4
7
7
87'

Podanie do Jagiełły, ale ten na spalonym. Chwilę wcześniej strzał Jóźwiaka został zablokowany.

8
6
4
5
23
84'

Szukają Polacy zwycięskiej bramki. Uderzenie Jagiełły, piłka po raz kolejny minęła cel.

8
3
4
5
18
82'

Uderzenie Szymańskiego, piłka jednak po raz kolejny minęła bramkę gości.

3
4
2
1
15
77'

Wyspy Owcze U-21. Schodzi: Benjamin Heinesen. Wchodzi: Bui Egilsson.

2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Biskopsto Andreasen.

6
76'

I kolejny raz Grabara, tym razem interweniował po strzale Olsena.

3
75'

Odgryzają się goście, uderzenie Thomsena, Grabara zachował czujność.

3
3
11
5
4
74'

Polacy ruszyli na rywala. Dwie okazje miał Jagiełło, ale piłka nie znalazła się w bramce Wysp Owczych.

13
9
4
5
3
72'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Kownacki nie pomylił się i gramy o zwycięstwo! 1:1!

84
31
8
11
18
71'

Rzut karny dla Polski! Faulowany był Kownacki! Przewinił Magnusson.

31
12
5
7
10
68'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak.

8
7
3
5
13
66'

Ładna akcja Polaków, ale wykończenie Kownackiego już niezbyt dobre. Strzał anemiczny i padł łupem bramkarza.

3
8
8
2
4
65'

Uderzenie Jóźwiaka zostało zablokowane, po chwili strzał Piotrowskiego i piłka po raz kolejny w rękach bramkarza. Jak po grudzie...

3
10
3
3
8
64'

Coś nie leżą nam Wyspy Owcze. Wcześniej cudem uratowany remis, teraz również problemy. Z kim możemy się mierzyć w takim razie?

4
15
1
2
4
61'

Żółtą kartkę otrzymał Joannes Bjartalidh.

Joannes Bjartalidh #9
4
1
2
1
4
59'

Wyspy Owcze U-21. Schodzi: Betuel Hansen. Wchodzi: Joannes Bjartalidh.

Betuel Hansen #15
2
3
1
1
4
58'

Dogranie Kownackiego do Świderskiego, ten jednak akcję kończy niecelnym uderzeniem.

2
2
2
1
5
55'

Szymański uderzał z rzutu wolnego, ale piłka minęła cel.

3
1
1
1
5
54'

Żółtą kartkę otrzymał Joannes Danielsen.

Joannes Danielsen #4
2
1
1
2
3
52'

Wydawało się, że po przerwie Polacy będą stwarzali częściej zagrożenie pod bramką rywala. Tak jednak nie jest. Czasu sporo, ale nie wygląda to wszystko zbyt optymistycznie.

5
5
4
4
8
48'

Strzał Świderskiego, ale po raz kolejny górą Hansen. Polacy przeważają.

4
12
2
4
6
46'

Wracamy do meczu!

6
10
4
4
7
46'
12
12
1
3
7
46'
45'

10
3
3
4
8
44'

Uderzał Jagiełło, jednak celność strzału pozostawiała trochę do życzenia.

4
7
1
4
5
42'

Urazu doznał Dziczek. Polak nie wróci już do gry.

2
3
2
16
6
40'

Kolejna próba Dziczka. Uderzenie z dystansu ląduje w rękach w bramkarza.

2
3
2
2
13
38'

Szukają Polacy wyrównującego gola. I są blisko trafienia na 1:1. Czasu do przerwy jednak coraz mniej.

6
8
4
3
6
35'

Uderzał Tomczyk, Hansen po raz kolejny na posterunku. Bramkarz obronił uderzenie z kilku metrów!

3
1
1
4
7
34'

Szukają Polacy swojej szansy na wyrównanie. Może przed przerwą ataki przyniosą efekt.

3
3
1
3
31'

W końcu Polacy, piłka trafiła do Kapustki, ale górą Hansen.

3
4
2
1
5
29'

Mogło być 0:2! Grabara uratował Polaków broniąc strzał Thomsena!

5
11
3
1
7
27'

Żółtą kartkę otrzymał Erlendur Magnusson.

Erlendur Magnusson #7
12
5
3
4
23'

Niewiele wskazuje na to, aby przed przerwą Polacy mieli złamać defensywę gości. Chyba, że arbiter podyktuje rzut karny.

9
19'

Goście jeszcze szczelniej zamknęli się pod własną bramką, Polacy przeważają, ale męczą się niemiłosiernie.

5
9
1
2
7
16'

Gol! Strzelił Jakup Thomsen. To się porobiło... Kontra gości, dalekie podanie do Thomsena, a ten znalazł się oko w oko z Grabarą i nie zmarnował szansy. Co robili obrońcy? 0:1. Polska piłka w ruinie czy jeszcze nie?

Jakup Thomsen #10
55
119
21
25
52
14'

Szalone tempo meczu to na pewno nie jest. Przed momentem próba Polaków, uderzenie Dziczka, ale piłka poszybowała ponad bramką.

6
9
3
3
7
12'

Obraz gry nie ulega zmianie, Polacy przy piłce, ale bez okazji bramkowych.

2
1
1
5
3
9'

Pierwsze zagrożenie pod bramką gospodarzy. Strzał Thomsena, ale piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki.

2
1
2
2
9'

Polacy starają się zmusić rywala do błędu, goście jednak jak na razie realizują to, co sobie założyli: nie stracić gola.

3
4
1
1
3
5'

Dogranie do Tomczyka, ale Polak na spalonym. Szukają Biało-Czerwoni swojej szansy.

2
1
4
3'

Póki co bez okazji bramkowych, Polacy od pierwszej minuty przeważają. Goście preferują autobus.