Doliczone minimum trzy minuty do regulaminowego czasu.

5
3
3
90'

Minuty od koronacji Juventusu na mistrza Włoch. Fiorentina chciała zepsuć humory oglądającym końcówkę na stojąco kibicom Bianconerich. Po podaniu Giovanniego Simeone sam na sam z Wojciechem Szczęsnym znalazł się Bryan Dabo. Polak kapitalnie interweniował nogami.

6
6
5
4
4
87'
84'

Niewiele dramaturgii w tym fragmencie spotkania. Trener Fiorentiny dokonał zmian z myślą o rewanżu w półfinale Pucharu Włoch. Bez najsilniejszych strzelb przyjezdni nie są równie groźni dla mistrza Włoch jak w pierwszej połowie.

2
2
2
2
1
80'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Gerson za faul na Juanie Cuadrado.

ACF Fiorentina
3
3
3
2
2
79'

Zbyt indywidualne rozwiązanie Cristiano Ronaldo. Nie spojrzał i nie poszukał wzrokiem lepiej ustawionego partnera. Nie może Portugalczyk zaspokoić swojego apetytu na gola.

3
2
2
1
2
74'
73'

Fiorentina. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Gerson.

2
70'

Luis Muriel poczęstował Wojciecha Szczęsnego uderzeniem po ziemi zza pola karnego. Nie miał problemu z zatrzymaniem piłki bramkarz Juventusu.

3
2
1
2
2
66'
65'
64'

Miralem Pjanić huknął i Fiorentinę uratowała interwencja Albana Lafonta. Bośniak poprawiał po uderzeniu Cristiano Ronaldo, który w drugiej połowie ma ogromny apetyt na atakowanie.

2
2
4
2
2
62'

Wojciech Szczęsny przytulił piłkę do piersi po uderzeniu Federico Chiesy zza pola karnego. Miał obowiązek to obronić reprezentant Polski.

4
2
1
2
1
61'

Leonardo Bonucci interweniował nerwowo we własnym polu karnym. Moment zawahania kapitana Juventusu i jest korner dla Violi.

2
58'

Ponownie jak przed golem samobójczym Germana Pezzelli przyspieszył Cristiano Ronaldo. Tym razem defensorowi Fiorentiny udało się wybić futbolówkę na korner, zamiast skierować ją do własnej bramki.

1
2
1
1
3
53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! German Pezzella.

Pogubił się Argentyńczyk po przyspieszeniu i płaskim wstrzeleniu Cristiano Ronaldo. German Pezzella uprzedził Federico Bernardeschiego, ale zamiast wybić piłkę z pola bramkowego, zaskoczył Albana Lafonta. Juventus na prowadzeniu.

2
51'

Odzyskali piłkę zawodnicy z Florencji. Dopiero w polu karnym Juventusu został powstrzymany Kevin Mirallas przez Daniele Ruganiego.

2
2
2
1
2
49'

Podanie w pole karne do Federico Bernardeschiego. Nie wymanewrował Albana Lafonta, a na dodatek z czasem sędziowie zdecydowali się na zasygnalizowanie spalonego reprezentanta Włoch.

2
2
2
1
1
46'

Druga połowa.

4
2
Czy Fiorentina odzyska prowadzenie po przerwie?
5
1
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

2
1
1
2
1
43'

Nie ma szczęścia Federico Chiesa. Tym razem piłka po uderzeniu reprezentanta Włoch trafiła w poprzeczkę bramki Wojciecha Szczęsnego. Wcześniej ten sam zawodnik ostemplował słupek Juventusu. Gorzko uśmiecha się pomocnik z Florencji.

3
1
1
1
1
41'

Błąd Wojciecha Szczęsnego poza własnym polem karnym bez przykrych konsekwencji dla Juventusu.

3
3
7
4
4
37'

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Miralem Pjanić.

Wyrównanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka posłana w kierunku bliższego słupka spadła na głowie Alexa Sandro, który perfekcyjnie złożył się do uderzenia i pokonał nim Albana Lafonta. Nie była to łatwa pozycja, mimo to poradził sobie Brazylijczyk.

23
13
6
12
11
34'

Federico Chiesa huknął z kilkunastu metrów w słupek. Kolejny huraganowy kontratak zespołu z Florencji, którego prowadzenie powinno być wyższe niż jednobramkowe.

2
2
2
2
2
32'

Nie opanował piłki Federico Chiesa w polu karnym Juventusu, co ułatwiło jej złapanie Wojciechowi Szczęsnemu.

2
30'

Fiorentina nęka gospodarzy szybkimi kontratakami. Niespodziewanie Alban Lafont nie jest równie często w opałach jak Wojciech Szczęsny.

4
3
3
3
3
28'

Rodrigo Bentancur rozgrzewa się intensywnie. Carlo Pinsoglio przestał natomiast przygotowywać mięśnie, a to oznacza prawdopodobnie, że Wojciech Szczęsny pozostanie na boisku do końca spotkania.

4
1
1
1
1
26'

Piłka po raz drugi w bramce Wojciecha Szczęsnego. Tym razem nie ma gola. Giovanni Simeone był na spalonym zanim oddał uderzenie z bliska między nogami reprezentanta Polski.

3
2
3
2
2
24'

Alex Sandro próbował uruchomić crossowym podaniem Joao Cancelo. Blisko Portugalczyka był David Hancko i nie pozwolił na kontynuowanie ataku Juventusowi.

1
1
1
1
1
21'

Strzał Federico Bernardeschiego nieznacznie obok bramki Albana Lafonta po zejściu z prawego skrzydła do środka pola.

2
2
2
2
20'

Kolejny kontratak zespołu z Florencji. Podanie Giovanniego Simeone zostało przechwycone przez Leonardo Bonucciego. Ratunkowa interwencja doświadczonego defensora.

1
1
2
1
2
17'

Bardzo możliwe, że będzie potrzebna zmiana wymuszona urazem Wojciecha Szczęsnego.

1
1
3
3
7
15'

Cristiano Ronaldo domagał się nie po raz pierwszy rzutu karnego. Sędzia nie uszczęśliwił Portugalczyka, choć Federico Ceccherini nie przebiera w środkach we własnym polu karnym.

3
2
2
2
2
13'

Uskrzydleni dobrym początkiem przyjezdni bronią z poświęceniem i nie pozwalają Juventusowi na rozwinięcie skrzydeł.

1
1
1
1
1
11'

Błyskawiczny kontratak Fiorentiny. Piłka powędrowała w okolicę narożnika pola karnego do Kevina Mirallasa, którego potężne uderzenie było nieznacznie niecelne.

2
2
1
1
2
8'

Był opatrywany Wojciech Szczęsny. Sędzia nie uznał ataku Giovanniego Simeone na reprezentanta Polski za faul. Gol uznany i Juventus musi odrabiać stratę.

3
3
3
4
5
6'

Gol! Strzelił Nikola Milenković.

Piłka w bramce Juventusu. Po płaskim wstrzeleniu Federico Chiesy w pole bramkowe nie udało się wybić futbolówki poturbowanemu Wojciechowi Szczęsnemu. Dopadł do niej w tym momencie Nikola Milenković i wpakował do odsłoniętej siatki.

21
17
12
7
17
4'

Federico Chiesa domagał się odgwizdania rzutu wolnego po jego pojedynku blisko linii pola karnego. Sędzia kazał mu kontynuować grę, a kontratak Juventusu zakończył się premierowymi sytuacjami podbramkowymi Cristiano Ronaldo.

4
3
4
1
4
2'

Bianconeri w strojach adekwatnych do swojego przydomka. Z kolei Fiorentina w fioletowych koszulkach oraz spodenkach.

2
2
1
2
1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Fiorentiną?