Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Giaccherini za faul w centrum boiska.

85'

Już zmęczeni gospodarze. Dla dobra tego spotkania sędzia nie powinien go przedłużać. Zaczęli bawić się zawodnicy Cagliari Calcio.

1
81'

Cagliari. Schodzi: Artur Ionita. Wchodzi: Alessandro Deiola.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Deiola #27
schodzi Schodzi
1
80'

Cagliari. Schodzi: Joao Pedro. Wchodzi: Valter Birsa.

79'

Mariusz Stępiński wdał się w przepychankę z Nicolo Barellą. Wygranego brak.

2
1
77'

Chievo. Schodzi: Assane Diousse. Wchodzi: Nicola Rigoni.

75'

Kwadrans do końca i podopieczni Rolando Marana starają się jak najdłużej pozostać w posiadaniu piłki.

2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Cerri za przepychanki w polu karnym przeciwnika.

2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za faul przed własnym polem karnym.

Mattia Bani #14
Chievo Werona
2
70'

Cagliari. Schodzi: Cyril Thereau. Wchodzi: Alberto Cerri.

69'

Mariusz Stępiński nie trafił w piłkę po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Mógł śmiało zatrudnić Alessio Cragno, a może nawet zmniejszyć prowadzenie Cagliari Calcio.

1
1
68'

Stefano Sorrentino nie miał obok siebie przeciwnika i popisał się pewnym chwytem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
66'

Walka w centrum boiska. Nadal mobilni i w miarę zaangażowani są gospodarze, choć nie mają już szans na zapunktowanie.

1
komentarz

1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Meggiorini za pretensje do sędziego.

2
2
62'

Alessio Cragno rozgrywa świetne spotkanie między słupkami Cagliari Calcio. Kolejna interwencja Sardyńczyka po strzale Medhiego Lerisa z ostrego kąta.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Medhi Leris za faul blisko linii bocznej boiska.

Medhi Leris #11
2
1
59'

Jeszcze walczy dziesięciu zawodników Chievo Werona o przynajmniej gola honorowego. Alessio Cragno popisał się refleksem po mocnym strzale Medhiego Lerisa.

1
1
57'

Podanie crossowe w kierunku Nicolo Barelli zostało przecięte przez Medhiego Lerisa. Tylko wrzut z autu dla macierzystego klubu Sebastiana Walukiewicza.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Paolo Farago za faul na Assanie Diousse.

Paolo Farago #24
1
53'

Chievo. Schodzi: Paweł Jaroszyński. Wchodzi: Mattia Bani.

1
1
1
52'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fabio Depaoli za faul na połowie przeciwnika.

1
48'

Mariusz Stępiński na spalonym. Napastnik Chievo Werona był za linią obrońców i sędziowie przyznali piłkę przyjezdnym.

46'

Nicolo Barella mógł zadać kolejny cios gospodarzom. Z kilkunastu metrów strzelił nieznacznie obok bramki Stefano Sorrentino. Kilku gospodarzom nie udało się powstrzymać szarżującego reprezentanta Włoch.

1
1
46'

Druga połowa.

1
Czy Cagliari Calcio powiększy prowadzenie po przerwie?
1
45'

43'

Gol! Strzelił Artur Ionita. Asystował mu Fabrizio Cacciatore.

Tym razem dośrodkowanie Fabrizio Cacciatore z prawego skrzydła i efektowne uderzenie "szczupakiem" Artura Ionity. Pomocnik Cagliari Calcio wygrał pojedynek z defensorem Chievo Werona i ominał Stefano Sorrentino. Ponownie sędzia nie gwizdnął przewinienia i kazał gospodarzom wznowić grę ze środka boiska.

3
1
1
1
1
39'

Płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe Chievo Werona. Nie udało się zamknąć tego ataku i wepchnąć piłki z bliska do siatki Nicolo Barelli.

1
2
37'

Mariusz Stępiński główkował w słupek! Szansa na trzeciego gola w historii spotkań Polaka z Cagliari Calcio. Zabrakło centymetrów byłemu napastnikowi Ruchu Chorzów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
2
33'

Gol! Strzelił Joao Pedro. Asystował mu Nicolo Barella.

Drugie trafienie Cagliari Calcio i zanosi się na przełamanie podopiecznych Rolando Marana w spotkaniach na wyjeździe. Joao Pedro ominął Stefano Sorrentino technicznym uderzeniem i podsumował akcję indywidualną Nicolo Barelli.

