Zakończony
Sampdoria Genua
90+3'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy.

Po wstrzeleniu piłki Edina Dzeko interweniował niefrasobliwie Emil Audero. Z tego błędu skorzystał Stephan El Shaarawy i odzyskał trzybramkowe prowadzenie dla Giallorossich.

10
2
5
5
90'

Doliczone pięć minut.

3
89'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Jacopo Sala.

Były napastnik rzymian uratował honor przyjezdnych. Gregoire Defrel odwrócił się z piłką i strzałem z bliska pokonał Robina Olsena.

9
4
1
2
4
86'

Świetna szansa na gola dla Sampdorii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ronaldo Vieira główkował z bliska prosto w Robina Olsena.

2
1
85'

Edin Dzeko został powstrzymany na skraju pola karnego. Najlepszy strzelec Ligi Mistrzów co prawda oddał uderzenie, ale dalekie od ideału.

4
2
81'

Roma. Schodzi: Justin Kluivert. Wchodzi: Cengiz Under.

80'
78'

Roma. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Nicolo Zaniolo.

1
75'

Kwadrans do końca i wszystko w Rzymie jest już jasne. Eusebio Di Francesco da kolejną szansę pokazania czegoś interesującego Nicoli Zaniolo.

4
3
1
1
1
72'

Podanie w pole karne do Stephana El Shaarawy'ego. W pierwszym tempie "Faraon" przegrał pojedynek z Emilem Audero, ale jeszcze odzyskał piłkę i eleganckim lobem wrzucił ją za kołnierz wysuniętego bramkarza do siatki. 3:0. Drużyna Marco Giampaolo na deskach ponownie.

11
6
5
5
6
70'

Bezdyskusyjnie rządzą na boisku gospodarze. Tylko nagły zwrot akcji pozwoliłby Sampdorii Genua zapunktować na Stadio Olimpico.

1
1
4
1
1
69'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Jacopo Sala.

68'

Roma. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Edin Dzeko.

3
1
2
2
65'

Strzał za strzałem w kierunku bramki przyjezdnych. To już bombardowanie. Nieznacznie chybił Stephan El Shaarawy. Piłka otarła się jeszcze o rękę Omara Colleya.

2
1
1
1
1
64'

Efektowne uderzenie nożycami Kostasa Manolasa prosto w Joachima Andersena. Grek i jego kompani z AS Roma muszą zadowolić się rzutem rożnym.

1
4
1
62'

AS Roma już blisko zwycięstwa. Trochę luzu złapali gospodarze i starają się w coraz ciekawszy sposób rozgrywać piłkę na połowie Sampdorii Genua.

3
2
2
59'

Gol! Strzelił Patrik Schick. Asystował mu Aleksandar Kolarov.

Na skraju pola karnego Stephan El Shaarawy uruchomił rozpędzonego Aleksandara Kolarova. Po płaskim dośrodkowaniu Serba futbolówkę wpakował z bliska do bramki Patrik Schick. Napastnik AS Roma zranił były klub.

55'

Początkowo podyktowana jedenastka dla Sampdorii Genua po starciu Kostasa Manolasa z Gastonem Ramirezem. Sędzia zobaczył powtórki i anulował tę decyzję. Grek uratowany.

3
1
1
2
1
53'

Gaston Ramirez sprawdził czujność Robina Olsena strzałem zza pola karnego. Nie pozwolił sobie na błąd bramkarz Giallorossich.

2
2
51'

Justin Kluivert uruchomił ustawionego w polu karnym Bryana Cristante, ale ta akcja nie zakończyła się dobrym uderzeniem.

2
2
49'

W ostatnim momencie Omar Colley zatrzymał wślizgiem szykującego się do oddania strzału z bliska Patrika Schicka. Pomylił się sekundę wcześniej Joachim Andersen i zaasekurował go drugi ze środkowych obrońców Sampdorii Genua.

2
46'

Sampdoria. Schodzi: Dennis Praet. Wchodzi: Jakub Jankto.

2
1
1
1
1
46'

2
43'

Ostatnie minuty przed przerwą. Sampdoria Genua trochę podkręciła tempo. Po dośrodkowaniu Nicoli Murru dobrze interweniował Steven N'Zonzi.

4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Florenzi za faul na Karolu Linettym.

36'

Tak cieszyli się z prowadzenia gospodarze.

2
1
1
1
1
34'

Słupek po przeciwnej stronie boiska! Justin Kluivert popisał się rajdem po połowie Sampdorii Genua. Zakończył tę szarżę minimalnie niecelnym uderzeniem. Dał się ograć jak dziecko Nicola Murru.

1
1
3
1
33'

Słupek! Aleksandar Kolarov pogubił się we własnym polu karnym i nieomal wpakował piłkę do bramki. Serb ma furę szczęścia, że jego drużyna pozostała na prowadzeniu.

2
1
30'

Dwa kwadranse za publicznością na Stadio Olimpico. Niebezpiecznych akcji mogłoby być trochę więcej. Jest listopad, a temperatura rywalizacji letnia.

2
25'

Chwyt Robina Olsena po dośrodkowaniu Dennisa Praeta. Nie mogli oddać uderzenia Gregoire Defrel oraz Gianluca Caprari.

2
2
24'

AS Roma wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie.

2
22'

Aleksandar Kolarov wyraźnie przestrzelił zza pola karnego. Defensorowi pozostało odwrócić się i pobiec na własną połowę.

2
1
19'

Gol! Strzelił Juan Jesus. Asystował mu Bryan Cristante.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował w kierunku bramki przyjezdnych Bryan Cristante. Dopadł jeszcze do piłki metr przed linią Juan Jesus i dla pewności wpakował z bliska do siatki. AS Roma na prowadzeniu!

12
5
3
3
4
18'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za faul na Lorenzo Pellegrinim. Pomocnik będzie pauzować po przerwie reprezentacyjnej. Ma trzy tygodnie wolnego.

3
2
2
6
1
17'

Emil Audero przytulił futbolówkę do piersi po uderzeniu zza pola karnego Bryan Cristante. Pewna interwencja golkipera Sampdorii Genua.

1
1
1
1
1
16'

Dobra interwencja Joachima Andersena, który porozumiał się z Bartoszem Bereszyńskim i zablokował Stephana El Shaarawy'ego na lewym skrzydle.

3
2
14'

Akcja Aleksandara Kolarova ze Staphanem El Shaarawym. Strzelił ostatecznie Lorenzo Pellegrini prosto w środkowego defensora Sampdorii Genua.

2
11'

Budzi się drużyna z Rzymu, szybują dośrodkowania w pole karne Emila Audero. Nie udaje się dopaśc do piłki Patrikowi Schickowi.

2
8'

Walka w centrum boiska. Dotychczas jedyne celne uderzenie oddał Karol Linetty. Po przeciwnej stronie boiska Emil Audero niczym się jeszcze nie popisał, bo nie musiał.

1
5'

Wycofanie Juana Jesusa do Robina Olsena. Bramkarz rzymian nie potrafił wprowadzić piłki do gry dokładnym wykopem.

1
2'

Pierwsze akcje Sampdorii Genua zakończone strzałami. Gianluca Caprari główkował obok bramki, a po uderzeniu Karola Linettego z dystansu interweniował Robin Olsen.