napoli udokumentowana golem na 2:1! W polu karnym Lazio znalazł się Lorenzo Insigne i po dość przypadkowej asyście Allana huknął pod poprzeczkę. Thomas Strakosha nie miał szans na obronienie strzału pozostawionego kompletnie bez opieki Włocha.

70
29
11
4
6
57'

Płaskie dośrodkowanie w kierunku Arkadiusza Milika po przechwycie Mario Ruiego. Szczęśliwie uratowali się gospodarze przed uderzeniem reprezentanta Polski.

6
2
3
3
1
55'

Efektem wyczekiwanego przyspieszenia Biancocelestich rzut rożny. Przedłużone dośrodkowanie do Ciro Immobile, który z ostrego kąta trafił wyłącznie w boczną siatkę. Mógł w tej sytuacji skompletować dublet snajper Lazio!

1
3
53'

W rozegraniu piłki zawodnicy z Neapolu. Tym razem stracili ją i Sergej Milinković-Savić miał szansę na wyprowadzenie kontrataku Lazio.

4
4
2
3
3
51'

Rozsypało się Lazio, choć dobrze rozpoczęło ten mecz. Od dawna gospodarze nie są w stanie przeprowadzić dobrego ataku. Simone Inzaghi nie potrafi nic podpowiedzieć swoim podopiecznym.

4
4
3
1
1
48'

Akcja Arkadiusza Milika. Autor dotychczas ostatniego gola przedarł się środkiem boiska, zakręcił Francesco Acerbim i oddał strzał zza pola karnego. Zabrało trochę dokładności napastnikowi Azzurrich.

9
2
4
4
3
47'

Przewinienie Arkadiusza Milika na Francesco Acerbim. Reprezentant Polski próbował zabrać stoperowi piłkę blisko pola karnego Lazio.

4
2
1
2
4
46'

Gra wznowiona po przerwie.

6
4
3
4
2
46'
ZMIANA

Lazio. Schodzi: Luiz Felipe. Wchodzi: Bastos.

4
Czy Arkadiusz Milik strzeli drugiego gola po przerwie?
3
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Jose Callejon.

Co się odwlecze, to nie uciecze! Sędzia nie uznał pierwszego strzału Arkadiusza Milika do siatki za gola, ale tym razem nie było już żadnych wątpliwości. Napastnik Napoli wpakował piłkę do bramki po zgraniu Jose Callejona. Tak samo jak Mariusz Stępiński rozpoczął kampanię w Serie A od trafienia.

213
118
44
11
10
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

2
6
2
4
3
41'

Piłka w siatce Lazio po uderzeniu Arkadiusza Milika, jednak trafienie Polaka zostało anulowane po kilku minutach. Zdaniem sędziego, który obejrzał powtórkę, przed finalizacją akcji, doszło do przewinienia Kalidou Koulibaly'ego na Stefanie Radu.

5
3
9
38
29
40'

Poprzeczka! Piotr Zieliński był centymetry od wyrównania. Pomocnik Napoli świetnie zaprogramował i wykonał swoją akcję. Polak uderzył zza pola karnego ciut niecelnie.

46
21
6
7
3
36'

Lorenzo Insigne wpadł w pole karne Biancocelestich po banalnym ograniu Luiza Felipe. Mógł strzelać, mógł wyłożyć piłkę jak na tacy Arkadiuszowi Milikowi. Zagranie filigranowego skrzydłowego było czymś pomiędzy. Beznadziejnie posłał piłkę obok bramki Lazio.

1
1
1
2
10
34'

Z trudem przychodzi atakowanie Azzurrim. Podopieczni Carlo Ancelottiego nie oddali jeszcze groźnego, celnego strzału. Najbliżej szczęścia był Piotr Zieliński, który spudłował zza pola karnego.

3
2
1
2
1
32'

Kolejne podanie z głębi pola w kierunku Ciro Immobile. Autor dotychczas jedynego gola odepchnął Kalidou Koulibaly'ego, ale po niespodziwanym staranowaniu Senegalczyka miał za daleko do futbolówki.

3
1
29'

W odpowiedzi strzał zza pola karnego oddał Martin Caceres. To była druga próba Urusa w tym pojedynku. Pierwsza była zablokowana, a druga niecelna.

1
27'

Nieudana akcja Mario Ruiego z Piotrem Zielińskim. W odpowiednim momencie wybiegł na przedpole Thomas Strakosha i sprzątnął piłkę portugalsko-polskiemu duetowi.

1
2
2
1
3
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Francesco Acerbi.

Ciro! Najlepszy napastnik Lazio otworzył ten mecz i przełamał prywaty impas w konfrontacjach z Napoli. Fenomenalnie to zrobił Immobile po podaniu z głębi pola. Obok snajpera było trzech obrońców Azzurrich i wszyscy zostali wyprowadzeni w pole jednym zwodem. Po tym genialnym zagraniu pozostało pokonać Orestisa Karnezisa w pojedynku sam na sam.

9
8
7
10
29
22'

Thomas Strakosha zrobił kilka kroków do przodu i sprzątnął futbolówkę sprzed nosa Lorenzo Insigne po dośrodkowaniu Marka Hamsika.

1
1
1
1
1
19'

Dotychczas dwa nieudane uderzenia Napoli. Lorenzo Insigne wystrzelił futbolówkę zza pola karnego w powietrze. Poprawiał Piotr Zieliński i także chybił, choć był bliżej celu niż filigranowy Włoch.

1
2
4
2
16'

Eleganckie rozegranie piłki z wykorzystaniem Marco Parolo. Włoch nie wykonał jednak dobrego dośrodkowania z prawego skrzydła i żaden zawodnik Lazio nie miał szans na oddanie uderzenia głową.

1
2
2
14'

Beznadziejne podanie Arkadiusza Milika poza boisko. Reprezentant Polski zagrał na pamięć i nie była to najszczęśliwsza decyzja.

1
1
1
6
12'

Ciro Immobile szykował się do stoczenia pojedynku sam na sam z Orestisem Karnezisem. Sędzia asystent zatrzymał biegnącego reprezentanta Włoch, ponieważ zasygnalizował spalonego.

1
1
1
1
9'

Thomas Strakosha popisał się skutecznym chwytem po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Bramkarz Lazio nie miał obok siebie żadnego przeciwnika.

1
1
1
7'

Przewinienie na Piotrze Zielińskim. Sędzia zaprosił na rozmowę wychowawczą faulującego w tej sytuacji Marco Parolo.

3
2
2
1
1
5'

Idzie do przodu Lazio. Piłkę dostał na obrzeżach pola karnego przyjezdnych Martin Caceres. Urus zdecydował się na uderzenie z dystansu, które zostało zablokowane i podopieczni Simone Inzaghiego wywalczyli jedynie korner.

2
2
2
2
2
4'

Dwójkowa akcja nierozłącznego duetu Luis Alberto oraz Ciro Immobile. Włochowi uciekła futbolówka po podaniu Hiszpana. Po stracie najlepszego napastnika Lazio wznowił grę Orestis Karnezis.

2
1
1
2
2'

Próbowali zatakować rzymianie, ale ich szarża nie potrwała długo. W odpowiedzi szybki wypad Napoli i Lazio musiało przeciąć premierowe podanie w kierunku Arkadiusza Milika.

6
5
1
1
1
20:15

Mecz poprzedza minuta ciszy upamiętniająca ofiary katastrofy w Genui.