1:1
Zakończony
Udinese Calcio
90+4'

W ostatniej doliczonej minucie Rodrigo De Paul nie potrafił dać Udinese Calcio prowadzenia! Wybiegali przyjezdni dwóch na jednego i wywalczyli tylko rzut rożny.

11
7
12
9
10
90+2'

Po zablokowanych strzałach Tiemoue Bakayoko oraz Krzysztofa Piątka walczył w polu karnym Samuel Castillejo. W ostatnim momencie interweniowali podopieczni Igora Tudora i nie pozwolili Hiszpanowi na zagrożenie Juanowi Musso.

2
2
6
14
22
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

25
10
7
6
5
90'

Pepe Reina musiał rzucić się, żeby sparować piłkę po głębokim dośrodkowaniu Seko Fofany. Dobra reakcja i skuteczna interwencja zmiennika.

13
10
5
5
7
86'

Strzał Samuela Castillejo w Juana Musso! Hiszpan miał dużo czasu po dośrodkowaniu Diego Laxalta i mógł śmiało pokonać bramkarza Udinese Calcio. Pomruk rozczarowania na trybunach w Mediolanie.

9
3
9
29
18
85'

Sprawiają wrażenie zmęczonych niektórzy piłkarze. Na usprawiedliwienie można zapisać tylko mecz rozegrany w weekend, bo na pewno nie tempo obecnego spotkania.

7
17
8
9
10
84'

Strzelał przewrotką Lucas Biglia, ale biorąc pod uwagę jak mało miejsca było w polu karnym Udinese Calcio, nie była to najlepsza koncepcja.

7
7
4
3
11
82'

Zablokowany został również Tiemoue Bakayoko. Pomocnik Milanu trafił zza pola karnego w Seko Fofanę. Ucieka czas gospodarzom, którzy sprawiają wrażenie nieco bardziej zainteresowanych szturmem w ostatnich minutach.

4
5
7
4
13
80'

Wrzutka Patricka Cutrone odrobinę za plecy Krzysztofa Piatka. Reprezentant Polski tylko obejrzał się w kierunku, w którym szybuje futbolówka. Powtórka z akcji bramkowej była niemożliwa.

1
78'

Prowadzenie dla Milanu próbował odzyskać Patrick Cutrone. Blisko młodego napastnika był Sebastien De Maio i zablokował płaskie uderzenie przeciwnika.

1
1
3
6
76'
75'

We własnym polu karnym upadł i cierpi z bólu Valon Behrami.

2
4
7
2
73'

Ruszył Stefano Okaka na lewej stronie boiska. Został powstrzymany, ale zespół z Udine nie potrzebował dużo czasu na odzyskanie piłki i jego kolejny atak zakończył się strzałem Kevina Lasagni w boczną siatkę.

1
2
3
2
2
70'

Gorąco po wrzutce Rodrigo De Paula z rzutu wolnego. Starał się oddać uderzenie Sebastien De Maio i niewiele zabrakło do osiągnięcia celu środkowemu defensorowi Udinese Calcio.

6
5
11
7
9
68'

Muszą brać się do atakowania Rossoneri. Jedna bramka nie wystarczyła im w tym spotkaniu do zwycięstwa. Trzeba poszukać drugiej.

15
11
8
6
6
67'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Davide Calabria.

10
8
15
4
7
65'

Gol! Strzelił Kevin Lasagna. Asystował mu Seko Fofana.

Błyskawiczny kontratak przeprowadzony przez Udinese Calcio po zatrzymaniu rzutu rożnego Milanu. Piłka powędrowała błyskawicznie przez całe boisko, a na końcu łańcuszka była asysta Seko Fofany i uderzenie z czystej pozycji pod poprzeczkę Kevina Lasagni. Specjalista od punktowania klubów z Mediolanu przypomniał o sobie. W tej rundzie reprezentant Włoch zranił Juventus, Napoli i przed momentem Milan.

16
14
23
42
102
64'

Ignacio Pussetto nie oddał strzału głową. Wyskoczył wysoko, ale niedostatecznie, żeby dosięgnąć piłki po zbyt mocnym dośrodkowaniu. Musiałby mieć kilkanaście centymetrów wzrostu więcej.

