0:1
Zakończony
Juventus FC
90+3'

Cristiano Ronaldo nie pokonał strzałem z ostrego kąta Łukasza Skorupskiego. Druga w tym meczu interwencja reprezentanta Polski po uderzeniu Portugalczyka.

19
15
3
5
6
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo za faul w bocznym sektorze boiska.

Juventus FC
4
2
1
2
3
90+1'

Słupek po strzale zza pola karnego. Centymetry dzieliły Bologna FC od wyrównania. Była jeszcze dobitka i drużynę ze stolicy Piemontu uratował ponownie Mattia Perin.

8
3
2
2
3
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

5
3
2
1
4
85'

Piłka przeturlała się obok bramki Juventusu po uderzenio Roberto Soriano zza pola karnego.

5
4
1
1
3
84'
80'

Juventus spokojnie interweniuje w obronie i nie pozwala podopiecznym Sinisy Mihajlovicia na stwarzanie sytuacji podbramkowych.

6
3
1
1
2
78'

Bologna. Schodzi: Andrea Poli. Wchodzi: Godfred Donsah.

4
3
1
2
2
78'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Sansone za faul na Federico Bernardeschim.

6
5
2
3
5
72'

Mario Mandzukić strzelił głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła prosto w rękawice Łukasza Skorupskiego.

8
6
2
3
2
70'

20 minut zostało gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Juventus w stylu dalekim od zadowalającego, ale jak to często bywa znalazł sposób na zranienie przeciwnika.

9
6
2
2
4
67'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Juventus na prowadzeniu. Zmiennik Paulo Dybala strzelił gola na 1:0 po płaskim dośrodkowaniu Blaise'a Matuidiego, które pod nogi Argentyńczyka wybił Filip Helander. Łukasz Skorupski nie miał dużych szans na zatrzymanie piłki po strzale osamotnionego Paulo Dybali.

Juventus FC
57
33
16
10
18
64'

Kolejny stały fragment. Wrzutka z rzutu rożnego wykonana przez Federico Bernardeschiego, której nie potrafił wykorzystać Daniele Rugani.

4
4
2
4
2
62'

Juventus dwa celne uderzenia i oba po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów. Przez godzinę nie przeprowadzili groźnej akcji.

6
9
1
1
2
59'

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Paulo Dybala.

15
5
4
3
6
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dopadł do piłki Mario Mandzukić, ale strzelił zbyt delikatnie i spodziewanie, żeby zaskoczyć dobrze ustawionego Łukasza Skorupskiego.

7
3
1
2
3
57'

Sędzia już trzy razy był adresatem podania zawodnika Bologna FC. Denerwują się gospodarze. Wcale nie chcą grać z Gianpaolo Calvarese.

2
3
1
55'

Ibrahima Mbaye oraz Federico Santander starali się trafić do bramki Juventusu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Poważnie zakotłowało się w polu karnym mistrza Włoch i miał dużo szczęścia Mattia Perin.

3
3
3
3
4
54'

Odegranie do Łukasza Skorupskiego, który nie przestraszył się nadbiegającego zawodnika Juventusu i zainicjował atak zakończony przyblokowanym strzałem Nicoli Sansone.

4
2
1
1
1
52'

Bologna. Schodzi: Simone Edera. Wchodzi: Riccardo Orsolini.

2
49'

Dyskusyjna sytuacja. Po zderzeniu Filipa Helandera z Mario Mandzukiciem piłka przyznana zawodnikom z Bolonii.

2
2
2
2
2
48'

Zero celnych strzałów gospodarzy w pierwszej połowie i jeden Juventusu. Jest co poprawiać.

4
2
1
1
1
46'

2
45'

Doliczona minuta.

3
4
1
43'

Joao Cancelo uruchomił ustawionego na linii pola karnego gospodarzy Blaise'a Matuidiego. Obok Francuza było dwóch defensorów, a jednego z nich pomocnik Juventusu nieprzepisowo znokautował. Piłka dla Bologna FC.

2
2
2
1
41'

Obudził kibiców Nicola Sansone uderzeniem na wiwat. To była próba zdobycia efektownego gola z woleja, jednak nie trafił w piłkę tak jak sobie wymarzył.

2
2
2
1
40'

Nic ciekawego w ostatnich pięciu minutach. Zostało tyle samo piłkarzom obu klubów, żeby zmienić wynik przed zejściem na przerwę do szatni.

3
3
2
2
2
35'

Po dośrodkowaniu Ericka Pulgara z rzutu wolnego piąstkowanie wykonał Mattia Perin.

