Dwa kornery dla gości... bez zagrożenia.

1
1
3
87'

Błąd Akanjiego przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy, ale nie skorzystał z niego Griezmann.

1
1
2
84'

Borussia pograła trochę na połowie gospodarzy, ale bez jakiegokolwiek zagrożenia bramki Oblaka.

3
2
1
3
2
81'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Vitolo.

1
1
3
2
80'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Thomas Partey.

Wspaniała kontra gospodarzy! Martins do Partey'a, a ten chytrym podaniem otwiera drogę do bramki swojemu kapitanowi. Lekko, obok nogi Burkiego... na 2:0!

37
21
11
23
31
78'
75'

Przyspieszył grę Raphael Guerreiro, ale jego koledzy ani myślą pokazywać się do gry. Czyżby myślami byli już przy ligowym szlagierze z Bayernem Monachium?

3
74'

Borussia. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Mario Goetze. Napastnik gości był zupełnie niewidoczny.

9
4
6
1
3
71'

Do końcowego gwizdka coraz mniej czasu, a odnosi się wrażenie, że Borussii nie zależy tu na wyrównaniu.

1
1
4
2
5
68'

Atletico zaatakowało wysokim pressingiem... bez efektu.

7
4
1
2
2
65'

Błąd defensywy gospodarzy mógł zakończyć się wyrównaniem. Paco Alcacer bardzo mocno dośrodkował z prawej flanki, ale Raphael Guerreiro główkował nad poprzeczką. Trudno było skontrować tak silnie bitą piłkę.

3
2
1
2
1
64'

Chaos w polu karnym Atletico. Przez moment piłkę przy nodze miał Sancho, ale nie udało się oddać strzału.

2
1
2
3
3
62'
61'

Zmarnowana "setka" Atletico! Podanie w tempo do Correi, ale ten w sytuacji sam na sam strzela miedzy nogami bramkarza, ale tylko w boczną siatkę.

2
4
2
1
2
60'

Osaczony przy bocznej chorągiewce Piszczek ratuje się desperackim wybiciem w aut.

1
2
1
55'

Ci, którzy czekali po przerwie na pobudkę Borussii Dortmund muszą czuć zawód. Podopieczni Favre'a nadal anemiczni do bólu.

2
5
9
53'

Próba Rodriego z 18 metrów szybuje wysoko nad poprzeczką.

3
3
2
1
1
52'

Blisko drugiego gola samobójczego! Mocne wstrzelenie piłki wzdłuż bramki przez Nigueza i ofiarnie przerywa to Omer Toprak. Burki odetchnął z ulgą.

2
2
2
2
49'

Strata Delaney'a i piłka u Griezmanna. Franzuc miał przed sobą dwóch obrońców i nie przebił się.

3
4
3
2
2
46'

Początek II połowy.

5
2
1
2
46'

Atletico. Schodzi: Jose Maria Gimenez. Wchodzi: Francisco Javier Montero Rubio.

3
45'

Groźnie w polu bramkowym Burkiego! Golkiper Borussii popisał się wybornym refleksem i wygarnął piłkę spod nóg rywali.

5
3
4
1
3
43'

Znów gorąco w polu karnym Borussii! Griezmann dogrywa tuż przed bramkę, jest wyblok niemieckich obrońców, ale kluczową rolę odgrywa Łukasz Piszczek ofiarnym wejściem uprzedzając rywala składającego się do strzału na 9. metrze.

20
12
4
4
5
41'

Powinno być 2:0! Thomas Partey wywalczył piłkę na połowie rywali i zagrał na prawe skrzydło. Centra Correi trafia do niepilnowanego Nigueza, ale ten fatalnie przestrzelił.

5
3
3
7
39'

Atletico stara się iść za ciosem! Mocne uderzenie Filipe Luisa odbija Roman Burki.

8
3
2
2
3
37'

Atomowy strzał Jose Marii Gimeneza sprzed "szesnastki", ale daleko obok celu.

8
3
5
6
6
33'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Manuel Akanji.

Atletico na prowadzeniu! Świetnie przed polem karnym zastawił się Kalinić, podanie na lewą stronę pola karnego do Filipe Luisa. Dogranie na 13. metr i strzał Saula Nigueza. Sytuację desperacko próbował ratować Akanji i z metra wbił piłkę pod poprzeczkę.

21
23
13
37
58
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jadon Sancho. Ściąganie za koszulkę Juanfrana.

6
3
2
3
10
30'

Nie ma w tym meczu wielkich emocji... niestety.

1
2
2
13
4
27'

Trzeci raz w tym meczu mocno sponiewierany na lewym skrzydle został Achraf Hakimi. Tym razem bez kartki, choć sędzia był wyjątkowo łaskawy.

7
1
1
1
9
24'

Nieudany drybling Sancho w polu karnym Atletico.

6
2
1
8
6
22'

Mocny, płaski strzał Correi z 17 metrów, ale Roman Burki znów pewnie łapie.

12
6
1
2
1
20'

Sędzia pokazuje gościom, że gra na czas nie przejdzie. Choć trudno przypuszczać, aby Borussia na tym etapie spotkania kradła minuty. Przypomnijmy, że dzisiejsza wygrana da jej awans do kolejnej rundy.

2
2
6
20:52

Wizualizacja z boiska...

1
16'

Śmiech na trybunach. Powodem komiczny kiks przy strzale Marco Reusa. Reprezentant Niemiec nie trafił w piłkę, która leżała na murawie.

2
11
4
5
6
13'

Kalinić w tempo do Correi, a ten świetnie zabrał się z piłką. Płaski strzał z lewej strony pola karnego łapie Burki.

7
3
1
2
2
12'

Atletico w ataku. Antoine Griezmann uderza w górny róg z 15 metrów, ale Roman Burki jest gdzie być powinien. Pewny chwyt i po strachu.

11
2
2
2
2
10'

Manuel Akanji będąc ostatnim obrońcą traci piłkę na rzecz Kalinicia. Chorwat zamiast biec na bramkę szukał Griezmanna... nieskutecznie.

1
6
2
2
4
6'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa. Bardzo brzydkie "wycięcie" Hakimiego.

Atletico Madryt
14
4
3
3
7
5'

Bezpańska piłka na 14. metrze, dopada do niej Angel Correa, ale kiksuje i Roman Burki bezproblemowo chwyta futbolówkę.

1
6
2
1
4
3'

Christian Pulisić szukał przed polem karnym Sancho i kto wie jaki byłby finał tej akcji gdyby we wszystko nie wmieszał się Paco Alcacer. Hiszpan niepotrzebnie przeszkodził koledze.

1
1
1
10
1'

18 sekund potrzebowali gospodarze na oddanie celnego strzału. Daleki wyrzut z autu i piłka u Nigueza. Soczysty strzał w krótki róg obronił Burki.

4
6
3
3
6
20:52

Piłkarze już na boisku. Za moment startujemy!

5
1
2
1
20:00

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami wysoko (4:0) wygrała Borussia. Atletico z pewnością pała żądzą rewanżu.