Serie A: 3. kolejka
01 wrz 2018 20:30
90+2'

Blaise Matuidi sfaulowany w centrum boiska. Juventus zyskuje cenny czas i niebawem powinien cieszyć się z samodzielnego prowadzenia w tabeli.

6
4
3
2
2
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

7
5
2
3
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na Fabio Ceravolo.

2
2
1
1
1
87'

100. mecz Paulo Dybali w Serie A.

8
7
4
1
1
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu. Parma Calcio 1913 stara się zorganizować do ataku, ale ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie beniaminek oddał siedem strzałów celnych, natomiast po przerwie zero.

4
4
2
2
2
82'

Roberto Inglese centrował miękko i piłka spadła w polu bramkowym blisko linii obok dość zdezorientowanego Wojciecha Szczęsnego.

4
3
3
3
3
80'

Parma. Schodzi: Antonio Di Gaudio. Wchodzi: Fabio Ceravolo.

1
80'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Paulo Dybala.

6
4
2
2
1
78'

Szaleje Douglas Costa. Najlepszym zawodnikiem meczu pewnie już nie zostanie, ponieważ Mario Mandzukić legitymuje się dobrymi liczbami, ale wysoka nota Brazylijczykowi się należy.

2
1
1
76'

Szybki atak Parma Calcio 1913 po stracie Cristiano Ronaldo. Zakończył się on uderzeniem Antonio Di Gaudio nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Polak odprowadził piłkę poza boisko.

3
2
2
2
1
73'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Emre Can.

7
2
1
2
1
73'

Słupek! Piłka trafiła w obramowanie po technicznym strzale Douglasa Costy, który znakomicie wprowadził się w to spotkanie po wejściu z ławki rezerwowych.

7
4
2
3
1
71'

Futbolówka krążyła po obrzeżach pola karnego Juventusu, ale Parma nie oddała stamtąd uderzenia. Po zejściu Gervinho siła rażenia gospodarzy zmniejszyła się.

4
4
2
1
3
69'

Juan Cuadrado jest przekonany, że zatrzymał Antonio Di Gaudio zgodnie z przepisami. Publiczność w Parmie jest kompletnie innego zdania, a poszkodowany zawodnik potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
2
1
1
66'

Ponownie Douglas Costa. Tym razem Brazylijczyk próbował trafić do bramki technicznym uderzeniem, ale wiedzieli, co się święci gospodarze i zatrzymali piłkę.

3
1
1
1
64'

Douglas Costa zastawił futbolówkę blisko linii bocznej boiska i sprowokował jednego z gospodarzy do przewinienia.

4
3
2
1
61'

Parma. Schodzi: Gervinho. Wchodzi: Alessio Da Cruz.

Alessio Da Cruz #7
5
5
3
60'

Parma. Schodzi: Luca Rigoni. Wchodzi: Alessandro Deiola.

Alessandro Deiola #8
3
5
58'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Mario Mandzukić.

Juventus odzyskał prowadzenie! Mario Mandzukić dorzucił asystę do wcześniejszego gola. Chorwat uruchomił podaniem podeszwą Blaise'a Matuidiego, a pomocnik Starej Damy huknął z ostrego kąta pod poprzeczkę bramki Luigiego Sepe.

37
23
4
3
7
54'

Cristiano Ronaldo uderzył z 11. metra obok bramki gospodarzy. Powoli wygląda na zrezygnowanego nabytek Juventusu.

10
12
2
7
6
52'

Broni się w jedenastu na własnej połowie Parma Calcio 1913. Próbowali to całe towarzystwo rozerwać przyjezdni crossowym podaniem do Juana Cuadrado. Piłka uciekła jednak turyńczykom poza boisko.

2
3
1
2
50'

Trudna przeprawa Juventusu w Parmie.

6
4
1
48'

Podanie w pole karne beniaminka w kierunku Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie wyprzedził odważnie interweniującego na przedpolu Luigiego Sepe. Futbolówka w rękawicach Włocha.

6
3
3
2
47'

Dwa uderzenia Cristiano Ronaldo. Oba marnej jakości. Pierwsze prosto w defensora z Parmy, a drugie wysoko ponad bramką Luigiego Sepe.

7
6
1
4
1
46'

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Rigoni za faul na Alexie Sandro.

Parma Calcio 1913
3
3
2
3
2
45+1'

Wojciech Szczęsny! Reprezentant Polski uratował Juventus w czasie doliczonym do pierwszej połowy po uderzeniu Luki Rigoniego. Na dodatek uniemożliwił Włochowi dobitkę i sprzątnął futbolówkę sprzed jego nosa.