2
60'

Bardzo nieudane uderzenie Seko Fofany. Pepe Reina nie ma okazji do wykazania się po awaryjnym wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Przed momentem Hiszpan sam podłączył się do prądu ryzykownym podaniem.

8
4
4
2
1
58'

Niewiele dzieje się w drugiej połowie. Udinese Calcio nie potrafi odpowiedzieć na gola Krzysztofa Piątka, który jest momentem zwrotnym tego spotkania.

15
19
4
2
3
55'

Udinese. Schodzi: Hidde Ter Avest. Wchodzi: Stefano Okaka.

4
52'

Wymiana podań podopiecznych Gennaro Gattuso. Przerwał to sędzia, który podyktował rzut wolny dla Udinese Calcio po przewinieniu Krzysztofa Piątka na Valonie Behramim.

5
4
6
6
21
49'

Jedna zmiana przeprowadzona w przerwie przez szkoleniowca przyjezdnych. Jego podopiecznym nie udało się jeszcze skonstruować groźnego ataku po powrocie z szatni na boisko.

11
4
4
2
4
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

21
9
7
5
3
46'

Udinese. Schodzi: Samir. Wchodzi: Benjamin Wilmot.

18:20

Dzięki Krzysztofowi Piątkowi gospodarze bliżej zwycięstwa.

29
13
4
4
3
Czy Krzysztof Piątek strzeli drugiego gola po przerwie?
58
23
12
5
5
45+2'

Krzysztof Piątek traci tylko jednego gola do prowadzącego w klasyfikacji strzelców Fabio Quagliarelli.

117
51
17
6
2
45'

34
15
7
6
9
44'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Trzeba było poczekać na pierwszego gola w tym meczu. Już wydawało się, że przed przerwą nie wydarzy się nic interesującego, ale nie, na Krzysztofa Piątka trzeba zawsze uważać. 20. gol reprezentanta Polski na ligowym froncie! Po podaniu Patricka Cutrone pierwsze uderzenie najlepszego snajpera Milanu zablokował Juan Musso, ale niefortunnie, ponieważ umożliwił byłemu zawodnikowi Cracovii dobitkę.

754
363
84
25
27
41'
23
7
14
13
8
40'

Będzie druga zmiana wymuszona kontuzją w zespole Gennaro Gattuso.

6
2
12
17
10
37'

Kolejna kontuzja. Tym razem pomocy medyków potrzebuje Lucas Paqueta.

6
4
10
31
7
35'

Nie mogą się porozumieć Patrick Cutrone z Nicholasem Opoku. Jeden prowokuje, drugi prowokuje i sędzia przynajmniej na moment załagodził ten konflikt.

3
3
14
4
5
34'

Po faulu na Krzysztofie Piątku rzut wolny. Wstrzelenie Hakana Calhanoglu ze stałego fragmentu prosto w dobrze ustawionego Juana Musso.

8
5
5
16
14
33'

Alessio Romagnoli ma problem ze zdrowiem. Przysiadł z powodu bólu, ale zamierza pozostać na murawie.

6
5
11
7
6
31'

Zbyt delikatne uderzenie Krzysztofa Piątka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Nie miał prawa Juan Musso mieć problemu z zatrzymaniem piłki.

4
29'

Hakan Calhanoglu trafił w przeciwnika. Rossoneri mieli jeszcze rzut rożny, po którym w polu karnym Udinese Calcio interweniował Nicholas Opoku.

2
5
5
3
3
28'

Nadal więcej do powiedzenia na boisku ma drużyna z Mediolanu.

14
6
3
3
3
25'

Kapitalne zachowanie Patricka Cutrone w polu karnym po równie dobrym podaniu Lucasa Paquety z drugiej linii. Napastnik Milanu zgubił przyjęciem wszystkich obrońców. Zabrakło tylko strzału do bramki. Udinese Calcio uratowała interwencja Juana Musso.

6
3
7
5
10
24'

Alessio Romagnoliemu nie udało się główkować w lustro bramki po wrzutce z rzutu wolnego. Wznowił grę Juan Musso.