4
5
1
32'

Federico Bernardeschi popisał się atakiem indywidualnym. Wyprowadził w pole defensora Bologna FC i oddał potężne uderzenie w kierunku dalszego słupka bramki Łukasza Skorupskiego. Minimalnie spudłował były zawodnik ACF Fiorentina.

7
3
2
3
29'

Odpowiedzią na uderzenie Cristiano Ronaldo była minimalnie niecelna próba Federico Santandera zza pola karnego. Bologna FC już pięć strzałów, zero celnych.

4
5
1
2
28'

Pierwszy egzamin dla Łukasza Skorupskiego. Bez sensu doprowadził do rzutu rożnego Filip Helander i musiał naprawiać jego pomyłkę reprezentant Polski po strzale Cristiano Ronaldo.

8
5
1
1
1
27'

Juventus nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy przeciwnika. Podania podopiecznych Massimiliano Allegriego są wymieniane zbyt leniwie nawet dla takiego przeciwnika jak Bologna FC.

2
2
2
24'

Simone Edera próbował zaskoczyć Mattię Perina uderzeniem po ziemi zza pola karnego. Piłka przetoczyła się nieznacznie obok bramki Bianconerich. Kolejne ostrzeżenie dla Juventusu!

4
3
1
1
2
23'

Aktywność Łukasza Skorupskiego ogranicza się na razie do wyłapywania podań turyńczyków w pole karne. Mattia Perin nie ma specjalnie więcej obowiązków.

2
2
2
20'

Federico Bernardeschi próbował uruchomić w polu karnym Blaise'a Matuidiego. Przed Francuza rzucił się Łukasz Skorupski i nie pozwolił na oddanie uderzenia.

1
3
1
1
18'

Kwadrans otwierający mecz z delikatnym wskazaniem na gospodarzy, jednak uderzenia Federico Santandera oraz Nicoli Sansone nie były celne.

1
2
1
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za faul na Federico Santanderze.

2
2
3
1
2
14'

Cristiano Ronaldo włączył się do walki o piłkę na własnej połowie. Ma pretensje do sędziego, który nie odgwizdał przewinienia na Portugalczyku.

2
3
2
2
11'

Podanie przed polem karnym Juventusu do Nicoli Sansone. Piłkarz pozyskany w zimowym okienku transferowym oddał stamtąd uderzenie i futbolówka przeleciała niebezpiecznie blisko bramki Mattii Perina.

2
1
1
2
10'

Joao Cancelo starał się uruchomić crossowym podaniem Mattię De Sciglio. Piłka uciekła zawodnikom z Turynu poza boisko.

3
4
1
1
1
9'

Juventus próbuje przejąć inicjatywę. Bianconeri jeszcze nie przedostali się pod bramkę Łukasza Skorupskiego, ale przynajmniej wywalczyli rzut rożny.

3
4
3
6'

Żółtą kartkę otrzymał Erick Pulgar za faul na Cristiano Ronaldo.

7
7
4
1
4
4'

Premierowa interwencja Łukasza Skorupskiego, który zgarnął piłkę sprzed nosa Mario Mandzukicia po podaniu z głębi pola w szesnastkę Bologna FC.

4
1
2
1
2
3'

Pierwsze ataki gospodarzy z wykorzystaniem wysoko ustawionego Mitchella Dijksa. Po dośrodkowaniu skrajnego defensora strzelił niecelnie Federico Santander.

4
1
2
2
Czy Łukasz Skorupski zachowa czyste konto w meczu z Juventusem?
1
1
1
1
1
14:29

Łukasz Skorupski od początku po stronie Bologna FC.

4
3
1
1
14:29

Wojciech Szczęsny odpoczywa po meczu w Lidze Mistrzów.

14:29

Juventus jest niepokonanym liderem ligi włoskiej. Drużyna Massimiliano Allegriego nie potrafiła potwierdzić klasy w meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Porażka 0:2 daje małą szansę na awans do ćwierćfinału.

1
2
2
14:29

Drużyna Łukasza Skorupskiego wygrała w tym roku tylko jeden mecz. O kolejne zwycięstwo w konfrontacji z Juventusem będzie trudno. Bologna FC nie pokonała mistrza Włoch na własnym stadionie od 29 listopada 1998 roku.

1
1
2
1
14:29

Bologna FC wróciła do strefy spadkowej w poprzedniej kolejce. Była to konsekwencja przegranej podopiecznych Sinisy Mihajlovicia z AS Roma, a także zwycięstwa Empoli FC w meczu z US Sassuolo.