2:2
Zakończony
Chievo Werona
90+3'

W doliczonym czasie nic specjalnego. Atakuje AS Roma, ale stosunkowo daleko od bramki Stefano Sorrentino.

9
6
2
2
2
90'

Doliczone pięć minut.

6
7
4
3
5
90'

Edin Dzeko mógł wpakować piłkę z bliska do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Stefano Sorrentino miał odrobinę szczęścia.

4
4
1
2
2
87'

Chievo. Schodzi: Nicola Rigoni. Wchodzi: Fabio Depaoli.

1
85'

Wściekli Giallorossi mają kilka minut na odzyskanie prowadzenia. Chievo wymierzyło im karę za totalną bierność.

2
1
3
83'

Gol! Strzelił Mariusz Stępiński.

Wyrównanie w Rzymie! Świetnie zachował się między dwoma gospodarzami Mariusz Stępiński. Przejął piłkę po interwencji Robina Olsena, zasłonił ją przed przeciwnikami i płaskim uderzeniem skierował do bramki.

72
44
11
7
6
81'

Stefano Sorrentino utrzymuje przyjezdnych przy życiu w tym spotkaniu. Weteran interweniował po uderzeniu Edina Dzeko.

1
2
2
3
81'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Justin Kluivert.

80'

Chievo. Schodzi: Valter Birsa. Wchodzi: Mehdi Leris.

Mehdi Leris #11
2
1
80'

Niezła, a przede wszystkim waleczna druga połowa Chievo Werona, natomiast Giallorossi chyba już myślami na Santiago Bernabeu w Madrycie.

1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi za faul na Mariuszu Stępińskim.

75'

Przerwa na uzupełnienie płynów kwadrans przed końcem regulaminowego czasu. Chievo Werona ma tylko albo aż gola do odrobienia.

1
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Rossettini za faul na Stephanie El Shaarawym.

2
1
73'

Podanie w pole karne gospodarzy w kierunku Mariusza Stępińskiego. Niewiele zabrakło napastnikowi Chievo Werona, żeby zabrał się z piłką i stoczył pojedynek z Robinem Olsenem.

2
1
69'
68'

Eusebio Di Francesco namawia podopiecznych do dłuższego utrzymania się przy piłce. Ożywili się ponadto kibice na Stadio Olimpico.

1
67'

Dobry chwyt Robina Olsena po dośrodkowaniu Federico Barby. Piłkarz grający na lewej stronie Chievo Werona zamiast Pawła Jaroszyńskiego powinien posłać dokładniejsze podanie.

1
62'

Cengiz Under wyprzedził wszystkich defensorów z Rzymu i znalazł się sam na sam ze Stefano Sorrentino. Weteran zatrzymał uderzenie młodziana.

1
2
3
1
2
60'

AS Roma pozwoliła się nieco rozpędzić autsajderowi. Po połowie faworyta biegają z wysoką prędkością Mariusz Stępiński, Valter Birsa oraz Emanuele Giaccherini.

2
2
1
2
1
58'

Dwa podania Stephana El Shaarawy'ego w pole karne Chievo Werona. Z pierwszego nie skorzystał Edin Dzeko, a drugie zmarnował Lorenzo Pellegrini. Futbolówka dla przyjezdnych.

3
2
1
2
3
55'

Mariusz Stępiński ucierpiał w pojedynku z Juanem Jesusem. Napastnik Chievo Werona spadł na murawę z ponad metra wysokości.

1
4
3
52'

Gol! Strzelił Valter Birsa. Asystował mu Nicola Rigoni.

Perfekcyjne uderzenie zza pola karnego. Valter Birsa przedłużył nadzieję Chievo Werona na zapunktowanie w Rzymie. Po jego strzale futbolówka wylądowała w samym okienku. Nie potrafił jej zatrzymać Robin Olsen.

7
9
4
5
5
49'

Emanuele Giaccherini wrzucił piłkę w pole karne faworyta. Nikomu nie udało się zakończyć podania byłego zawodnika Napoli uderzeniem.

