Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
1
4
90'

Piotr Zieliński dostał podanie w polu karnym przyjezdnych. Mógł śmiało podwoić przewagę gospodarzy, ale nie pokonał Bartłomieja Drągowskiego.

7
2
8
2
3
84'

Napoli utrzymuje się w posiadaniu piłki. Po zdobyciu prowadzenia praktycznie nie pozwoliło drużynie ze Stadio Artemio Franchi na stwarzanie sytuacji podbramkowych.

1
5
2
4
82'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Marko Rog.

1
1
6
2
1
80'

Fiorentina. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Marko Pjaca.

79'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Arkadiusz Milik.

Po podaniu Arkadiusza Milika jest wyczekiwana przez Neapol bramka. Lorenzo Insigne nie zmarnował trudu reprezentanta Polski i pokonał płaskim uderzeniem Bartłomieja Drągowskiego!

54
17
9
10
9
78'

Po podaniu Piotra Zielińskiego w pole karne przyjezdnych wbiegł Mariu Rui. Portugalczyk został zatrzymany wślizgiem, a na dodatek nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

1
1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Dabo za ostry atak na przeciwnika.

Bryan Dabo #14
4
3
1
1
1
74'

Brakuje precyzji gospodarzom i nie potrafią udokumentować swojej przewagi w drugiej połowie golem.

1
1
2
71'

Lorenzo Insigne przyczaił się w polu karnym przyjezdnych i pomimo niskiego wzrostu oddał uderzenie głową. Bartłomiej Drągowski musiał pilnować, gdzie leci piłka.

1
1
71'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Adam Ounas.

67'

Fiorentina cofnęła się w jedenastu na własną połowę i czeka na ruch podopiecznych Carlo Ancelottiego. Dotychczas trener gospodarzy wprowadził tylko jednego zmiennika Arkadiusza Milika.

1
1
63'

Starają się przyspieszyć gospodarze. Czasu na zdobycie gola jest coraz mniej. Próbował huknąć z dystansu do siatki Piotr Zieliński, ale wyraźnie przestrzelił.

1
1
1
60'

Fiorentina. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Bryan Dabo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
1
57'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

56'

Dries Mertens zatańczył z trzema przeciwnikami w polu karnym Fiorentiny. Piłka po niebezpiecznym strzale doświadczonego Belga przeturlała się nieznacznie obok bramki.

1
1
1
53'

Marco Benassi chciał zagrać bez przyjęcia do Giovanniego Simeone. Zorientował się w odpowiednim momencie Kalidou Koulibaly i przerwał kombinacyjny atak przeciwnika.

1
1
50'

Lorenzo Insigne próbował zaskoczyć Bartłomieja Drągowskiego chytrym zagranie z rzutu wolnego pod poprzeczkę. Minimalnie chybił filigranowy zawodnik Napoli.

3
1
3
1
1
48'

Akcja Piotra Zielińskiego z Jose Callejonem i Markiem Hamsikiem. Strzelił Słowak z kilkunastu metrów bardzo wyraźnie ponad poprzeczką. Złapał się za głowę kapitan Napoli.

1
1
2
3
1
46'

1
45'

Zderzenie Piotr Zielińskiego z Bartłomiejem Drągowskim w polu karnym przyjezdnych. Pomocnik Napoli przeprosił swojego rodaka za ostry atak.

4
3
4
4
4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Benassi za bardzo ostre przewinienie.

2
2
3
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński za przytrzymanie przeciwnika.

5
2
2
3
6
39'

W odpowiedzi uderzenie Federico Chiesy. Jeden z bohaterów niedawnego meczu reprezentacji Włoch i Polski nie trafił w bramkę Napoli. Orestis Karnezis wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

37'

Podanie do Lorenzo Insigne w pole karne przyjezdnych. Odrobinę spóźnił się do futbolówki jeden z najszybszych zawodników na włoskich boiskach.

1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa za faul na Marku Hamsiku.

1
1
33'

Była przerwa w grze spowodowana urazem. Sędzia dotychczas nie pokazał żadnemu zawodnikowi żółtego kartonika, co może dziwić.