7
4
5
4
6
22'

Potężne uderzenie Lucasa Paquety i Brazylijczyk namawia publiczność do gromkiego dopingu. Piłka po strzale pomocnika Milanu poszybowała nieznacznie obok bramki Juana Musso.

12
5
3
4
9
21'

Krzysztof Piątek czekał na gwizdek sędziego po zagraniu ręką Sebastiena De Maio. Luca Banti kazał gospodarzom kontynuować grę i niebawem podyktował rzut wolny za zagranie ręką reprezentanta Polski.

4
8
5
4
20
18'

Milan w posiadaniu piłki. Drużyna z Udine schowana w jedenastu na własnej połowie i na razie potrafi zastopować podopiecznych Gennaro Gattuso.

4
5
9
5
8
15'

Ignazio Abate starał się uruchomić dośrodkowaniem Krzysztofa Piątka. Czujnie Sebastien De Maio, który wskoczył przed napastnika Milanu i wyekspediował futbolówkę w bezpieczne miejsce.

4
13'

Kombinacja Rossonerich w polu karnym przeciwnika. Podanie Patricka Cutrone do Krzysztofa Piątka zostało zablokowane i podopieczni Gennaro Gattuso musieli zadowolić się rzutem rożnym.

9
4
4
2
4
11'
10
6
10
19
9
11'

Juan Musso złapał futbolówkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Hakana Calhanoglu z rzutu wolnego. Tymczasem Pepe Reina jednak ubiera rękawice bramkarskie.

9
3
7
5
6
8'

Nic nie wymyślili z rzutu rożnego zawodnicy Udinese Calcio, ale na szczęście dla siebie pozostali w posiadaniu piłki. Na koniec ataku przyblokowane uderzenie Seko Fofany zatrzymane spokojnie przez Gianluigiego Donnarummę.

14
6
5
5
3
6'

Pomoc medyczna dla Gianluigiego Donnarummy. Nie rozgrzewa się już Pepe Reina.

10
5
6
6
5
5'

Gianluigi Donnarumma interweniował nerwowo poza polem karnym. Zaskoczył go kozioł i musiał wybić piłkę na korner sprzed nadbiegającego Kevina Lasagni. Na dodatek bramkarz Milanu doznał urazu.

5
5
6
13
3
4'

Ignacio Pussetto potrzebuje chwili na dojście do siebie po tym jak oberwał piłką w twarz.

7
7
5
5
3
2'

Udinese Calcio w złotych koszulkach, a także w czarnych spodenkach oraz getrach. Przyjezdni z trudem wybili piłkę po płaskim wstrzeleniu Krzysztofa Piątka w pole bramkowe.

16
4
5
5
4
Czy AC Milan wygra mecz z Udinese Calcio?
16
6
8
2
2
18:20

Milan w klasycznych czerwono-czarnych pasiakach.

7
4
3
1
3
18:20

Pojedynek w Mediolanie rozpocznie kolejkę na włoskich boiskach. Potrwa ona od wtorku do czwartku.

18:07

Udinese Calcio walczy o utrzymanie w lidze włoskiej. Podopieczni Igora Tudora wygrali poprzednie spotkanie 2:0 z Genoa CFC i mają trzy punkty więcej niż otwierająca strafę spadkową Bologna FC.

2
1
4
2
1
18:07

Milan zagra we wtorek w zmienionym ustawieniu z dwoma napastnikami. Roszad personalnych w jedenastce jest kilka.

2
2
4
2
1
18:07

W ataku Milanu zagra Krzysztof Piątek, który nie strzelił gola w trzech poprzednich meczach ligowych, a w ostatnich pięciu trafił do bramki przeciwnika raz. Na ławce rezerwowych rozpoczyna spotkanie Łukasz Teodorczyk.

3
3
6
2
1
18:07

AC Milan przegrał dwa poprzednie mecze z Interem oraz Sampdorią Genua. Sytuacja Rossonerich w walce o powrót do Ligi Mistrzów skomplikowała się. Spotkanie u siebie z walczącym o utrzymanie Udinese Calcio to teoretycznie dobra okazja do poprawienia statystyk.