1
1
1
1
1
47'

Mariusz Stępiński szykował plan na pokonanie Robina Olsena w sytuacji sam na sam, tyle że musiał się zatrzymać po gwizdku sędziego. Asystent zasygnalizował spalonego.

1
1
2
46'

Piłka ponownie w grze.

2
3
1
1
1
46'

Chievo. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Perparim Hetemaj.

Czy AS Roma strzeli kolejne gole po przerwie?
3
3
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
1
44'

Stephan El Shaarawy mógł zdobyć swojego drugiego gola po dośrodkowaniu Alessandro Florenziego. Strzał głową Faraona obronił Stefano Sorrentino. Podopieczni Eusebio Di Francesco wywalczyli wyłącznie korner.

1
1
1
2
42'

Pierwsza sytuacja podbramkowa Mariusza Stępińskiego. Nie zabrakło dużo do pokonania Robina Olsena.

1
2
40'

AS Roma nie ma problemów ze swoim przeciwnikiem.

1
1
2
37'

Mariusz Stępiński wyprzedził Alesandara Kolarova i upadł w polu karnym rzymian. Były zawodnik FC Nantes domagał się podyktowania jedenastki, jednak sędzia nie zareagował po polsko-serbskim pojedynku.

2
33'

Celne uderzenie na bramkę AS Roma. Robin Olsen nie miał problemu z zatrzymaniem sunącej po murawie futbolówki.

1
2
1
1
1
30'

Gol! Strzelił Bryan Cristante. Asystował mu Edin Dzeko.

Rośnie przewaga Giallorossich. Po miękkiej wrzutce Cengiza Undera futbolówkę opanował w polu karnym Edin Dzeko i obsłużył podaniem Bryana Cristante. Byłemu zawodnikowi Atalanty nie wypadało zmarnować asysty Bośniaka.

6
6
1
1
2
29'

Akcja Alessandro Florenziego z Stephanem El Shaarawym dała Giallorossim prowadzenie.

27'

Stara się odpowiedzieć zespół z Werony. Po podaniu Mariusza Stępińskiego strzelił zza linii pola karnego Joel Obi. Po rykoszecie jeszcze rzut rożny dla Chievo.

1
1
24'

Podłączył się do ataku na prawym skrzydle Nenad Tomović, jednak nie zgubił Aleksandara Kolarova. W serbskim pojedynku górą były zawodnik Manchester City.

1
20'

Luca Rossettini zablokował piłkę po dośrodkowaniu Aleksandara Kolarova. Półfinalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów miał jeszcze szansę na zaskoczenie Stefano Sorrentino z rzutu rożnego, której nie wykorzystał.

18'

Dobrze broni AS Roma. Dotychczas przyjezdnych było stać na jedno uderzenie z dystansu Ivana Radovanovicia.

1
14'

Podanie w pole karne gospodarzy w kierunku Mariusza Stępińskiego. Stoperzy Giallorossich zablokowali napastnika Chievo Werona i poczekali aż futbolówka opuści boisko.

12'

Stephan El Shaarawy rozpoczął strzelanie w Rzymie.

1
10'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Alessandro Florenzi.

AS Roma dokumentuje przewagę pierwszym golem. Po dośrodkowaniu Alessandro Florenziego z prawego skrzydła Stephan El Shaarawy wskoczył za linię obrońców i wpakował piłkę z bliska do siatki. Faraon pokonał bramkarza Chievo Werona po raz szósty w karierze.

7'

Stefano Sorrentino wyciągnął się jak struna i zatrzymał jedną dłonią wstrzelenie Edina Dzeko. Poprawiał zza pola karnego Stephan El Shaarawy, ale nie trafił w światło bramki.

1
5'

Zorganizowali się w obronie grający w białych strojach goście i zablokowali Cengiza Undera. Po rajdzie Turka tylko korner dla Romy.

1
1
3'

Wymienia podania drużyna Eusebio Di Francesco. Jedna z ich akcji zakończyła się już uderzeniem Edina Dzeko. Bośniak główkował niecelnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.