5
2
1
90'

Wstrzelenie w pole bramkowe. Cristiano Ronaldo uruchomił Matheusa Pereirę. Z trudem obrońcy Interu Mediolan utrudnili rozstrzygnięcie meczu zmiennikowi.

1
2
1
1
86'

Matheus Pereira za Federico Bernardeschiego.

3
1
1
84'

Tym razem strzelił zza pola karnego Lautaro Martinez. Wojciech Szczęsny jedynie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko po próbie Argentyńczyka.

3
2
1
2
82'

Inter. Schodzi: Mauro Icardi. Wchodzi: Lautaro Martinez.

komentarz

1
1
81'

Joao Mario strzelił z ostrego kąta w Wojciecha Szczęsnego. Po stronie strat reprezentanta Polski nadal tylko jedynka.

1
2
1
1
1
80'

Inter. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Joao Mario.

77'

Także Samir Handanović złapał piłkę w rękawice. Miał nieco trudniejsze zadanie, ponieważ strzelał na jego bramkę Miralem Pjanić.

2
3
1
1
1
77'

Piłka doleciała do Wojciecha Szczęsnego po przyblokowanym przez Joao Cancelo dośrodkowaniu Ivana Perisicia.

1
2
1
1
74'

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Borja Valero.

komentarz

1
2
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Nieco aktywniejszy w poszukiwaniu decydujągo gola jest Inter Mediolan. Ivan Perisić wymienił podania z Mauro Icardim, ale strzelił prawie dokładnie tam, gdzie stał Wojciech Szczęsny. Dobra interwencja Polaka.

3
3
1
1
1
67'

Wojciech Szczęsny i jego kompani z defensywy nerwowo wyprowadzali piłkę z własnej połowy. Na szczęście dla siebie nie popełnili błędu.

1
1
1
5
65'

Przebłysk Cristiano Ronaldo wystarczył do zlikwidowania przewagi Interu Mediolan. Podopieczni Luciano Spallettiego muszą żałować swoich wcześniejszych szans.

1
1
4
2
62'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Miralem Pjanić.

Potężny strzał po ziemi na 1:1. Cristiano Ronaldo wymienił podania z Miralemem Pjaniciem. Bośniak ładnie asystował, ale splendor należy się Portugalczykowi za zakończenie tego ataku. Juventus dopadł gospodarzy.

51
30
12
16
20
60'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Moise Kean.

3
2
4
1
1
59'

W ostatnim momencie Ivan Perisić wrócił we własne pole karne i utrudnił oddanie strzału Juanowi Cuadrado. Brawa z trybun pod adresem wicemistrza świata.

3
2
1
58'

Piłka sunęła szybko po ziemi po uderzeniu Ivana Perisicia. Przeturlała się nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
2
56'

Gwizdek sędziego po zagraniu ręką Blaise'a Matuidiego. Pomocnik Juventusu nieprzepisowo blokował zagranie Danilo D'Ambrosio.

1
1
1
54'

Faul Leonardo Bonucciego na Mauro Icardim. Piłka ponownie dla Nerazzurrich.

2
2
52'

Juventus przejął piłkę, ale nie buduje interesujących ataków. Samir Handanović nadal czeka na możliwość pokazania wysokich umiejętności.

4
2
50'

Przerwa w grze spowodowana urazem Federico Bernardeschiego. To konsekwencja zderzenia z Milanem Skriniarem.

1
1
2
46'

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini za spóźniony atak w Radję Nainggolana.

3
2
1
1
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić za faul na Juanie Cuadrado.

Inter Mediolan
1
1
4
1
43'

Niewiele ciekawego zaproponował w pierwszej połowie Juventus. Jeden z kibiców w sektorze gości ziewnął jakby chciał zjeść piłkę.

2
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na własnej połowie.

2
2
2
40'

Stefan De Vrij nie miał problemu z nadbiegającym Blaisem Matuidim. Holender pozwolił piłce opuścić boisko, więc grę wznowił Samir Handanović.

