Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

10
11
87'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

Argentyńczyk ma chrapkę na zdobycie korony króla strzelców Ligi Mistrzów! Hat-trick skompletowany po podaniu Luisa Suareza. Pogrom staje się faktem.

161
74
25
11
16
85'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arturo Vidal.

22
8
5
7
3
83'
16
6
6
3
5
82'

PSV. Schodzi: Pablo Rosario. Wchodzi: Erick Gutierrez.

2
81'
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Samuel Umtiti za faul na Hirvingu Lozano.

FC Barcelona
13
11
20
24
54
78'

PSV. Schodzi: Steven Bergwijn. Wchodzi: Donyell Malen.

Donyell Malen #14
Steven Bergwijn #17
2
1
77'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Zaczyna się nokautowanie przyjezdnych kolejnymi ciosami! Lionel Messi trafił na 3:0 po podaniu Ivana Rakiticia. Na koncie Argentyńczyka dublet, a jego drużyna pewnie zmierza po zwycięstwo.

134
72
14
8
8
74'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Drugi gol dla faworyta i praktycznie można przyznać mu komplet punktów! Ousmane Dembele zakończył swój rajd mierzonym uderzeniem blisko słupka. Piłka zatrzepotała w sieci!

132
72
20
11
16
73'

Po długiej wymianie podań Duma Katalonii wywalczyła dla siebie rzut rożny. Nie robi co prawda użytku z tych wszystkich stałych fragmentów, ale przynajmniej zyskuje czas.

13
7
6
3
3
70'

Jeroen Zoet złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. To nie pierwsza taka interwencja bramkarza PSV Eindhoven w tym spotkaniu.

6
4
4
6
9
68'

Luis Suarez huknął w poprzeczkę! Sporo już tych niewykorzystanych sytuacji FC Barcelona, którego zgodnie z piłkarskim porzekadłem mogą się zemścić.

8
2
9
12
11
67'

PSV. Schodzi: Nick Viergever. Wchodzi: Nicolas Isimat-Mirin.

Nicolas Isimat-Mirin #2
5
2
5
3
3
65'

Philippe Coutinho nie popisał się tym razem i swoją stratą sprowokował przeciwnika do kontrataku. Błąd Brazylijczyka musiał naprawić Gerard Pique, który zablokował uderzenie Hirvina Lozano.

9
3
8
3
8
61'

Z rzutu wolnego mierzył oczywiście Lionel Messi, jednak tym razem po próbie Argentyńczyka bramkarz PSV Eindoven musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
2
3
6
18
60'

Nick Viergever nie uczy się na własnych błędach. Po faulu tego zawodnika Lionel Messi strzelił gola z rzutu wolnego. Tym razem defensor powalił blisko pola karnego Luis Suareza.

11
8
3
3
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Luuk de Jong za przytrzymanie Philippe'a Coutinho.

PSV Eindhoven
11
8
3
1
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti za przewinienie w centrum boiska.

3
2
4
6
11
54'

To powinna być druga bramka dla faworyta. Luis Suarez obsłużył podaniem Philippe'a Coutinho, który z dogodnej pozycji uderzył niecelnie. Może mieć pretensje Urus do Brazylijczyka.

2
2
6
11
8
51'

Luis Suarez spojrzał z wyrzutem w kierunku sędziego, który nie podyktował rzutu wolnego. Grek pobiegł w przeciwnym kierunku i nawet nie porozmawiał z napastnikiem FC Barcelona.

1
2
7
4
7
49'

Po przerwie Barcelona miała pierwszą szansę na podwojenie zaliczki z rzutu rożnego. Ponownie wykonanie stałego fragmentu pozostawiało sporo do życzenia.

3
2
3
4
7
46'

17:52

Lionel Messi wykonał najważniejsze zagranie w pierwszej połowie.

2
45'

Doliczona minuta.

7
2
1
1
1
42'

Ivan Rakitić strzelił zza pola karnego prosto w rękawice dobrze ustawionego Jeroena Zoeta.

6
2
3
1
3
40'

Przerwa w grze spowodowana urazem Denzela Dumfiesa. Zobaczymy niebawem, czy boczny obrońca PSV Eindhoven będzie w stanie pozostać na murawie.

3
3
2
4
3
36'

Luis Suarez chciał wrzucić piłkę za kołnierz Jeroena Zoeta. Zorientował się w odpowiednim momencie bramkarz PSV Eindhoven. Niezależnie od tego niepowodzenia widać, że gospodarze szukają kolejnego gola.

