Serie A: 1. kolejka
19 wrz 2018 19:00
90+3'

To była ostatnia szansa gości. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy Sampdorii.

3
1
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

3
89'

Kownacki powstrzymany tuż przed polem karnym. Piłka trafiła do Ramireza, a ten podcinką próbował pokonać Drągowskiego. Polak nie dał się zaskoczyć.

4
1
87'

Mało brakło, by Fiorentina zdobyła gola. Mirallas uderzył tuż obok słupka.

1
2
86'

Groźna akcja gości przerwana. Mirallas nie zdołał opanować piłki w boisku.

1
84'

Po wrzutce z rzutu rożnego gospodarze nie stworzyli żadnego zagrożenia.

1
3
2
84'

Po długiej akcji gospodarze zdołali wywalczyć rzut rożny.

1
3
82'

Fiorentina. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Riccardo Sottil.

2
77'

Joachim Andersen dalekim wykopem przerwał akcję Fiorentiny.

1
1
1
75'

Strzał Benassiego zablokowany. Chwilę później Audero przechwycił piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

1
1
1
74'

Gaston strzelił z ponad dwudziestu metrów. Piłka trafiła w boczną siatkę.

1
1
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Veretout.

ACF Fiorentina
3
1
2
1
70'

Fiorentina. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Marco Benassi.

Gerson #8
1
1
68'

Fiorentina zepchnięta do defensywy. Sampdoria w ostatnich minutach dominuje.

1
64'

Sampdoria po odrobieniu strat jest coraz aktywniejsza w ataku. Fiorentina musi uważać.

2
2
61'
2
1
2
1
2
60'

Gol! Strzelił Gianluca Caprari. Kontra Sampdorii zakończona golem. Perfekcyjne przyjęcie Caprariego, który jeszcze lepiej uderzył zza pola karnego. Drągowski nie miał szans na skuteczną interwencję.

Sampdoria Genua
10
6
5
5
8
57'

Gospodarze długo konstruowali swoją akcję i nie stworzyli żadnego zagrożenia. Niedokładnie dośrodkował Quagliarella.

55'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Dennis Praet.

54'

Edimilson dośrodkował w pole karne, ale nie było to dokładne zagranie. Chiesa zdołał opanować piłkę, a po chwili ją stracił.

1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karol Linetty.

2
1
2
2
3
49'

Quagliarella znalazł się w sytuacji sam na sam z Drągowskim. Akcja została jednak przerwana z powodu spalonego.

1
48'

Kapitalna interwencja Drągowskiego po strzale Caprariego z rzutu wolnego. Polak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5
2
1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

1
44'

Indywidualna akcja Chiesy, który przedarł się w pole karne i wywalczył rzut rożny.

2
2
2
42'

Caprari huknął z dwudziestu metrów i trafił w poprzeczkę.

1
2
41'

Quagliarella został sfaulowany tuż przed polem karnym. Sampdoria będzie miałą szansę na wyrównanie.

2
2
1
39'

Fatalne dośrodkowanie Sali ze skrzydła. Fiorentina zacznie z autu.

2
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jacopo Sala.

1
37'

Defrel dośodkował w pole karne, ale nie było tam żadnego z graczy gospodarzy.

1
35'

Fiorentina w natarciu. Po strzale Chiesy zza pola karnego piłka przeleciała tuż obok słupka.

33'

To powinno być 2:0 dla gości! Po kontrze Chiesa dograł do niepilnowanego Pjacy. Ten huknął z szesnastu metrów, ale kapitalną interwencją popisał się Audero.

1
31'

Szybka akcja Fiorentiny zakończona kiepskim strzałem Pjacy. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

28'

Tylko Caprari wie, jak nie wykorzystał tej okazji. Uwolnił się spod opieki obrońców i otrzymał podanie ze skrzydła. Piłka po jego strzale była jednak bliżej chorągiewki niż bramki.

25'

Świetna interwencja Audero. Bramkarz Sampdorii przeniósł piłkę nad poprzeczką i uratował swój zespół przed stratą gola.

24'

Dobre dośrodkowanie Chiesy w kierunku Pjacy. Ten głową uderzył obok słupka.

1
1
21'

Sampdoria blisko wyrównania. Defrel strzelił tuż obok słupka.

19'

Odbiór Linettego tuż przed polem karnym rywali. Polak próbował dograć do Quagliarelli, ale było to niedokładne podanie.

1
1
17'

To mogła być groźna akcja Fiorentiny. Jednak tuż po wykonaniu dośrodkowania sędzia przerwał grę z powodu faulu w ofensywie.

1
16'

Chiesa dośrodkował w pole karne, ale piłka nie trafiła do żadnego gracza Fiorentiny.

1
2
13'

Gol! Strzelił Giovanni Simeone. Asystował mu Cristiano Biraghi. Ze skrzydła dośrodkował Biraghi, a w polu karnym bierną postawę Andersena wykorzystał Simeone i strzałem głową pokonał bramkarza.

8
6
5
4
7
10'

Fiorentina stara się uspokoić swoją grę w obronie. W pierwszych minutach defensorzy popełnili kilka rażących błędów.

1
1
1
1
1
8'

Kolejny błąd defensywy Fiorentiny. W porę sytuację opanował Drągowski.

5
2
1
1
1
7'

Caprari uderzył z dwudziestu metrów. Pewnie interweniował Drągowski.

2
2
3
1
2
6'

Andersen zbyt krótko podał do bramkarza. Starał się to wykorzystać Simeone, ale Audero obronił jego strzał.

1
1
1
1
1
3'

Błąd Drągowskiego, który we własnym polu karnym chciał przedryblować Caprariego. Polak stracił piłkę, ale Włoch nie potrafił tego wykorzystać.

2
3
5
2
3
2'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Akcja Fiorentiny zakończona niecelnym strzałem.