Borussia Dortmund
13' Abdou Diallo 38' Axel Witsel 73' Raphael Guerreiro 83' Jadon Sancho 89' Raphael Guerreiro
Atletico Madryt
35' Thomas Partey 45' Thomas Lemar 82' Filipe Luis 87' Diego Costa 90+2' Angel Correa
4:0

Koniec spotkania. Bezlitosna Borussia wypunktowała Atletico.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Angel Correa.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Fatalny błąd obrony Atletico. Guerreiro otrzymał podanie od Luisa i nie zmarnował prezentu.

Piłkarzom Atletico puszczają nerwy. Juanfran wdał się w wymianę zdań z Goetze.

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

Trzeci gol dobił gości. Piłkarze Atletico oczekują na ostatni gwizdek sędziego.

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Achraf Hakimi. Kapitalna kontra Borussii. Hakimi w polu karnym dograł do Sancho, a ten trafił do pustej bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filipe Luis.

Atletico rzuciło się do ataków. Po strzale Griezmanna piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

Burki miał dużo szczęścia. Obronił strzał Correi, lecz piłka odbiła się od słupka, od Szwajcara i została wybita przez obrońcę Borussii.

Borussia przed szansą na kontrę, ale swoją akcję gospodarze zakończyli stratą.

Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę na aut wybił Piszczek.

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Achraf Hakimi. Borussia wykorzystała moment nieuwagi gości. Hakimi dograł ze skrzydła w pole karne, a Guerreiro bez problemów pokonał Oblaka.

Groźnie pod bramką Borussii. Correa zamiast strzelać, starał się wymusić rzut karny.

Szansa na kontrę gospodarzy zmarnowana podaniem Dahouda do Oblaka.

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

Lepszy fragment gry w wykonaniu gospodarzy. Nadal Borussia nie oddała jeszcze w drugiej połowie celnego strzału.

Świetna akcja Reusa, który minął kilku obrońców. Gdy Niemiec składał się do strzału, piłkę przejął Hakimi i sam chciał pokonać bramkarza.

Luis dośrodkował ze skrzydła, głową uderzył Saul. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Borussia miała okazję do kontrataku, ale zbyt wolno piłkę rozgrywał Reus.

Rodri dośrodkował w kierunku niepilnowanego Costy. Ten oddał strzał głową, ale trafił w Diallo.

W drugiej połowie Atletico ma wyraźną przewagę. Borussia skupia się na obronie korzystnego wyniku.

Strzał Saula z dwudziestu metrów. Piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

Minimalnie niecelny strzał Saula. Mało brakło, by było 1:1.

Strzał Luisa został zablokowany, a Piszczek z problemami wybił piłkę na rzut rożny.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w ręce Burkiego.

Diallo miał sporo szczęścia. Przepuścił piłkę, a z momentu niepewności rywala nie skorzystał Griezmann.

Atletico. Schodzi: Thomas Partey. Wchodzi: Rodri Hernandez.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Borussia prowadzi po golu Witsela. W przerwie opatrywany będzie Piszczek, którego dalsza gra w tym meczu stoi pod znakiem zapytania.

Piszczek zszedł do szatni. Borussia przez chwilę gra w dziesiątkę.

Sędzia doliczył co najmniej dwie minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Lemar.

Piszczek leży na boisku. Lemar kopnął go w twarz. Polak potrzebuje pomocy medycznej.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Zagadou uderzył tuż obok słupka. Mogło być 2:0.

Dobre dogranie w kierunku Reusa, ale ten nie zdołał oddać strzału. Wywalczył za to rzut rożny.

Gol! Strzelił Axel Witsel. Asystował mu Achraf Hakimi. Belg zdecydował się na strzał z dwudziestego metra. Piłka odbiła się jeszcze od nogi Saula Nigueza i całkowicie zmyliła Oblaka. 1:0 dla Borussii.

Nieudane dośrodkowanie Borussii z rzutu rożnego. Kolejna strata niemieckiego zespołu.

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Thomas Partey.

Nieporozumienie między Piszczkiem i Pulisiciem. Akcja Borussii zakończona stratą.

Griezmann strzelił tuż obok słupka. Nadal w Dortmundzie brakuje celnych uderzeń.

To powinno być 1:0! Pulisić z trzynastu metrów strzelił tuż nad poprzeczką.

Piszczek wygrał pojedynek z Costą. Gdyby nie Polak, gracz Atletico miałby niemal stuprocentową okazję do zdobycia gola.

Akcja gości zakończona nieudanym dośrodkowaniem w pole karne. Burki zaczął od bramki.

Krótka przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Delaney.

Piszczek zatrzymał akcję Lemara.

Groźny strzał Witsela z blisko trzydziestu metrów. Pewna interwencja Oblaka.

Griezmann dośrodkował w pole karne, ale piłkę przejął Diallo.

Borussia wymienia podania w środku boiska i cierpliwie rozgrywa swoje akcje.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie uderzył Godin.

Larsen w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdou Diallo. Wcześniej błąd popełnił Piszczek i Diallo musiał faulować rywala.

Spokojny początek meczu. Żadna z drużyn nie stworzyłą jeszcze zagrożenia pod bramką rywala.

Dośrodkowanie Reusa do Witsela, ale ten nie zdołał opanować piłki. Od bramki zaczął Oblak.

Goetze sfaulowany na trzydziestym metrze przez Hernandeza. Szansa dla Borussii.

Coraz groźniejsza jest Borussia. Akcja Pulisicia zatrzymana przez obrońcę Atletico.

Akcja Atletico przerwana z powodu spalonego.

Początek spotkania!

Zawodnicy obu drużyn już są na boisku. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

W podstawowym składzie gospodarzy znalazł się Łukasz Piszczek.

Obie drużyny po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów mają na swoich kontach po 6 punktów. Lepszy bilans ma Borussia, która w tej edycji LM nie straciła jeszcze bramki.