10
3
3
4
1
34'

Lionel Messi chciał ekspresowo dorzucić asystę do gola. Po jego podaniu nie zachował się najlepiej Ousmane Dembele, co uratowało zawodników z Holandii.

8
1
4
6
7
33'

Lionel Messi wydaje się być nie do zastąpienia.

62
37
6
5
5
31'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Pierwszy gol w tym meczu i premierowe trafienie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Lionel Messi zaczyna strzelecką zabawę. Argentyńczyk przymierzył z rzutu wolnego i pokonał Jeroena Zoeta. FC Barcelona na prowadzeniu!

155
95
27
10
16
31'

Żółtą kartkę otrzymał Nick Viergever za faul na Ousmanie Dembele.

19
7
3
2
3
28'

Rykoszet po próbie Ivana Rakiticia zza pola karnego. Chorwat wywalczył dla swojego zespołu jedynie korner. Po nim interweniował Jeroen Zoet, więc pożytek ze stałego fragmentu był niewielki.

5
1
1
27'

Ponad 70 procent posiadania piłki ma FC Barcelona. Tego można było się spodziewać.

22
11
5
2
26'

Luis Suarez cofnął się we własne pole karne i interweniował skutecznie po dośrodkowaniu Gastona Pereiro. Przydał się napastnik blisko bramki Marca-Andre ter Stegena.

9
6
5
2
1
23'

Po interwencji Pablo Rosario korner dla FC Barcelona. Dośrodkowanie w kierunku Samuela Umtitiego zneutralizował Daniel Schwaab i jednocześnie zainicjował kontratak PSV Eindhoven.

2
1
4
20'

Piłka dotarła do ustawionego w niebezpiecznym miejscu pola karnego Luisa Suareza. Doświadczony napastnik nie zastanawiał się długo i oddał uderzenie. Tylko boczna siatka i jęk zawodu na trybunach w Barcelonie.

3
2
3
2
2
19'

Nie udało się gospodarzom wykorzystać rzutu rożnego. Piłka poza boiskiem i kolejne wznowienie należy do Jeroena Zoeta.

1
1
1
4
16'

Kombinacja blisko szesnastki PSV Eindhoven. Wreszcie futbolówka posłana w pole karne pod nogi Lionela Messiego, którego uderzenie było bardzo niecelne. Nie mogą przymierzyć gospodarze!

2
1
3
3
14'

Odsłoniła się drużyna ze stolicy Katalonii i mogła przyjąć cios wskutek kontrataku. Piłka powędrowała do przebojowego Hirvinga Lozano, który dobiegł blisko linii pola karnego i oddał uderzenie nieznacznie obok bramki.

4
1
1
1
1
12'

Coraz więcej strzałów ze strony faworyta, ale na razie pudłuje. Ousmane Dembele huknął za wysoko z lewej strony pola karnego. Ponownie nie musiał interweniować Jeroen Zoet.

1
1
2
11'

Philippe Coutinho przyczaił się w polu karnym Holendrów, dopadł do futbolówki po dośrodkowaniu, ale nie skierował jej w kierunku bramki.

2
3
3
2
9'

Ousmane Dembele nie opanował piłki na skrzydle i ta uciekła w bezpiecznym dla PSV Eindhoven miejscu poza linię bramkową. Grę wznowił już Jeroen Zoet.

1
3
1
3
4
7'

Pierwsza szansa na zdobycie gola dla przedstawiciela Eredivisie. Po faulu Samuela Umtitiego na Luuku De Jongu strzelił z rzutu wolnego Gaston Pereiro. Pudło i skończyło się na strachu dla Katalończyków!

7
3
2
6
7
6'

Akcja Lionela Messiego z Philippem Coutinho. Brazylijczyk próbował wykonać ostatnie podanie w kierunku Ousmane'a Dembele, jednak zabrakło mu odrobiny dokładności. Futbolówka dla PSV Eindhoven.

8
4
3
2
5'

Duma Katalonii stara się uśpić swojego przeciwnika, który przesuwa się na własnej połowie. Drużyna z Camp Nou potrafi przyspieszyć w odpowiednim momencie i rozerwać defensywę przyjezdnych.

10
4
2
2
3
3'

Jordi Alba podłączył się do ataku i został zauważny przez środkowego pomocnika FC Barcelona. Dośrodkowanie Hiszpana pozostawiało sporo do życzenia i zostało przechwycone.

4
4
4
2
7
2'

Do ataku przystępuje FC Barcelona. Na lewym skrzydle zameldował się Luis Suarez, który rozpoczyna poszukiwanie wolnych przestrzeni. Przyjęcie Urusa nie było idealne i akcja straciła tempo.