3
1
2
88'

Nie ma szalonego tempa w ostatnich minutach. Jedenastu przyjezdnych odbija się od muru złożonego z dziesięciu zawodników w żółtych koszulkach.

1
1
1
2
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Pucciarelli za niebezpieczny wślizg.

1
81'

Sampdoria. Schodzi: Junior Tavares. Wchodzi: Marco Sau.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Junior Tavares #22
1
80'

Chievo. Schodzi: Emanuel Vignato. Wchodzi: Sofian Kiyine.

Sofian Kiyine #13
Emanuel Vignato #55
1
78'

Fabio Quagliarella strzelił szczupakiem po chytrym dośrodkowaniu. Futbolówka przeleciała obok bramki Adriana Sempera.

1
2
1
73'
72'

Szpaler dla opuszczającego boisko Sergio Pellissiera.

1
1
71'

Fabio Quagliarella minimalnie przestrzelił z rzutu wolnego.

1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Perparim Hetemaj za przewinienie.

1
68'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Jakub Jankto.

65'

Sampdoria Genua w posiadaniu piłki i szuka miejsca do oddania strzału między stłoczonymi dziesięcioma gospodarzami.

1
komentarz

1
2
60'

Bartosz Bereszyński dośrodkował z prawego skrzydła. Piłka ominęła zawodników w polu karnym Chievo Werona. Poprawiał Junior Tavares, ale z równie marnym efektem jak reprezentant Polski.

1
2
57'

Rzut wolny dla Sampdorii Genua blisko pola karnego przeciwnika. Długo zastanawiali się, co zrobić z piłką przyjezdni. Ostatecznie wrzutka ze stałego fragmentu została strącona na korner.

1
1
1
1
54'

Uderzenie Manolo Gabbiadiniego z kilkunastu metrów prosto w czujnego w bramce gospodarzy Adriana Sempera.

1
1
komentarz

1
51'

Paweł Jaroszyński unieszkodliwił dośrodkowanie Blucerchiatich z rzutu rożnego.

3
2
48'

Adrian Semper uratował gospodarzy po uderzeniu Gregoire'a Defrela. Sampdoria Genua grająca w jedenastu stara się docisnąć dziesięciu przeciwników.

1
46'

1
45+5'

Adrian Semper popisał się robinsonadą po uderzeniu z dystansu Manolo Gabbiadiniego.

1
45+3'

Chievo. Schodzi: Medhi Leris. Wchodzi: Perparim Hetemaj.

Medhi Leris #11
1
45'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
44'

Akcja Emanuela Vignato z Sergio Pellissierem. Weteran jeszcze starał się oddać futbolówkę młodzianowi, a nie była to najlepsza decyzja i interweniowali zawodnicy z Genui.

1
42'

Dennis Praet strzelił po krótkim rozegraniu rzutu wolnego ponad bramką Adriana Sempera.

40'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Federico Barba za brutalny wślizg w nogi Gregoire'a Defrela.

Chievo Werona
1
5
39'

Assane Diousse faulował na połowie przeciwnika w pojedynku z Karolem Linettym.

2
1
1
37'

Fabio Quagliarella dopadł do piłki po wrzutce i szukał miejsca do oddania uderzenia. W ostatnim momencie rozpaczliwie interweniował we własnym polu karnym Bostjan Cesar.

1
1
36'

Spadło tempo spotkania w Weronie.

33'

Sergio Pellissier dobiegł do Rafaela Cabrala, a bramkarz Sampdorii Genua miał duży problem z wyekspediowaniem futbolówki.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Stępiński za uderzenie łokciem w powietrzu Alexa Ferrariego.

4
2
1
30'

Płaskie uderzenie Sergio Pellissiera. Piłka po próbie weterana przeturlała się obok bramki Sampdorii Genua.

1
28'

Walka w centrum boiska. Chievo Werona nadal nie pozwala na osiągnięcie przewagi wyżej notowanemu przeciwnikowi.

1
26'

Przeciągnięte dośrodkowanie Bartosza Bereszyńskiego. Napastnikom Sampdorii Genua nie udało się oddać uderzenia.

2
22'

Mariusz Stępiński nie trafił czysto w piłkę, a był niepilnowany w polu karnym. Wyborna szansa na zapewnienie gospodarzom prowadzenia została zmarnowana przez Polaka.

1
2
21'

Szybka akcja Chievo Werona zakończona uderzeniem z ostrego kąta Fabio Depaoliego. Futbolówka nie wtoczyła się do bramki Sampdorii Genua. Brał udział w rozegraniu Mariusz Stępiński.

19'

Krąży piłka między zawodnikami z Genui.

1
17'

Płaskie uderzenie Gregoire'a Defrela zza pola karnego. Futbolówkę przytulił do piersi dobrze ustawiony Adrian Semper. Obudzili się podopieczni Marco Giampaolo.