1
30'

Bartłomiej Drągowski przechwycił i wyekspediował piłkę po bezpańskim podaniu. Nikt nie atakował bramkarza Fiorentiny i ten mnie miał prawa się pomylić.

1
1
3
27'

Fiorentina opanowała sytuację na własnej połowie i przypomniała przeciwnikowi, że również potrafi zaatakować. Za zawodnikami już prawie dwa bezbramkowe kwadranse.

1
1
23'

Coraz dłużej utrzymują się Azzurri w posiadaniu futbolówki. Po podaniu Piotra Zielińskiego strzelił z powietrza Jose Callejon. Hiszpan nie przymierzył w drugi narożnik bramki Bartłomieja Drągowskiego.

3
1
1
2
20'

Lorenzo Insigne mógł dać Napoli prowadzenie po bardzo dobrym podaniu Piotra Zielińskiego z lewego skrzydła. Przestrzelił Włoch i Bartłomiej Drągowski miał sporo szczęścia.

6
3
2
1
1
16'

Pojedynek Piotra Zielińskiego z dwoma przeciwnikami blisko koła środkowego. Dobrze obrócił się z piłką reprezentant Polski, ale nie rozpędził akcji Napoli.

2
1
1
2
2
13'

Lorenzo Insigne skierował piłkę prosto w rękawice Bartłomieja Drągowskiego. Pewny chwyt byłego zawodnika Jagiellonii Białystok, który dobrze rozpoczął spotkanie w Neapolu.

4
3
1
11'

Orestis Karnezis zmuszony do dużego wysiłku. Nie pozwolił sobie na błąd nowy bramkarz Napoli po potężnym uderzeniu Valentina Eysserica zza pola karnego. Tylko korner dla Fiorentiny!

5
2
1
8'

Kibice w Neapolu domagają się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia stał blisko, chyba bacznie obserwował starcie z udziałem Driesa Mertensa i nie podyktował jedenastki.

1
2
6'

Premierowa, skuteczna interwencja Bartłomieja Drągowskiego. Rezerwowy bramkarz Fiorentiny poradził sobie z niebezpiecznym dośrodkowaniem.

5
2
2
5'

Pierwszy korner dla Napoli. Zbyt krótko wybita piłka wróciła szybko w pole karne Fiorentiny. Jeden z defensorów wyręczył Bartłomieja Drągowskiego i zatrzymał Driesa Mertensa.

1
4
1
3'

Ciekawe, że rozgrywa na początku spotkania drużyna z Florencji. Podopieczni Stefano Pioliego w czerwonych strojach, a gospodarze w tradycyjnych błękitnych koszulkach oraz białych spodenkach.

1
1
Kto wygra mecz?
SSC Napoli
2
17:18

Bartłomiej Drągowski oficjalnie między słupkami Violi.

3
2
1
17:18

Napoli z Piotrem Zielińskim, bez Arkadiusza Milika w podstawowym składzie.

2
1
2
17:18

Więcej o dobrze zapowiadającym się pojedynku w Neapolu.

17:18

W poprzednim sezonie porażka 0:3 z Fiorentiną praktycznie przekreśliła szansę Napoli na zdobycie mistrzostwa Włoch. Wcześniej pojedynek na Stadio San Paolo zakończył się bezbramkowym remisem, więc Azzurri zdobyli w dwóch meczach z Violą tylko punkt z sześciu możliwych.

1
1
1
1
17:18

Fiorentina to jedna z dwóch drużyn w Serie A, która ma komplet punktów. Jej pierwszy mecz z Sampdorią został przełożony. Przed poważnym egzaminem w Neapolu zwyciężyła z Chievo Werona oraz Udinese Calcio.

1
1
17:18

Napoli dostało mocne lanie przed przerwą reprezentacyjną. Podopieczni Carlo Ancelottiego przegrali 0:3 w "polskim meczu" na stadionie Sampdorii. Nie byli w stanie strzelił zespołowi Marco Giampaolo choćby gola.