1:1
Zakończony
Chorwacja
90+2'

Mitrović popisał się świetną interwencją w obronie i uchronił Chorwację przed stratą gola.

8
6
3
1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

1
3
2
89'
88'

Gelson Martins zdecydował się na uderzenie, lecz piłka poszybowała nad chorwacką bramką.

4
5
5
1
1
86'
1
1
5
1
1
84'

Portugalia coraz groźniejsza. Tym razem niecelnie strzelał Andre Silva.

4
4
4
83'

Bruno Fernandes uderzył celnie z dystansu, ale na posterunku był Lovre Kalinić, który zdecydowanie chwycił futbolówkę.

3
3
3
81'
80'

Wysoki pressing Portugalczyków na połowie Chorwacji, ale wicemistrzowie świata potrafili wyjść z akcją ofensywną.

3
4
2
1
78'

Mario Rui trafił w słupek! Było o krok od gola dla mistrza Europy.

3
5
4
2
5
76'

Chorwaci wykonywali rzut rożny, ale nic dobrego dla nich nie wynikło z tej akcji.

1
2
4
4
3
74'

Po zmianach w obydwu ekipach tempo gry spadło. Przy piłce znajdują się Portugalczycy.

1
1
6
2
2
72'

Chorwacja. Schodzi: Marko Pjaca. Wchodzi: Marko Rog.

3
1
3
2
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał William Carvalho.

4
5
2
1
71'

Piłkarze z Chorwacji starali się dłużej utrzymać przy piłce na połowie Portugalii, a o mały włos nie nadzialiby się na szybką kontrę rywala.

2
2
3
2
2
68'

Portugalia. Schodzi: Bruma. Wchodzi: Rony Lopes.

4
2
4
1
68'

Kadra Portugalii ma więcej z gry po zmianie stron, ale na dotychczas nie przekłada się to na wynik.

2
2
2
2
2
65'

Tym razem Tin Jedvaj zatrzymał groźny strzał jednego z Portugalczyków. Gospodarze atakują coraz odważniej.

1
2
4
2
2
64'

Szarżował Bruma, jednakże został zatrzymany tuż pod pod polem karnym wicemistrzów świata.

3
1
1
63'

Chorwacja. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Duje Cop.

3
2
1
2
61'

Portugalia. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Gelson Fernandes.

59'

Chorwaci w ostatnim fragmencie potyczki uciekają się głównie do defensywy, ale na razie bronią się skutecznie.

1
1
57'

Chorwacja. Schodzi: Marko Livaja. Wchodzi: Ivan Santini.

57'

Reprezentacja Portugalii stara się przejąć kontrolę nad meczem i tym razem atakuje lewym skrzydłem.

1
2
55'
55'

Bruma zameldował się na pozycji spalonej.

2
1
1
1
53'

Chorwaci nie forsjują tempa i na razie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
51'

Marko Pjaca nie doszedł do długiego podania od jednego z obrońców i grę zainicjuje Rui Patricio.

1
1
2
2
49'

Już w ofensywie znajdują się Portugalczycy, którzy starają się odpowiedzieć na wcześniejszą dobrą akcję Chorwacji.

3
2
2
47'

Celnym strzałem popisał się Ivan Perisić, ale piłkę pewnie złapał Rui Patricio.

1
3
2
46'
46'
46'

Początek 2. odsłony konfrontacji Portugalia - Chorwacja.

12
2
1
1
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
4
1
2
4
44'

Sędzia odgwizdał spalonego, chociaż Portugalczyk nie był na ofsajdzie.

5
4
2
1
4
42'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Mateo Kovacić.

3
2
4
10
8
40'

Mario Rui wykonywał rzut wolny z około 20 metrów, ale trafił w mur i wciąż bez zmiany wyniku meczu.

7
4
4
3
5
38'

Coraz szybciej gra reprezentacja Portugalii, którą wspierają żywiołowo reagujący kibice.

1
1
1
2
6
35'

Chorwacja. Schodzi kontuzjowany: Domagoj Vida. Wchodzi: Tin Jedvaj.

6
4
3
4
6
34'

Kontuzjowany Domagoj Vida został zniesiony z boiska.

5
3
3
9
6
32'

Gol! Strzelił Pepe. Asystował mu Pizzi.

Portugalia doprowadziła do remisu 1:1! Pizzi dokładnie dośrodkował z prawego skrzydła, a piłkę głową do bramki skierował Pepe.

Portugalia
20
12
10
16
23
32'

Uderzał Bernardo Silva, ale jego groźny strzał został zablokowany.

5
3
3
2
3
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Perisić.

3
1
3
8
11
29'

Portugalczycy atakują, ale nadziewają się na kolejne kontry Chorwacji. Tym razem podopieczni Dalicia byli nieskuteczni w ofensywie.

3
1
1
2
27'

Domagoj Vida ucierpiał w starciu z rywalem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
6
3
25'

Nieudana akcja mistrzów Europy na prawej flance i od własniej bramki rozpocznie Lovre Kalinić.

7
3
3
3
2
23'

Ochtoty do gry po strzelonej bramce nabrał Ivan Perisić, który bryluje na lewym skrzydle.

6
4
1
2
2
20'

Zagotowało się pod chorwacką bramką. Piłka po uderzeniu Joao Cancelo minęła słupek.

3
3
1
6
4
18'

Gol! Strzelił Ivan Perisić.

Chorwacja wyszła na prowadzenie 1:0! Masa błędów Portugalczyków w obronie. Ostatecznie piłka trafiła do Ivana Perisicia, a ten potężnym strzałem z około 8 metrów pokonał Rui Patricio.

51
24
6
2
6
18'

Chorwaci próbują uspokoić grę w środku pola, a umiejętnie ich poczynaniami kieruje Luka Modrić.

5
4
1
1
1
16'

Posiadanie piłki:

Portugalia - 47 proc.

Chorwacja - 53 proc.

7
5
1
14'

Mateo Kovacić nieprzepisowo zatrzymał przeciwnika i od rzutu wolnego wolnego rozpocznie kadra Portugalii.

1
5
2
3
12'

Rui Patricio odbił piłkę do boku po celnym strzale zza pola karnego.

1
1
2
4
11'

Celny strzał oddał Bernardo Silva, ale na posterunku był Lovre Kalinić, który chwycił futbolówkę.

3
1
2
1
4
9'

Nikt nie zamierza odstawiać nogi, mimo iż to starcie towarzyskie. Sporo walki z obydwu stron.

2
4
1
1
7'

Wicemistrzowie świata spokojnie budują swój atak pozycyjny, poczynając od obrony.

3
4
1
5'

Chorwaci próbują odpowiedzieć rywalowi, a grę od rzutu wolnego wznowi Luka Modrić.

3
4
1
3'

Groźnie na chorwacją bramkę uderzał Bruma. Jednakże pewnie piłkę złapał Lovre Kalinić.

6
4
1
1'

Konfrontację od środka boiska rozpoczęli Portogalczycy.