Serie A: 15. kolejka
07 gru 2018 20:30
90+2'

Szansa na wyrównanie Lautaro Martineza. Obrońca Juventusu dostarczył piłkę na stopę Argentyńczyka, któremu nie udało się skierować futbolówki w lustro bramki Wojciecha Szczęsnego.

10
8
5
3
5
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

7
4
3
3
7
88'

Gwizdek sędziego po faulu Borji Valero na Giorgio Chiellinim. Nie ma drugiego żółtego kartonika dla Hiszpana.

6
6
8
4
10
85'

Żółtą kartkę otrzymał Borja Valero za faul na Cristiano Ronaldo.

Inter Mediolan
16
6
4
2
5
84'

Piłka w rękawicach Wojciecha Szczęsnego. Polakowi ułatwił interwencję Giorgio Chiellini, który pojedynkował się z Mauro Icardim.

9
5
2
1
3
82'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Emre Can.

10
6
5
2
3
81'

Ma jeszcze trochę czasu Inter Mediolan, a zdobywać gole w końcówkach spotkań potrafi. Juventus nie chce dopuścić do powtórki ze spotkania z Manchesterem United.

4
2
2
3
3
80'

Keita Balde próbował zakończyć rajd strzałem do bramki Wojciecha Szczęsnego. Trochę za długo zwlekał Senegalczyk i dał się zablokować Giorgio Chielliniemu.

6
6
2
3
2
77'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Lautaro Martinez.

74'

Po strzale Ivana Perisicia z rzutu wolnego piłka odbiła się od głowy stojącego w murze Blaise'a Matuidiego i poszybowała obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Tylko korner dla Nerazzurrich.

6
6
5
3
3
72'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

6
5
7
4
10
69'
66'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Joao Cancelo.

Juventus wyszedł na prowadzenie po nieco ponad godzinie! Mario Mandzukić wpakował piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Chorwat wymierzył Nerazzurrim karę za niewykorzystane sytuacje podbramkowe. Nie upilnował go Kwadwo Asamoah.

56
27
7
11
11
65'

Coraz częściej gubią się Nerazzurri, na co zwraca uwagę Luciano Spalletti. Strzelił w efekcie pomyłek gości Rodrigo Bentancur, ale obok bramki.

5
4
3
2
2
62'

Przebojowa szarża Joao Mario. Po ominięciu jednego przeciwnika oddał strzał w drugiego.

5
5
3
3
3
59'

Cristiano Ronaldo huknął zza pola karnego obok bramki. Portugalczyk próbował wykorzystać sekwencję błędów Joao Mario oraz Roberto Gagliardiniego. Luciano Spalletti złapał się za głowę po tym co zobaczył w wykonaniu swoich pomocników.

14
6
4
4
3
58'

Inter. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Borja Valero.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za przewinienie na Paulo Dybali.

8
4
1
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić za faul na Paulo Dybali.

9
4
1
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za faul na Roberto Gagliardinim.

3
2
2
2
2
53'

Po jeden w dziecinnych błędach we własnym polu karnym. Tym razem Joao Miranda zgubił piłkę, ale nie potrafił go za to ukarać strzałem do bramki Paulo Dybala. Brazylijczyk ma szczęście podobnie jak Blaise Matuidi.

3
4
2
1
51'

Szansa Mario Mandzukicia po wstrzeleniu Blaise'a Matuidiego. Chorwat nie trafił w piłkę, więc nie wpakował jej z bliska do siatki Samira Handanovicia.

4
3
3
3
3
50'

Nieudane dośrodkowania Matteo Politano. Pierwsze do Mattii De Sciglio, a drugie za plecy wszystkich zawodników w szesnastce Juventusu.

3
3
1
1
2
48'

Juventus, a konkretnie Blaise Matuidi oddał piłkę gościom we własnym polu karnym. Zrodziła się kapitalna sytuacja podbramkowa dla Interu Mediolan, której nie potrafili wykorzystać Mauro Icardi oraz Matteo Politano.

4
4
2
1
1
46'

19:39

Wojciech Szczęsny na zero przed przerwą.

1
45'

Doliczona minuta.

4
4
2
1
1
44'

Milan Skriniar interweniował po crossowym podaniu w kierunku Crstiano Ronaldo. Inter nie pozwolił mistrzowi Włoch na przeprowadzenie szybkiego ataku.

4
3
4
41'

Leonardo Bonucci nie oddał dobrego strzału głową po wrzutce z rzutu rożnego. Samir Handanović wyłącznie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

4
4
3
1
3
40'

Głęboko cofnęli się przyjezdni pod naporem ataków Juventusu. Bianconeri pokazali w ostatnich minutach pazur.