2
2
1
2
37'

Zaczęły się kłótnie na boisku, a tak ładnie wyglądało widowisko. Denerwuje się Blaise Matuidi, pobudzeni również gospodarze.

3
3
3
3
4
35'

Sędzia zaprosił na rozmowę Radję Nainggolana. Chwilę przed tą wymianą zdań uderzenie zza pola karnego Joao Cancelo ponad bramką Samira Handanovicia.

3
2
2
2
3
31'

Poszybował Samir Handanović, ale nie musiał interweniować po uderzeniu Cristiano Ronaldo zza pola karnego. Pudło gwiazdora Juventusu.

2
3
3
3
6
29'

Ponownie w centrum wydarzeń Mauro Icardi. Jego strzał z centralnej części pola karnego zatrzymał w parterze Blaise Matuidi. Interwencja ratunkowa Francuza!

2
3
1
1
1
29'

Płaskie podanie Mauro Icardiego w kierunku wbiegającego w środek pola karnego Matiasa Vecino. Interweniowali z problemami podopieczni Massimiliano Allegriego.

1
2
1
1
1
27'

Juventus dotychczas oddał jedno niebezpieczne uderzenie. Jego autorem był Federico Bernardeschi. Poza tym spokojnie Samir Handanović.

1
1
1
1
20:12

24'

Radja Nainggolan szarżował na prawej stronie boiska. Akcja napędzona przez byłego reprezentanta Belgii zakończyła się uderzeniem Ivana Perisicia zza pola karnego obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

3
2
3
3
2
21'

Odważnie, przebojowo ekipa z Mediolanu. Sytuacyjne uderzenie Ivana Perisicia z ostrego kąta poza boisko. Od autu Juventus, a konkretnie Alex Sandro.

2
1
1
2
18'

Po podaniu Cristiano Ronaldo strzelił potężnie Federico Bernardeschi. Nieznacznie pudło reprezentanta Włoch. Chyba budzi się ekipa z Piemontu.

3
2
2
1
17'

Wojciech Szczęsny zbił piłkę na korner po dośrodkowaniu Ivana Perisicia. Następny stały fragment Interu, tym razem bez przykrych konsekwencji dla Juventusu.

3
3
1
20:12

1
1
15'

Nie zatrzymuje się ekipa z Mediolanu. Krąży futbolówka między uskrzydlonymi Nerazzurrimi.

2
2
1
2
2
13'

Inter idzie po swoje. Mauro Icardi dostał podanie w polu karnym Juventusu. Po strzale Argentyńczyka interweniował Wojciech Szczęsny. Nie minęła minuta i reprezentant Polski musiał bronić kolejne uderzenie Stefana De Vrija. Rehabilituje się Szczęsny za niepewne zachowanie przy golu.

2
1
1
1
10'

Juventus musi odrabiać stratę w meczu z klubem, który na własnym stadionie traci najmniej goli w lidze. Strzelił Giorgio Chiellini obok bramki Samira Handanovicia.

2
1
1
2
3
7'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan. Asystował mu Matteo Politano.

Zrobił to perfekcyjnie Ninja! Potężne uderzenie z woleja przełamało ręce Wojciecha Szczęsnego. Brawurowa decyzja, znakomite wykonanie. Takie trafienia można opisywać tylko w superlatywach. Inter Mediolan na prowadzeniu.

32
16
10
15
25
6'

Podanie w pole karne Juventusu od Kwadwo Asamoaha do Ivana Perisicia. W ostatnim momencie interweniowali przyjezdni, po czym Inter Mediolan miał jeszcze szansę na otworzenie wyniku z rzutu rożnego.

4
4
2
4
2
2'

Drużyny w klasycznych strojach. Inter w czarno-niebieskich pasiakach, a Juventus w biało-czarnych. Piłka w posiadaniu podopiecznych Luciano Spallettiego.

2
2
1
1
Czy Juventus wygra mecz z Interem Mediolan?