8
7
7
88'

Uderzenie Lionela Messiego z rzutu wolnego ponad bramką Tottenhamu Hotspur. Hugo Lloris nie musiał robić nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko.

8
8
3
8
10
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Harry Kane.

Wyrównanie i być może bramka na wagę awansu Tottenhamu Hotspur. Akcja reprezentanta Anglii na skraju pola karnego zakończona podaniem i strzałem Lucasa Moury z bliska do bramki. Ataki przyjezdnych przyniosły owoc! Tym razem Jasper Cillessen nie zdążył z interwencją.

Tottenham Hotspur
51
29
11
31
51
84'

Philippe Coutinho trafił w słupek po raz drugi w tym spotkaniu. Nie ma dziś szczęścia Brazylijczyk.

7
7
2
19
11
83'
ZMIANA
82'

Kolejne próby Tottenhamu Hotspur. Drużyna z Londynu nie podda się dopóki nie zdobędzie gola w Barcelonie albo sędzia nie zakończy spotkania.

9
6
5
3
5
78'

Wejście Lionela Messiego nie dodało rumieńców grze ofensywnej gospodarzy po przerwie. FC Barcelona koncentruje się na utrzymaniu skromnej przewagi.

10
6
2
5
7
76'
ZMIANA
10
10
4
3
6
75'

Lucas Moura nie pokonał Jaspera Cillessena strzałem z bliska. Jeszcze jedna fenomenalna interwencja bramkarza FC Barcelona, do którego należy to spotkanie. Były zawodnik Paris Saint-Germain jeszcze dobijał, ale niecelnie.

3
4
1
1
1
73'

Rośnie presja na Tottenhamie Hotspur z powodu wyrównania Interu Mediolan w meczu z PSV Eindhoven. Przyjezdni potrzebują aktualnie gola do awansu.

3
2
1
2
7
71'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Lucas Moura.

4
5
2
3
1
70'

Christian Eriksen miał dużo miejsca w polu karnym FC Barcelona po podaniu Danny'ego Rose'a. Uderzenie Duńczyka zatrzymał w kapitalnym stylu Jasper Cillessen.

6
2
2
2
2
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za spóźniony wślizg.

FC Barcelona
1
3
3
3
8
67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przyjezdni starali się oddać strzał do bramki Jaspera Cillessena w gąszczu przeciwników. Próba Harry'ego Kane'a została zablokowana przez ofiarnie interweniującego wślizgiem defensora.

4
1
1
1
4
65'

Moment przestoju w grze Totenhamu Hotspur. Przyjezdni byli szalenie dynamiczni oraz agresywni po powrocie z szatni na boisko, ale nie można grać tak intensywnie przez 90 minut.

7
7
1
2
5
63'
ZMIANA
63'

Poprawić grę FC Barcelona po przerwie będzie miał Lionel Messi. Zmiana po niecelnym uderzeniu Ousmane'a Dembele.

7
2
5
2
4
61'
ZMIANA
57'

Danny Rose starał się uruchomić płaskim podaniem Harry'ego Kane, ale to nie było dokładne. Jeszcze poprawka Heunga-Mina Sona, którego strzał po ziemi zatrzymał Jasper Cillessen.

5
1
1
2
2
55'

Trochę uspokoili sytuację na boisku gospodarze. FC Barcelona przeniosła piłkę nieco dalej od własnego pola karnego, ale impet Tottenhamu Hotspur nie zmniejsza się.

3
3
2
1
2
52'

Bardzo mocny napór przyjezdnych po przerwie.

4
4
3
2
4
50'

Dwa zablokowane uderzenia Tottenhamu Hotspur w szesnastce FC Barcelona. Próbowali zaskoczyć Jaspera Cillessena kolejno Christian Eriksen oraz Heung-Min Son, jednak Holendra dobrze asekurowali obrońcy.

4
3
2
2
2
48'

Nie poddaje się po niepowodzeniach drużyna ze stolicy Anglii. Harry Kane uruchomił podaniem Christiana Eriksena, którego płaskie uderzenie zza pola karnego obronił z trudem Jasper Cillessen. Kolejne ostrzeżenie dla Dumy Katalonii.

1
2
1
2
5
47'

Moussa Sissoko próbował uruchomić podaniem wybiegającego na czystą pozycję Harry'ego Kane'a. Zdążyli wrócić na czas gospodarze i zatrzymać groźnie zapowiadający się atak Tottenhamu Hotspur.

4
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

4
2
1
1
1
46'
ZMIANA
19:54

Czas na drugą połowę.

1
Czy Tottenham Hotspur wyrówna po przerwie?
3
45'

Doliczona minuta.

4
1
1
45'

Philippe Coutinho przedarł się przebojowo w pole karne Tottenhamu Hotspur i próbował wpakować piłkę w sam narożnik bramki Hugo Llorisa. Bardzo mało zabrakło do szczęścia. Londyńczyków uratował w tej sytuacji słupek!

2
3
4
3
43'

Hugo Lloris złapał szybko szybującą piłkę po strzale Ivana Rakiticia zza pola karnego. Dobrze kopnięta przez Chorwata futbolówka, ale jeszcze lepiej interweniował Francuz.

5
2
1
42'

Jasper Cillessen tym razem wyręczył swoich obrońców i popisał się piąstkowaniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie wychodzi Tottenhamowi Hotspur stwarzanie zagrożenia po stałych fragmentach.