21
9
3
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

3
2
2
1
1
44'

Luigi Sepe musiał naprawiać błąd Massimo Gobbiego! Bramkarz beniaminka rzucił się pod nogi Federico Bernardeschiemu i nie pozwolił byłemu zawodnikowi ACF Fiorentina na odzyskanie prowadzenia dla Juventusu.

2
4
1
1
1
43'

Luigi Sepe złapał futbolówkę i pochwalił za ustawienie swoich obrońców. Bramkarz Parma Calcio 1913 wygląda na przekonanego, że nie straci drugiego gola przed przerwą.

3
3
1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

4
2
1
1
2
37'

Wojciech Szczęsny interweniował na raty po drugim w tym spotkaniu strzale Leo Stulaca. W pierwszym tempie bramkarz Juventusu nie złapał piłki, ale bardzo szybko się zaasekurował.

7
2
2
1
3
35'

Juventus musi organizować się do ataku, żeby odzyskać prowadzenie. Po płaskim dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo żaden Bianconeri nie był w stanie dojść do futbolówki.

4
5
6
2
1
33'

Gol! Strzelił Gervinho. Asystował mu Roberto Inglese.

Pachniało mocno tym wyrównaniem i stało się ono faktem! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła skierował piłkę w światło bramki Roberto Inglese. W centrum wydarzeń znalazł się jeszcze Gervinho, który z bliska wpakował futbolówkę do bramki Wojciecha Szczęsnego. Polak nie interweniował fortunnie i skapitulował po raz trzeci w sezonie.

28
19
17
15
19
32'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Juana Cuadrado. Kolumbijczyk potrzebuje czasu na dojście do siebie po niebezpiecznym zderzeniu.

3
4
2
1
3
29'

Wojciech Szczęsny nie pozwolił sobie na błąd po uderzeniu zza pola karnego Leo Stulaca. Mocno huknął pomocnik Parma Calcio 1913, ale nie zaskoczył bramkarza Juventusu.

12
2
3
3
1
27'

Nie może zdobyć swojego premierowego gola na włoskich boiskach Cristiano Ronaldo. Zaatakował piłkę wślizgiem po dośrodkowaniu, ale nie zdążył jej wepchnąć z bliska do siatki.

8
4
2
9
2
24'

Jeszcze korner po zablokowanym strzale Miralema Pjanicia. Piłka po dośrodkowaniu spadła na głowę Cristiano Ronaldo, którego uderzenie było bardzo niecelne. Dwóch zawodników naciskało na Portugalczyka i uniemożliwiło mu przymierzenie.

3
3
1
5
1
23'

Podania Bianconerich w centrum boiska. Wreszcie przyspieszenie zakończone uderzeniem Miralema Pjanicia tuż zza pola karnego w ciasno ustawionych defensorów.

4
4
4
4
3
20'

Pokazał w tym meczu beniaminek, że jest w stanie zagrozić zawodnikom z Turynu. Juventus stara się trzymać przeciwnika daleko od własnego pola karnego.

4
3
3
4
3
18'

Riposta Federico Bernardeschiego z rzutu wolnego. Tym razem uderzenie w światło bramki, tyle że prosto w dobrze ustawionego Luigiego Sepe, który wypiąstkował futbolówkę po próbie młodego Włocha.

3
2
1
1
1
14'

Coraz bliżej wyrównania jest Parma Calcio 1913! Futbolówka po potężnym uderzeniu z rzutu wolnego uderzyła w poprzeczkę bramki Juventusu. Chyba miał to pod kontrolą Wojciech Szczęsny, ale to tylko tryb przypuszczający.

3
6
3
2
4
13'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za spóźniony i zbyt ostry wślizg.

3
2
1
1
1
11'

Juventus dostał ostrzeżenie od beniaminka i oddał mu inicjatywę. Mistrz Włoch obserwuje, na co stać przeciwnika w ataku pozycyjnym.

2
3
1
2
1
9'

Antonio Di Gaudio uderzył niecelnie z bliska. Po akcji Gervinho beniaminek miał ogromną szansę na wyrównanie. Publiczność była przekonana, że uda się zajść za skórę mistrzowi Włoch i oczami wyobraźni widziała futbolówkę w jego siatce.

3
3
1
1
1
5'

Początek spotkania pod kontrolą Juventusu, który ekspresowo wyszedł na prowadzenie i nie pozwala swojemu przeciwnikowi nabrać wiatru w żagle.

5
5
5
3
2
2'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić.

Juventus ekspresowo wyszedł na prowadzenie! Druga bramka w sezonie Mario Mandzukicia, który w pierwszym tempie nie oddał strzału, ale w drugim odnalazł futbolówkę i skierował ją z bliska do siatki.