4
2
1
1
3
36'

Rodrigo Bentancur mierzył z kilkunastu metrów. Strzał południowca zablokował Marcelo Brozović. Nie minęła minuta i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał Giorgio Chielliniego obronił Samir Handanović.

5
4
1
2
1
35'

Futbolówka ominęła całe towarzystwo w polu karnym przyjezdnych po dośrodkowaniu Paulo Dybali. Po chwili poprawka z drugiego skrzydła i tym razem Mario Mandzukiciowi udało się oddać strzał po wrzutce Rodrigo Bentancura. Chorwat skierował piłkę w dłonie Samira Handanovicia.

4
4
1
2
1
33'

Nieudana akcja Paulo Dybali z Cristiano Ronaldo. Joao Miranda wiedział, w jaki sposób Argentyńczyk będzie próbował uruchomić lidera klasyfikacji kanadyjskiej ligi włoskiej.

4
4
4
2
4
31'

Nerazzurri stworzyli dotychczas najlepszą sytuację podbramkową. Nie zrazili się pudłem, a idą do przodu.

5
1
1
2
29'

Słupek po strzale Roberto Gagliardiniego! Pomocnik Interu Mediolan powinien to wykorzystać. Akcja zainicjowana przez Matteo Politano przeszła przez Mauro Icardiego, a na koniec Włoch miał przed oczami jedynie Wojciecha Szczęsnego.

9
7
4
4
8
28'

Niebezpieczne dośrodkowania w pole karne Nerazzurrich. Piłka szybuje w kierunku Paulo Dybali, który oddał już wcześniej dwa uderzenia.

4
4
7
3
3
27'

Przypominają się zeszłoroczne derby Italii rozegrane w Turynie. Ponownie drużynom przychodzi z trudem stwarzanie sytuacji podbramkowych.

5
5
4
2
2
24'

Milan Skriniar licytuje się z sędzią. Zdaniem Słowaka nie leci mu krew z nosa, ale zdaniem arbitra powinien udać się na krótki zabieg poza boisko.

6
4
5
3
1
21'

Wojciech Szczęsny nieustannie pod prądem, ale zajmuje się głównie wyłapywaniem dośrodkowań.

9
4
2
3
3
20'

Fajnie Inter Mediolan, który stara się wyprowadzać piłkę z własnej połowy podaniami i nie wykopuje jej na chaos. Brakuje jednak podopiecznym Luciano Spallettiego sytuacji podbramkowych.

3
3
2
3
2
17'

Ivan Perisić próbował uruchomić dośrodkowaniem Mauro Icardiego. Wyglądało to bardzo niebezpiecznie dla Juventusu, jednak w ostatnim momencie zdążył z interwencją Giorgio Chiellini.

4
2
1
3
14'

Wojciech Szczęsny interweniował po strzale z dystansu Sime Vrsaljko. Niezłe rozwiązanie Chorwata, ale trudno takim uderzeniem zaskoczyć reprezentanta Polski.

11
5
1
1
13'

Juventus wysoko odbiera piłkę. W jednej akcji pomógł gospodarzom Roberto Gagliardini, który zgubił futbolówkę zamiast ruszyć z rajdem na wolne pole.

5
4
2
2
2
10'

Druga próba Paulo Dybali. Tym razem Argentyńczyk uderzył lewą nogą ponad bramką. Interweniował w tym zamieszaniu Samir Handanović i gospodarze wywalczyli korner.

7
4
3
2
3
8'

Cristiano Ronaldo zamieszał w okolicy narożnika pola karnego i dośrodkował na głowę Paulo Dybali. Argentyńczyk oddał uderzenie ponad bramką Samira Handanovicia. Pierwsze ostrzeżenie dla defensywy Interu Mediolan od Portugalczyka.

9
3
1
2
2
6'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na rozpędzonym Joao Mario.

6
5
5
4
5
6'

Odważnie Nerazzurri na początku spotkania. Podopieczni Luciano Spallettiego wymieniają podania i starają się nie panikować.

3
1
3
5'

Mauro Icardi przegrał pojedynku z Giorgio Chiellinim. Piłka spadła jeszcze pod nogi Joao Mario, którego uderzenie zostało zablokowane. Jeszcze korner, po którym faulowany był Wojciech Szczęsny.

5
1
1
1
3
2'

Pierwsze akcje oskrzydlające z obu stron boiska. Mattia De Sciglio zerwał się na lewej flance, ale dośrodkował prosto pod nogi defensora Interu Mediolan.