Polska U-21
68' Kamil Jóźwiak 72' Dawid Kownacki
Wyspy Owcze U-21
16' Jakup Thomsen 27' Erlendur Magnusson 54' Joannes Danielsen 61' Joannes Bjartalidh 77' Biskopsto Andreasen
1:1

Koniec. Polska tylko zremisowała z Wyspami Owczymi.

Strzał rozpaczy Kapustki, piłka minęła cel.

Chyba należy się godzić z kolejną stratą punktów z niżej notowanym rywalem.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Podanie do Jagiełły, ale ten na spalonym. Chwilę wcześniej strzał Jóźwiaka został zablokowany.

Szukają Polacy zwycięskiej bramki. Uderzenie Jagiełły, piłka po raz kolejny minęła cel.

Uderzenie Szymańskiego, piłka jednak po raz kolejny minęła bramkę gości.

Wyspy Owcze U-21. Schodzi: Benjamin Heinesen. Wchodzi: Bui Egilsson.

Żółtą kartkę otrzymał Biskopsto Andreasen.

I kolejny raz Grabara, tym razem interweniował po strzale Olsena.

Odgryzają się goście, uderzenie Thomsena, Grabara zachował czujność.

Polacy ruszyli na rywala. Dwie okazje miał Jagiełło, ale piłka nie znalazła się w bramce Wysp Owczych.

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Kownacki nie pomylił się i gramy o zwycięstwo! 1:1!

Rzut karny dla Polski! Faulowany był Kownacki! Przewinił Magnusson.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak.

Ładna akcja Polaków, ale wykończenie Kownackiego już niezbyt dobre. Strzał anemiczny i padł łupem bramkarza.

Uderzenie Jóźwiaka zostało zablokowane, po chwili strzał Piotrowskiego i piłka po raz kolejny w rękach bramkarza. Jak po grudzie...

Coś nie leżą nam Wyspy Owcze. Wcześniej cudem uratowany remis, teraz również problemy. Z kim możemy się mierzyć w takim razie?

Żółtą kartkę otrzymał Joannes Bjartalidh.

Wyspy Owcze U-21. Schodzi: Betuel Hansen. Wchodzi: Joannes Bjartalidh.

Dogranie Kownackiego do Świderskiego, ten jednak akcję kończy niecelnym uderzeniem.

Szymański uderzał z rzutu wolnego, ale piłka minęła cel.

Żółtą kartkę otrzymał Joannes Danielsen.

Wydawało się, że po przerwie Polacy będą stwarzali częściej zagrożenie pod bramką rywala. Tak jednak nie jest. Czasu sporo, ale nie wygląda to wszystko zbyt optymistycznie.

Strzał Świderskiego, ale po raz kolejny górą Hansen. Polacy przeważają.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Jak na razie jest źle. 0:1...

Uderzał Jagiełło, jednak celność strzału pozostawiała trochę do życzenia.

Urazu doznał Dziczek. Polak nie wróci już do gry.

Kolejna próba Dziczka. Uderzenie z dystansu ląduje w rękach w bramkarza.

Szukają Polacy wyrównującego gola. I są blisko trafienia na 1:1. Czasu do przerwy jednak coraz mniej.

Uderzał Tomczyk, Hansen po raz kolejny na posterunku. Bramkarz obronił uderzenie z kilku metrów!

Szukają Polacy swojej szansy na wyrównanie. Może przed przerwą ataki przyniosą efekt.

W końcu Polacy, piłka trafiła do Kapustki, ale górą Hansen.

Mogło być 0:2! Grabara uratował Polaków broniąc strzał Thomsena!

Żółtą kartkę otrzymał Erlendur Magnusson.

Niewiele wskazuje na to, aby przed przerwą Polacy mieli złamać defensywę gości. Chyba, że arbiter podyktuje rzut karny.

Polacy przed przerwą zdołają wyrównać?

Goście jeszcze szczelniej zamknęli się pod własną bramką, Polacy przeważają, ale męczą się niemiłosiernie.

Gol! Strzelił Jakup Thomsen. To się porobiło... Kontra gości, dalekie podanie do Thomsena, a ten znalazł się oko w oko z Grabarą i nie zmarnował szansy. Co robili obrońcy? 0:1. Polska piłka w ruinie czy jeszcze nie?

Szalone tempo meczu to na pewno nie jest. Przed momentem próba Polaków, uderzenie Dziczka, ale piłka poszybowała ponad bramką.

Obraz gry nie ulega zmianie, Polacy przy piłce, ale bez okazji bramkowych.

Pierwsze zagrożenie pod bramką gospodarzy. Strzał Thomsena, ale piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki.

Polacy starają się zmusić rywala do błędu, goście jednak jak na razie realizują to, co sobie założyli: nie stracić gola.

Dogranie do Tomczyka, ale Polak na spalonym. Szukają Biało-Czerwoni swojej szansy.

Póki co bez okazji bramkowych, Polacy od pierwszej minuty przeważają. Goście preferują autobus.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Robert Hennessy (Irlandia).

Po dotychczasowych meczach Polska U-21 jest liderem grupy 3. Zdobyła czternaście punktów i o jedno "oczko" wyprzedza Duńczyków. Wyspy Owcze są na piątej pozycji z dorobkiem pięciu punktów. Pierwsze spotkanie obu reprezentacji dość niespodziewanie zakończyło się remisem 2:2. Polacy i tak mogli mówić o szczęściu, bo wyrównali w czwartej minucie doliczonego czasu.