5
2
3
89'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Fatalny błąd obrony Atletico. Guerreiro otrzymał podanie od Luisa i nie zmarnował prezentu.

Borussia Dortmund
53
20
7
6
4
88'

Piłkarzom Atletico puszczają nerwy. Juanfran wdał się w wymianę zdań z Goetze.

4
3
7
1
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

10
3
1
86'

Trzeci gol dobił gości. Piłkarze Atletico oczekują na ostatni gwizdek sędziego.

8
4
1
1
83'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Achraf Hakimi. Kapitalna kontra Borussii. Hakimi w polu karnym dograł do Sancho, a ten trafił do pustej bramki.

47
15
4
5
6
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filipe Luis.

7
2
1
2
80'

Atletico rzuciło się do ataków. Po strzale Griezmanna piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

5
2
2
2
79'
78'

Burki miał dużo szczęścia. Obronił strzał Correi, lecz piłka odbiła się od słupka, od Szwajcara i została wybita przez obrońcę Borussii.

6
3
3
1
77'

Borussia przed szansą na kontrę, ale swoją akcję gospodarze zakończyli stratą.

3
5
2
76'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę na aut wybił Piszczek.

14
2
2
73'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Achraf Hakimi. Borussia wykorzystała moment nieuwagi gości. Hakimi dograł ze skrzydła w pole karne, a Guerreiro bez problemów pokonał Oblaka.

46
22
3
2
6
72'

Groźnie pod bramką Borussii. Correa zamiast strzelać, starał się wymusić rzut karny.

2
4
2
1
2
71'

Szansa na kontrę gospodarzy zmarnowana podaniem Dahouda do Oblaka.

3
2
1
3
70'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

68'

Lepszy fragment gry w wykonaniu gospodarzy. Nadal Borussia nie oddała jeszcze w drugiej połowie celnego strzału.

5
2
3
2
3
66'

Świetna akcja Reusa, który minął kilku obrońców. Gdy Niemiec składał się do strzału, piłkę przejął Hakimi i sam chciał pokonać bramkarza.

1
1
4
1
2
63'

Luis dośrodkował ze skrzydła, głową uderzył Saul. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
5
1
2
2
60'

Borussia miała okazję do kontrataku, ale zbyt wolno piłkę rozgrywał Reus.

6
3
5
1
58'

Rodri dośrodkował w kierunku niepilnowanego Costy. Ten oddał strzał głową, ale trafił w Diallo.

4
2
1
56'

W drugiej połowie Atletico ma wyraźną przewagę. Borussia skupia się na obronie korzystnego wyniku.

7
2
2
3
3
53'

Strzał Saula z dwudziestu metrów. Piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

3
1
7
2
50'

Minimalnie niecelny strzał Saula. Mało brakło, by było 1:1.

2
3
6
50'

Strzał Luisa został zablokowany, a Piszczek z problemami wybił piłkę na rzut rożny.

5
1
1
1
1
48'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w ręce Burkiego.

4
1
1
2
47'

Diallo miał sporo szczęścia. Przepuścił piłkę, a z momentu niepewności rywala nie skorzystał Griezmann.

2
1
2
1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
1
1
45+2'

Piszczek zszedł do szatni. Borussia przez chwilę gra w dziesiątkę.

4
1
6
14
8
45'

Sędzia doliczył co najmniej dwie minuty.

4
4
3
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Lemar.

10
4
1
4
45'

Piszczek leży na boisku. Lemar kopnął go w twarz. Polak potrzebuje pomocy medycznej.

3
1
6
13
17
42'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Zagadou uderzył tuż obok słupka. Mogło być 2:0.

3
3
5
8
6
42'

Dobre dogranie w kierunku Reusa, ale ten nie zdołał oddać strzału. Wywalczył za to rzut rożny.

6
4
2
4
2
38'

Gol! Strzelił Axel Witsel. Asystował mu Achraf Hakimi. Belg zdecydował się na strzał z dwudziestego metra. Piłka odbiła się jeszcze od nogi Saula Nigueza i całkowicie zmyliła Oblaka. 1:0 dla Borussii.

59
34
12
8
14
37'

Nieudane dośrodkowanie Borussii z rzutu rożnego. Kolejna strata niemieckiego zespołu.

4
1
6
6
35'
35'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Thomas Partey.

4
3
1
34'

Nieporozumienie między Piszczkiem i Pulisiciem. Akcja Borussii zakończona stratą.

3
1
1
7
3
32'

Griezmann strzelił tuż obok słupka. Nadal w Dortmundzie brakuje celnych uderzeń.

3
2
6
1
3
31'

To powinno być 1:0! Pulisić z trzynastu metrów strzelił tuż nad poprzeczką.

3
1
9
2
2
28'

Piszczek wygrał pojedynek z Costą. Gdyby nie Polak, gracz Atletico miałby niemal stuprocentową okazję do zdobycia gola.

16
6
2
2
2
27'

Akcja gości zakończona nieudanym dośrodkowaniem w pole karne. Burki zaczął od bramki.

2
2
3
1
24'

Krótka przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Delaney.

1
4
8
1
24'

Piszczek zatrzymał akcję Lemara.

8
4
2
21'

Groźny strzał Witsela z blisko trzydziestu metrów. Pewna interwencja Oblaka.

8
1
3
4
3
20'

Griezmann dośrodkował w pole karne, ale piłkę przejął Diallo.

8
2
2
18'

Borussia wymienia podania w środku boiska i cierpliwie rozgrywa swoje akcje.

8
2
1
1
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie uderzył Godin.

2
3
2
14'

Larsen w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

3
4
4
1
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdou Diallo. Wcześniej błąd popełnił Piszczek i Diallo musiał faulować rywala.

4
1
1
1
8
12'

Spokojny początek meczu. Żadna z drużyn nie stworzyłą jeszcze zagrożenia pod bramką rywala.

3
1
4
4
10'

Dośrodkowanie Reusa do Witsela, ale ten nie zdołał opanować piłki. Od bramki zaczął Oblak.

5
1
2
4
2
9'

Goetze sfaulowany na trzydziestym metrze przez Hernandeza. Szansa dla Borussii.

5
3
3
1
6'

Coraz groźniejsza jest Borussia. Akcja Pulisicia zatrzymana przez obrońcę Atletico.

8
4
3
1
1
3'

Akcja Atletico przerwana z powodu spalonego.