Juventus Turyn
6' Paulo Dybala 17' Leonardo Bonucci 27' Emre Can 63' Cristiano Ronaldo 89' Joao Cancelo
Frosinone Calcio
37' Bartosz Salamon 62' Cristian Molinaro 82' Francesco Cassata
3:0

Koniec. Pewne i zasłużone zwycięstwo Juventusu. Spokojny wieczór miał Wojciech Szczęsny, Bartosz Salomon kilka razy uratował swoją drużynę.

Chcą goście uratować honor, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Juventusu.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem otrzymał Joao Cancelo.

Niewiele dzieje się na boisku. Tutaj wszystko jasne było już w 17. minucie.

Frosinone Calcio. Schodzi: Francesco Zampano. Wchodzi: Luca Paganini.

Federico Bernardeschi potężnie uderzył z ok. 25 metrów po podaniu Dybali. Bramkarz zdołał odbić piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Cassata.

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Miralem Pjanić.

Frosinone Calcio. Schodzi: Raman Chibsah. Wchodzi: Mirko Gori.

Ciano uderzył z rzutu wolnego w mur.

Rzut wolny dla Frosinone z ok. 17 metrów. Faulował Mandzukić.

To powinno być zabronione. Strasznie męczą się goście w ofensywie.

Juventus cały czas spokojnie, rywale już od dawna nie byłi pod bramką gospodarzy.

Juventus. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Federico Bernardeschi. CR7 po raz pierwszy od dawna z uśmiechem zareagował na zmianę.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Mario Mandzukić. Otłukiwania rywala ciąg dalszy. Mandzukic z prawej strony do Ronaldo, a ten mając wystarczający swobody w polu karnym uderzył nie do obrony z ok. 12 metrów. 19. trafienie w sezonie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristian Molinaro.

Dobra interwencja Bartosza Salamona.

Frosinone Calcio. Schodzi: Daniel Ciofani. Wchodzi: Andrea Pinamonti.

Kolejna groźna akcja gospodarzy, świetnie w defensywie po raz kolejny zachował się Bartosz Salamon.

Ronaldo szarżował z piłką, ale w ostatnim momencie został zatrzymany przez obrońcę.

Strzał głową CR7, piłka po plecach obrońcy wyszła ponad bramką na rzut rożny.

Juve przyspieszył, Dybala zagrywał do Ronaldo, ale sprytniejszy Salamon, który uprzedził Portugalczyka.

Brzydki mecz się zrobił. Goście zaczęli faulować, gospodarze mają do nich o to pretensje.

Kontra Juventusu zakończona strzałem Khediry wprost w bramkarza.

Juventus spokojnie rozpoczął 2. połowę. Gospodarze mogli zagrozić gościom, ale zabrakło koncentracji.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Póki co wszystko dla Juventusu wszystko układa się lekko łatwo i przyjemnie, do tego przy golu na 1:0 było BARDZO efektownie.

Strzał z rzutu wolnego Ciano, piłka przeleciała tuż ponad bramką Szczęsnego!

Goście starają się uderzać na bramkę Szczęsnego, ale wszystko wygląda dość komicznie, niczym na festynie na dalekiej północy.

Jeszcze 2 minuty 1. połowy przed nami.

Coraz bliżej przerwy. W meczu wszystko jasne i sesnacji raczej nie mamy co się spodziewać.

Poturbowany Mario Mandzukić, sędzia zawodnikowi gości kartki nie pokazał.

Strzał z woleja Joao Cancelo, piłka minęła dalszy słupek bramki gości.

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała metr ponad bramką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Salamon.

Ciano zaatakował rywala wślizgiem i uszkodził siebie oraz Cana.

I już próba Juve, sędzia przerwał grę. Na spalonym Rodrigo Bentancur.

Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Ciofani. Ładnie uderzył głową. Problem w tym, że niecelnie.

Goście wymieniają sporo podań, nawet na połowie Juventusu, ale Wojciech Szczęsny wciąż znudzony w bramce.

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Emre Can.

Strzał z dystansu Cristiano Ronaldo, piłka o pół metra minęła słupek bramki Frosinone.

Emocje w meczu niczym na potyczce sparingowej w Azji.

Juventus pozwala "wyszaleć" się gościom. Szaleństwo polega na tym, że przyjezdni rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

Ciano uderzał z rzutu wolnego. Szczęsny odprowadził pilkę wzrokiem.

Ależ to był strzał!

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Gospodarze punktują rywala. Po dośrodkowaniu z rogu Ronaldo strzał Mandzukicia odbił bramkarz. Piłkę z bliska w bramce umieścił Bonucci. 2:0!

Goście po stracie gola zmuszeni są do ataku, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Juventusu.

Juventus cały czas dominuje, gospodarze nie forsują jednak tempa meczu.

Z rzutu wolnego... pod murem uderzył Ronaldo. Piłkę złapał bramkarz.

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Przepiękny strzał Dybali z ok. 20 metrów. Piłka wpadła w okienko bramki gości. 1:0 i teraz gospodarze wjechali na autostradę.

Trochę odważniej goście. Piłkę już dwukrotnie dotknął Wojciech Szczęsny.

Goście od początku bardzo zestresowani z zaparkowanym autobusem. Póki co jedynie na własnej połowie.

Gramy!

Mecz poprowadzi Antonio Giua.

Kto wygra mecz?

Juventus pewnym krokiem zmierza po kolejne mistrzostwo Włoch. Rywal Frosinone Calcio musi uciekać ze strefy spadkowej.