Liga Mistrzów: Grupa A
03 paź 2018 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Jacob Bruun Larsen.

Bardzo dobre podanie z lewej storny od Bruuna Larsena, które mocnym strzałem wykorzystal Marco Reus.

1
90'

Strzał Falcao zza pola karnego zblokowany przez Zagadou.

4
89'

Groźna akcja Monaco, ale dobrze broni Burki.

2
2
1
86'

Piłkarz Borussii Dortmund przyłapany na spalonym.

4
1
3
3
85'

Philipp dograł do Reusa, ale zanim Niemiec zdążył dobiec, został zatrzymany przez Subasicia.

4
1
4
1
84'
82'

Centra Reusa z prawej strony wybita przez Kamila Glika i Monaco ruszło z nieudaną kontrą. Piłę stracił tuż po przekroczeniu połowy boiska Grandsir.

3
1
2
78'

Henrichs kolejny raz dogrywał z lewej strony. Efektownym strzałem piętą popisał się Grandsir, ale piłka minęła słupek.

8
2
2
1
76'
Czy Monaco jest jeszcze w stanie co najmniej wyrównać?
4
1
1
71'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Marco Reus.

Z piekła do nieba! Chwilę temu napastnik BVB nie trafił rzutu karnego, a teraz świętuje zdobycie bramki. Hiszpan wykorzystał podanie Reusa, minął Subasicia i trafił na pustą bramkę.

Borussia Dortmund
42
21
7
9
7
71'

Błąd Alcacera chciał naprawić Sancho. Zawodnik dostał dobre dogranie od Weigla i nieudanie próbował przelobować bramkarza.

1
2
4
70'

Monaco. Schodzi: Moussa Sylla. Wchodzi: Samuel Grandsir.

69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Paco Alcacer!

Pomylił się napastnik Borussii! Alcacer trafił w poprzeczkę, a piłka wróciła na boisko.

10
7
7
11
24
68'

Będzie rzut karny! Marco Reus został sfaulowany w polu karnym przez Kamila Glika!

15
14
10
16
14
65'

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Julian Weigl.

4
2
1
3
1
64'

Odpłacili się przyjezdni. Gołowin wrzucił z lewej strony na głowę Falcao. Kulimbijczyk oddal strzał, ale zbyt słaby, by zaskoczyć bramkarza.

3
1
1
1
2
62'

Łukasz Piszczek był o krok od asysty! Polak świetnie dograł z prawej strony w pole karne, ale z kilku metrów pomylił się Marco Reus!

12
5
3
13
4
61'

Gołowin chciał dogrywać na prawą stronę, ale jego podanie przeciął Łukasz Piszczek.

7
3
2
1
58'

Dośrodkowanie Tielemansa w pole karne, ale walki powietrznej nie wygrał Kamil Glik.

6
2
1
1
58'

Sidibe zbyt mocno dograł piłkę do uciekającego Gołowina i przejęcie Borussii.

4
54'

Kolejny atak Borussii, ale jeden z jej piłkarzy został złapany na spalonym.

3
1
3
2
6
51'

Gol! Strzelił Jacob Bruun Larsen. Asystował mu Jadon Sancho.

Kontratak Reusa i Sancho został zatrzymany przez Jemersona, ale dortmundczycy szybko odzyskali piłkę. Sancho odnalazł w polu karnym dopiero co wprowadzonego Bruuna Larsena i dograł do niego piłkę. Zmiennik długo się nie zastanawiał i w starciu sam na sam z Subasiciem okazał się sprytniejszy.

33
14
10
4
5
49'

Znowu na lewej stronie szalał Sylla, ale w porę wślizgiem zatrzymał go Akanji.

4
1
1
1
1
47'

Dośrodkowanie Sylli z lewej strony do Falcao, ale udanie interweniował Zagandou.

5
1
46'

Gra wznowiona. Od środka zaczęli gospodarze.

5
46'
20:02

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

3
1
45'

Monaco. Schodzi: Diego Benaglio. Wchodzi: Danijel Subasić.

Benaglio nie jest w stanie kontynuować gry i zostaje zmieniony.

43'

Jakieś problemy sygnalizuje Benaglio. Do bramkarza Monaco podbiegli medycy.

4
2
2
43'

Kolejny strzał Wolfa, ale zawodnik za bardzo podszedł pod piłkę i przestrzelił.

2
1
1
40'

Borussia miała dwa rzuty rożne, żeby przełamać wynik. Po pierwszym z woleja nieudanie uderzył Reus, a drugą próbę zakończoną dośrodkowaniem wybili obrońcy.

