5
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Davide Biraschi.

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym piłka wylądowała po raz drugi w bramce Genoa CFC. Wywrócił się Davide Biraschi, ale zanim to się stało, zaskoczył własnego golkipera!

50
85'

Żółtą kartkę otrzymał Stephane Omeonga za zagranie piłki ręką.

5
81'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Kevin Malcuit.

2
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. David Ospina złapał piłkę po dośrodkowaniu w kierunku Krzysztofa Piątka.

5
4
5
6
8
78'
77'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Bessa za protestowanie.

3
2
4
1
6
75'

Nieudane uderzenie Christiana Kouame, a na dodatek wywrotka Iworyjczyka po tej próbie.

2
4
2
1
2
72'

Dużo walki, trochę śmiechu, trudno o efektowne granie w kałuży.

8
14
7
4
5
70'

Akcja Krzysztofa Piątka z Christianem Kouame. Jeszcze podłączył się do tego Darko Lazović, ale dośrodkował prosto w rękawice bramkarza Napoli.

3
4
13
2
6
68'

Dwa dośrodkowania z narożnika boiska w pole karne Genoa CFC. Lorenzo Insigne postraszył gospodarzy, ale żaden z jego kompanów nie wpakował futbolówki do bramki.

4
4
3
4
2
65'

Napoli dopadło przeciwnika i stara się iść za ciosem po drugiego gola. Na razie jednak bez kolejnych strzałów.

2
2
3
4
5
62'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Dries Mertens.

Po krótkim pobycie w szatni i rozmowie z Carlo Ancelottim piłkarze z Neapolu doprowadzili do remisu. Fabian Ruiz huknął z kilkunastu metrów do bramki po akcji z udziałem Allana oraz Driesa Mertensa. Lepsi na wodzie przyjezdni!

24
11
10
19
24
61'

Po podaniu Krzysztofa Piątka strzelił z kilkunastu metrów obok bramki Oscar Hiljemark.

7
6
2
5
4
61'

Niebo zlitowało się nad zawodnikami i kibicami. Grają.

10
19
6
3
3
komentarz

Nadal nie ma informacji, czy spotkanie zostanie dziś wznowione.

8
4
3
11
4
60'

Mecz przerwany z powodu ulewy.

28
17
19
10
15
58'

Genoa. Schodzi: Miguel Veloso. Wchodzi: Stephane Omeonga.

1
2
4
6
2
57'

Mecz w potężnej ulewie. Piłka staje w kałużach.

4
2
14
3
3
55'

Jeszcze raz próbowali coś skonstruować Mario Rui z Driesem Mertensem. Belg uderzył z kilkunastu metrów obok bramki Gryfonów. Tylko ostrzeżenie od zmiennika Carlo Ancelottiego.

8
6
4
1
1
53'

Płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole bramkowe Ionuta Andreia Radu. Dries Mertens nie oddał strzału po zagraniu Mario Ruiego.

3
1
1
1
4
50'

Nic specjalnego nie wydarzyło się w grze Azzurrich po podwójnej zmianie. Napoli szuka miejsca między defensorami Genoa CFC.

2
2
5
1
2
48'

Carlo Ancelotti podziękował po 45 minutach obu Polakom za grę. Na murawie pozostaje najlepiej prezentujący się przed przerwą spośród naszych rodaków Krzysztof Piątek.

29
10
3
4
8
46'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

21
14
15
30
58
46'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Fabian Ruiz.

14
10
10
32
60
46'

20:09

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne za protestowanie.

8
5
4
3
5
45'

Doliczona minuta.

8
8
5
5
3
42'

Davide Biraschi dośrodkował prosto w rękawice Davida Ospiny z prawego skrzydła. Kolumbijczyk nie miał problemu ze złapaniem piłki.

2
5
2
3
10
38'

Krzysztof Piątek główkował w kierunku bramki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. David Ospiny interweniował niepewnie, ale skutecznie.

22
9
10
13
11
36'

Arkadiusz Milik nie wyrównał z kilku metrów. Reprezentanta Polski powstrzymał w ostatnim momencie Ionut Andrei Radu. Rumun zaprezentował fenomenalną interwencję!

6
9
6
11
10
33'

Źle grali piłkarze Napoli przed stratą gola, a po niej grają jeszcze gorzej. Kilkakaście minut pozostało Napoli na wyrównanie w pierwszej połowie.

8
2
8
2
7
30'

Krzysztof Piątek uderzył zza pola karnego nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczka. Sporo tych uderzeń reprezentanta Polski, którego widać często w tym spotkaniu.

38
17
5
4
5
28'

Christian Kouame nie dogonił piłki zanim ta opuściła boisko. Denerwuje się na siebie napastnik Genoa CFC. Jeden gol nie zaspokoił jego apetytu.

4
8
5
3
1
26'

W ostatnim momencie Kalidou Koulibaly zablokował uderzenie Krzysztofa Piątka. Senegalczyk prawdopodobnie uratował Napoli przed stratą gola po strzale napastnika Genoa CFC.

9
6
3
3
21
22'

Denerwuje się Carlo Ancelotti na swoich dośc ospałych podopiecznych.

15
7
5
7
3
20'

Gol! Strzelił Christian Kouame. Asystował mu Romulo.

Genoa CFC na prowadzeniu. Christian Kouame przeskoczył dwóch obrońców, nie przestraszył się trzeciego i główkował z bliska na 1:0 po świetnym dośrodkowaniu Romulo z prawego skrzydła.

21
19'

Ładna wymiana podań w polu karnym Genoa CFC. Przedostatnie było zagranie Mario Ruiego do Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski oddał uderzenie z kilkunastu metrów w defensora. Tylko i aż korner dla Napoli.

18
7
5
5
2
17'

Dotychczas najgroźniejsze było uderzenie Lorenzo Insigne w słupek. Napoli nie objęło prowadzenia w tamtej sytuacji i nadal toczy wyrównany pojedynek z gospodarzami.

14
5
6
4
6
14'

Kalidou Koulibaly poradził sobie jak profesor z szarżującym po połowie przyjezdnych Krzysztofem Piątkiem. Efektem rajdu reprezentanta Polski był tylko stały fragment.

17
10
10
8
6
11'

Słupek! Zza pola karnego Lorenzo Insigne pomylił się minimalnie. Jeszcze znalazł się w polu karnym Mario Rui, ale nie potrafił dobić futbolówki z dogodnej pozycji do bramki.

11
8
19
4
8
9'

Na strzały Arkadiusza Milika odpowiedział Krzysztof Piątek. Największa gwiazda Genoa CFC odwróciła się z piłką na skraju pola karnego i uderzyła obok bramki Napoli.

30
10
5
4
5
8'

Arkadiusz Milik na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Było tam trochę miejsca do oddania uderzenia, ale były zawodnik Górnika Zabrze dał się zablokować i Ionut Andrei Radu miał wolne.

15
10
11
8
12
6'

Wrzutka Piotra Zielińskiego w kierunku Arkadiusza Milika. W ostatnim momencie interweniowali piłkarze w bordowo-granatowych strojach.

15
8
8
7
6
4'

Spokojny początek spotkania. Genoa CFC stara się zaatakować faworyta, ale bez specjalnego powodzenia.

9
5
4
4
5
2'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła Christiana Kouame prosto do dobrze ustawionego Davida Ospiny. W odpowiedzi akcja Napoli, ale Arkadiusz Milik pomagał sobie ręką przyjmując piłkę.