Serie A: 4. kolejka
15 wrz 2018 20:30
86'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Gaston Ramirez.

Kapitalna forma strzelecka Sampdorii Genua! Gregoire Defrel wdrapał się na szczyt klasyfikacji snajperów dzięki uderzeniu z bliska do siatki po podaniu Gastona Ramireza.

19
9
3
2
3
83'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

Pewne uderzenie kapitana młodzieżowej reprezentacji Polski z rzutu karnego. Pierwsza bramka napastnika Sampdorii w tym sezonie stała się faktem.

Sampdoria Genua
85
36
10
4
3
82'

Przewinienie Emila Hallfredssona na Dawidzie Kownackim i będzie rzut karny dla Sampdorii Genua.

7
4
1
1
1
79'

Podanie za linię obrońców Frosinone Calcio w kierunku Dawida Kownackiego. Czujnie jednak gracze w żółtych koszulkach oraz bramkarz Marco Sportiello.

5
5
1
1
1
77'

Sampdoria Genua utrzymuje się w posiadaniu piłki, a jej piłkarze mogą powoli planować ostatni dzień weekendu. Frosinone Calcio nie stwarza sytuacji podbramkowych.

5
4
1
1
1
75'

Frosinone Calcio. Schodzi: Stipe Perica. Wchodzi: Daniel Ciofani.

wchodzi Wchodzi
Daniel Ciofani #9
schodzi Schodzi
3
3
72'

Emil Audero tylko odprowadził piłkę wzrokiem po nieudanym dośrodkowaniu. Bramkarz Sampdorii Genua może zachować czyste konto, a przecież cała defensywa Marco Giampaolo była niepokonana również w poprzednim meczu z Napoli.

3
3
71'

Sampdoria. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

Ronaldo Vieira #4
3
3
68'

Frosinone Calcio. Schodzi: Camillo Ciano. Wchodzi: Joel Campbell.

Camillo Ciano #28
4
3
1
67'

Akcja Nicoli Murru na lewej stronie boiska zatrzymana połowicznie przez Nicolo Brighentiego. Sampdoria Genua miała jeszcze szansę na pokonanie Marco Sportiello po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

4
4
1
66'

Poddenerwowani są gospodarze, świadomi kolejnej porażki. Tymczasem na murawie czterej Polacy.

6
5
1
65'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Soddimo za faul na Bartoszu Bereszyńskim.

Danilo Soddimo #10
Frosinone Calcio
7
4
1
1
62'

Frosinone Calcio. Schodzi: Raffaele Maiello. Wchodzi: Emil Hallfredsson.

Raffaele Maiello #8
3
2
1
1
59'
54'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Joachim Andersen.

Gregoire Defrel sam sobie stworzył sytuację podbramkową i sam ją wykorzystał. Po podaniu Joachima Andersena nowy napastnik Sampdorii Genua przeprowadził rajd między zawodnikami Frosinone Calcio i zakończył go uderzeniem na 3:0!

9
6
1
1
52'

Wymienia podania Sampdoria Genua. Początek drugiej części pod pełną kontrolą podopiecznych Marco Giampaolo. Przed momentem wywalczyli rzut rożny wskutek rajdu Bartosza Bereszyńskiego.

3
1
1
49'

Dwa gole to już prawdopodobnie bezpieczna zaliczka, biorąc pod uwagę fakt, że Frosinone Calcio nie zdobyło jeszcze bramki od czasu awansu do elity.

1
1
1
46'

Gol! Strzelił Gianluca Caprari. Asystował mu Fabio Quagliarella.

Doskonale rozpoczęła się druga połowa dla Sampdorii Genua. Akcja bramkowa została zainicjowana przez Karola Linettego. W jej ostatniej fazie Gianluca Caprari huknął z powietrza na 2:0 po miękkim dośrodkowaniu Fabio Quagliarelli. Weteran dorzuł asystę do gola.

46'

Piłka ponownie w grze.

1
1
1
Czy Frosinone Calcio wyrówna po przerwie?
2
1
1
42'

Coraz mniej czasu ma Frosinone Calcio na wyrównanie w pierwszej połowie. Gospodarze są groźni po stałych fragmentach. Przed momentem Raman Chibsah dopadł do zbyt krótko wybitej po rzucie rożnym piłki i uderzył zza szesnastki obok słupka.

1
1
37'

Akcja Bartosza Bereszyńskiego z Fabio Quagliarellą. Weteran zdecydował się na solowe zakończenie ataku zamiast wykonać podanie zwrotne do reprezentanta Polski.

1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Brighenti za faul na Fabio Quagliarelli.

Nicolo Brighenti #23
1
1
33'

Gianluca Caprari wystrzelił piłkę na wiwat z czystej pozycji. Jego reputację ratuje fakt, że sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

1
1
30'

Dwa kwadranse za drużynami. Sampdoria Genua prowadzi, ale po zdobyciu gola oddała inicjatywę gospodarzom, co może mieć przykre konsekwencje.

1
1
1
1
27'

Nie pękło Frosinone Calcio po stracie gola. Mógł doprowadzić do remisu Bartosz Salamon, jednak nie przymierzył idealnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Gregoire Defrel za ostre przewinienie.

1
2
1
20'

Po interwencji Bartosza Bereszyńskiego rzut rożny dla Frosinone Calcio. Piłka wróciła dwukrotnie w pole karne Sampdorii Genua i nawet trafiła w poprzeczkę bramki Emila Audero. Mocno zapachniało wyrównaniem!

1
1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Raffaele Maiello za zatrzymanie faulem wychodzącego na czystą pozycję przeciwnika.

1
1
1
15'

Frosinone Calcio zapędziło się dotychczas raz w pole karne zespołu z Genui. Interweniował tam Emil Audero i nie pozwolił na wyrównanie.

1
1
12'

Fabio Quagliarella autorem pierwszego gola!

2
1
10'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Edgar Barreto.

Weteran nie zawodzi! Fabio Quagliarella wcześnie skruszył defensywę beniaminka. Włoch przyczaił się w środku pola karnego i skierował piłkę z bliska do bramki po podaniu Edgara Barreto.

5
3
1
1
8'

Wymienia podania Sampdoria Genua. Futbolówka powędrowała na prawe skrzydło, gdzie nie udało się przyjezdnym wykonać dobrego dośrodkowania.

1
1
2
4'

Pojedynek Christiana Molinaro w polu karnym gospodarzy z Edgarem Barreto. Defensor Frosinone Calcio sprowokował doświadczonego pomocnika do faulu.

1
1
2'

Gospodarze w żółtych strojach, natomiast przyjezdni z Genui w ciemnych z błękitnymi akcentami. Początek bez niebezpiecznego ataku.

20:04

Wydaje się, że wizyta u beniaminka jest dla Sampdorii dobrą szansą na pierwsze w sezonie zwycięstwo na wyjeździe. Musi jednak zagrać lepiej niż w 2015 roku, kiedy przegrała w centralnej części Italii 0:1.

1
1
20:04

Frosinone Calcio jeszcze nie zwyciężyło od czasu awansu do Serie A. Beniaminek na przywitanie z elitą został rozbity przez Atalantę BC. Później zremisował bezbramkowo z Bologna FC, a przed przerwą reprezentacyjną został pokonany 0:1 przez Lazio.

1
1
20:04

Sampdoria rozegrała przed przerwą reprezentacyjną popisowy mecz z Napoli. Podopieczni Marco Giampaolo zwyciężyli 3:0 i potwierdzili, że ich stadion może być podobnie jak w poprzednim sezonie jednym z najtrudniejszych do podbicia.