1
1
1
30'

Dwa kwadranse konfrontacji za kibicami. Chievo Werona nie zagroziło przyjezdnym po stracie bramki. Było jedno uderzenie z dystansu, ale nie sprawiło ono dużego problemu Alessio Cragno.

19:54

27'

Strzał zza pola karnego na bramkę Cagliari Calcio. Poradził sobie i złapał futbolówkę Alessio Cragno. Drużyna z Sardynii nadal na prowadzeniu.

26'

Przewinienie na Pawle Jaroszyńskim blisko koła środkowego. Futbolówka przyznana zawodnikom w żółtych koszulkach oraz spodenkach.

24'

Cagliari Calcio pozostaje na prowadzenie.

1
1
22'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła poradził sobie Stefano Sorrentino. Tym razem nie było w centrum wydarzeń Fabio Pisacane.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli za ostre przewinienie.

1
18'

Pierwsze uderzenie zespołu z Sardynii poskutkowało golem. Chievo Werona, jak to zwykle bywa, jest w opałach.

16'

Gol! Strzelił Fabio Pisacane. Asystował mu Luca Pellegrini.

Strzał od poprzeczki do bramki w wykonaniu Fabio Pisacane. Przydał się obrońca Cagliari Calcio w polu karnym Chievo Werona i główkował po dośrodkowaniu Luki Pellegriniego z lewego skrzydła. Mieli pretensje gospodarze, którzy sygnalizowali przewinienie ma Perparimie Hetemaju, ale sędzia kazał wznowić grę ze środka boiska.

Asysta:
Luca Pellegrini #3
2
1
1
14'

Nicolo Barella pozostaje na boisku.

13'

Dobra akcja Chievo Werona rozpędzona przez Mariusza Stępińskiego, który sprytnie obrócił się z piłką w centrum boiska. Później dośrodkowanie w kierunku byłego napastnika Ruchu Chorzów było odrobinę zbyt głębokie.

1
2
12'

Przerwa w grze spowodowana urazem barku Nicolo Barelli. Rolando Maran wysłał już jednego z rezerwowych na intensywną rozgrzewkę.

1
2
1
1
1
10'

Nicolo Barella doznał kontuzji. Reprezentant Włoch może mieć problem z pozostaniem na murawie.

7'

Riccardo Meggiorini miał świetną szansę na zapewnienie gospodarzom prowadzenia. Napastnik Chievo Werona przejął piłkę, która po miękkim podaniu ominęła Fabrizio Cacciatore. W sytuacji sam na sam z Alessio Cragno doświadczony zawodnik nie znalazł sposobu na ominięcie przeciwnika.

19:54

1
4'

Korner dla ostatniego zespołu w tabeli. Dośrodkowanie Emanuele Giaccheriniego zostało zneutralizowane przez obrońców Cagliari Calcio.

1
1'

Riccardo Meggiorini dobiegł do Alessio Cragno, który nerwowo wybijał piłkę z własnego pola karnego. Bramkarz Cagliari Calcio trafił w rękę napastnika Chievo Werona i sędzia nie uznałby ewentualnego kuriozalnego gola.

1
1
1
Czy Mariusz Stępiński strzeli gola w meczu z Cagliari Calcio?
19:40

Jedenastka Cagliari Calcio.

2
19:40

Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński zagrają od początku.

2
19:40

Sędzia: Rosario Abisso

1
19:40

W poprzedniej kolejce Chievo Werona zaskoczyło i zremisowało 1:1 na terenie Atalanty. Z kolei Cagliari Calcio zwyciężyło 2:1 z Fiorentiną. W przerwie reprezentacyjnej drużyna Domenico Di Carlo zremisowała bezbramkowo z Grasshoppers Zurych.

1
19:40

Cagliari Calcio ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Zagrożenie degradacją zespołu z Sardynii jest niewielkie. Bardzo słabo prezentuje się on w meczach na wyjeździe. W 14 takich spotkaniach zdobył zaledwie sześć punktów.

1
19:40

Chievo Werona potrafiło wygrać od początku sezonu tylko jeden mecz. Drużyna Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego jest praktycznie pewniakiem do spadku. Do drużyn będących na bezpiecznych lokatach traci 14 punktów.