6
40'

Jeszcze kilka minut pozostało przyjezdnym na poprawienie wyniku w pierwszej połowie.

1
2
2
38'

Hueng-Min Son miał trochę miejsca przed polem karnym Katalończyków i poczęstował Jaspera Cillessena uderzeniem po ziemi. Bez zarzutu interweniował reprezentant Holandii.

5
3
2
2
3
35'

Jasper Cillessen naprawił pomyłkę Nelsona Semedo i sprzątnął piłkę sprzed nosa nadbiegającego Dele Alliego.

6
1
1
1
32'

Hueng-Min Son przegrał pojedynek sam na sam z Jasperem Cillessenem. Koreańczyk dostał wyśmienite podanie prostopadłe, jednak nie potrafił tego wykorzystać. Już trzy zmarnowane szanse Tottenhamu Hotspur.

8
5
1
1
2
32'

Jeszcze jedna okazja dla Tottenhamu Hotspur, który rozkręca się w Katalonii. Tym razem Harry Kane próbował pokonać Jaspera Cillessena uderzeniem z rzutu wolnego, jednak piłka ugrzęzła w murze.

2
2
1
2
4
30'

Świetna szansa na wyrównanie. Mniej niż pół metra zabrakło Dele Alliemu, żeby wpakować futbolówkę z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Danny'ego Rose'a.

3
1
1
5
4
27'

Hugo Lloris strącił piłkę na korner po uderzeniu z dystansu. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu nie udało się oddać kolejnego strzału Philippe'owi Coutinho.

5
1
2
1
3
26'

Bez klarownych sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach. Gdyby nie urzekająca akcja indywidualna Ousmane'a Dembele można byłoby trochę ponarzekać na ofensywne poczynania obu klubów.

3
3
1
1
1
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniowali obrońcy FC Barcelona, którzy dotychczas nie pozwalają Wyspiarzom na wygrywanie pojedynków w powietrzu.

5
1
1
1
1
21'

Rajd Nelsona Semedo na prawej stronie boiska przerwany faulem przez Danny'ego Rose'a. Od rzutu wolnego na wysokości pola karnego wznowi grę FC Barcelona.

8
4
1
1
1
19'

Dłuższa wymiana podań w wykonaniu Tottenhamu Hotspur. Starali się przedostać w pole karne przeciwnika Dele Alli oraz Danny Rose.

1
1
1
3
3
16'

Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego została przedłużona tak, żeby poszybowała w pole bramkowe Tottenhamu Hotspur. W ostatnim momencie interweniował defensor przyjezdnych i nie pozwolił na oddanie strzału z bliska.

4
3
1
1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker-Peters za przytrzymanie za koszulkę uciekającego przeciwnika.

9
3
1
1
1
13'

Hugo Lloris przytulił futbolówkę do piersi po uderzeniu zza pola karnego Philippe'a Coutinho. Za mało zaskakująca była próba Brazylijczyka.

6
1
1
1
2
12'

Po zmianie wyniku piłka w posiadaniu Tottenhamu Hotspur. Harry Kane namawia swoich kompanów z zespołu do szybszego wymieniania podań.

6
7
1
2
2
10'

Ousmane Demble bohaterem początku spotkania.

28
14
6
5
6
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Nikt nie zatrzymał Ousmane'a Dembele, który przeprowadził perfekcyjną akcję indywidualną na połowie przeciwnika. Wymanewrowani przez zawodnika FC Barcelona zostali Kyle Walker-Peters, a także Harry Winks, po czym bohater akcji pokonał Hugo Llorisa strzałem z bliska. Duma Katalonii na prowadzeniu!

137
65
20
16
25
6'

Szansa dla Tottenhamu Hotspur na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu Christiana Eriksena z rzutu wolnego. Poradzili sobie gospodarze we własnym polu karnym i zostali sprowokowani do kontrataku.

2
2
1
3
3
5'

Danny Rose zapędził się w okolicę pola karnego przeciwnika. Jego podanie było bezpańskie i piłka poturlała się powoli w kierunku Jaspera Cillessena.

5
1
1
1
3
3'

Ciekawa kombinacja londyńczyków w polu karnym FC Barcelona. Piłka wędrowała między Harry'm Kane'm a Christianem Eriksenem. W ostatnim momencie gospodarze nie pozwolili na uderzenie Duńczyka.

6
2
3
2
4
2'

Gospodarze w tradycyjnych granatowo-bordowych strojach, a ich przeciwnik na biało z ciemnymi akcentami na koszulkach oraz spodenkach.

19:49

FC Barcelona jest już pewna awansu, a na dodatek zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Dlatego ze sportowego punktu widzenia nie ma o co bić się z Tottenhamem Hotspur. Bilans Lionela Messiego i spółki to cztery zwycięstwa oraz remis.

7
5
2
2
2
19:49

Przedstawiciel Premier League stoczy korespondencyjny pojedynek o awans z Interem Mediolan. Podopieczni Luciano Spallettiego również mają siedem punktów po pięciu meczach i podejmą PSV Eindhoven.

3
1
1
19:49

Tottenham Hotspur powalczy w Barcelonie o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Drużyna z Londynu przegrała pierwsze spotkanie z przedstawicielem Primera Division 2:4. Spróbuje zrewanżować się we wtorek.