2
1
2
39'

Centra Piszczka. Piłkę w polu karnym próbował zatrzymać Alcacer i dograł do Mariusa Wolfa. Piłkarz BVB obrócił się z piłką i oddał mocny strzał, ale dobrą interwencją popisał się Benaglio.

7
5
2
6
1
37'

Falcao umiejętnie wypuścił Syllę, ale napastnika w polu karnym uprzedził Delaney i powstrzymał groźny atak.

6
1
36'

Atak pozycyjny pilkarzy AS Monaco. Tym razem to oni mają problemy z wejściem w pole karne przeciwników.

2
1
33'

Szybki i niespodziewany strzał oddał zza pola karnego Paco Alcacer. Piłka minęła prawy słupek Benaglio.

9
2
2
2
2
32'

Reus dośrodkowywał z rzutu wolnego. Piłkę oddał mu Falcao, ale druga próba Niemca również nie zaskoczyła przeciwników, którzy ruszyli z kontrą.

2
1
5
31'

Centra Piszczka z prawej strony, ale zapobiegawczo zachował się Benaglio i złapał piłkę, zanim doleciała do któregoś z jego rywali.

3
1
1
3
28'

Brakuje monakijczykom wykończenia. Tielemans uwolnił na lewej stronie Heinrichsa, a ten znowu popisał się przyzwoitym dośrodkowaniem. Sęk w tym, że nie zostało wykończone przez żadnego z jego kolegów.

4
4
1
1
25'

Bliski strzelenia gola był Radamel Falcao. Kolumbijczyk uderzał głową w polu karnym, ale był na spalonym.

5
5
25'

Gołowin wykazał się zmysłem, znalazł lukę między rywalami i dograł do Sylli. Napastnik nie wygrał walki o piłkę z silnym Diallo.

3
1
1
1
2
23'

Tym razem uderzyli dortmundczycy. Dośrodkowywał z lewej strony Diallo, ale piłkę wybił Kamil Glik.

4
2
1
2
5
21'

Djibril Sidibe uciekał na prawą flankę, ale został złapany na ofsajdzie.

5
20'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybite przez obrońców Borussii. Z kontratakiem popędził Paco Alcacer, ale nieregulaminowo zatrzymał go Henrichs.

1
1
19'

Kolejny raz Tielemans. Belg znou udrzył z dystansu i sprawił większe problemy Burkiemu. Niemiec z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
18'

Na połowie boiska Gołowin faulował Witsela.

1
1
2
17'

Pierwszy celny strzał. Youri Tielemans oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie łapał Burki.

4
1
2
16'

Znowu dogranie Henrichsa z lewej strony. Piłka trafiła do Sylli, który z dosyć niewygodnej pozycji oddał strzał obok słupka.

2
2
14'

Borussia ciągle w posiadaniu piłki. Z trudem próbuje dostać się w pole karne Monaco.

1
1
11'

Aktywny jest w pierwszych minutach Benjamin Henrichs. Tym razem lewy obrońca oddał strzał zza pola karnego, niecelny.

1
1
9'

Dogranie Henrichsa z lewej strony do Sylli, ale w porę zainterweniował Zagadou. Było gorąco w polu karnym Borussii.

2
2
6
1
4
8'

Zbyt powolny był na prawej stronie Jadon Sancho i bez problemów ubiegł go Jemerson.

1
2
7'

Sylla próbował dośrodkować z lewej strony, ale wybili obrońcy. Na połowie Borussii wciąż rozgrywają piłkę przyjezdni.

2
1
2
6'

Reus próbował na lewej stronie, ale Niemca bez problemów zatrzymał Kamil Glik.

3
2
2
4
4'

Inicjatywa po stronie Borussii. Najpierw w pole karne dograł Piszczek, potem próbował Witsel, ale Monaco sprostało rywalom.

2
2
1
4
2'

Pierwsze sekundy to chaos w grze obu drużyn. Monaco po chwili uspokoiło grę, obrońca dograł do Tielemansa, ale pomocnik nie wygrał walki w polu karnym.

4
1
4
czas Start meczu
20:02

Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz hymn Ligi Mistrzów, a po tym pierwszy gwizdek!

6
20:02

Monaco także odkryło karty. W wyjściowej jedenastce Kamil Glik.

7
1
2
2
3
20:01

Borussia przedstawiła wyjściowy skład. Od pierwszej minuty zagra Łukasz Piszczek.