FC Barcelona
7' Ousmane Dembele 68' Nelson Semedo
Tottenham Hotspur
15' Kyle Walker-Peters 85' Lucas Moura
1:1

Tottenham Hotspur uratował punkt w końcówce regulaminowego czasu.

Doliczone cztery minuty.

Uderzenie Lionela Messiego z rzutu wolnego ponad bramką Tottenhamu Hotspur. Hugo Lloris nie musiał robić nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko.

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Harry Kane.

Wyrównanie i być może bramka na wagę awansu Tottenhamu Hotspur. Akcja reprezentanta Anglii na skraju pola karnego zakończona podaniem i strzałem Lucasa Moury z bliska do bramki. Ataki przyjezdnych przyniosły owoc! Tym razem Jasper Cillessen nie zdążył z interwencją.

Philippe Coutinho trafił w słupek po raz drugi w tym spotkaniu. Nie ma dziś szczęścia Brazylijczyk.

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Fernando Llorente.

Kolejne próby Tottenhamu Hotspur. Drużyna z Londynu nie podda się dopóki nie zdobędzie gola w Barcelonie albo sędzia nie zakończy spotkania.

Wejście Lionela Messiego nie dodało rumieńców grze ofensywnej gospodarzy po przerwie. FC Barcelona koncentruje się na utrzymaniu skromnej przewagi.

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Denis Suarez.

Lucas Moura nie pokonał Jaspera Cillessena strzałem z bliska. Jeszcze jedna fenomenalna interwencja bramkarza FC Barcelona, do którego należy to spotkanie. Były zawodnik Paris Saint-Germain jeszcze dobijał, ale niecelnie.

Rośnie presja na Tottenhamie Hotspur z powodu wyrównania Interu Mediolan w meczu z PSV Eindhoven. Przyjezdni potrzebują aktualnie gola do awansu.

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Lucas Moura.

Christian Eriksen miał dużo miejsca w polu karnym FC Barcelona po podaniu Danny'ego Rose'a. Uderzenie Duńczyka zatrzymał w kapitalnym stylu Jasper Cillessen.

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo za spóźniony wślizg.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przyjezdni starali się oddać strzał do bramki Jaspera Cillessena w gąszczu przeciwników. Próba Harry'ego Kane'a została zablokowana przez ofiarnie interweniującego wślizgiem defensora.

Moment przestoju w grze Totenhamu Hotspur. Przyjezdni byli szalenie dynamiczni oraz agresywni po powrocie z szatni na boisko, ale nie można grać tak intensywnie przez 90 minut.

Barcelona. Schodzi: Munir El Haddadi. Wchodzi: Lionel Messi.

Poprawić grę FC Barcelona po przerwie będzie miał Lionel Messi. Zmiana po niecelnym uderzeniu Ousmane'a Dembele.

Danny Rose starał się uruchomić płaskim podaniem Harry'ego Kane, ale to nie było dokładne. Jeszcze poprawka Heunga-Mina Sona, którego strzał po ziemi zatrzymał Jasper Cillessen.

Trochę uspokoili sytuację na boisku gospodarze. FC Barcelona przeniosła piłkę nieco dalej od własnego pola karnego, ale impet Tottenhamu Hotspur nie zmniejsza się.

Bardzo mocny napór przyjezdnych po przerwie.

Dwa zablokowane uderzenia Tottenhamu Hotspur w szesnastce FC Barcelona. Próbowali zaskoczyć Jaspera Cillessena kolejno Christian Eriksen oraz Heung-Min Son, jednak Holendra dobrze asekurowali obrońcy.

Nie poddaje się po niepowodzeniach drużyna ze stolicy Anglii. Harry Kane uruchomił podaniem Christiana Eriksena, którego płaskie uderzenie zza pola karnego obronił z trudem Jasper Cillessen. Kolejne ostrzeżenie dla Dumy Katalonii.

Moussa Sissoko próbował uruchomić podaniem wybiegającego na czystą pozycję Harry'ego Kane'a. Zdążyli wrócić na czas gospodarze i zatrzymać groźnie zapowiadający się atak Tottenhamu Hotspur.

Gra wznowiona po przerwie.

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Sergio Busquets.

Czas na drugą połowę.

Czy Tottenham Hotspur wyrówna po przerwie?

FC Barcelona ma skromną zaliczkę po pierwszej połowie.

Doliczona minuta.

Philippe Coutinho przedarł się przebojowo w pole karne Tottenhamu Hotspur i próbował wpakować piłkę w sam narożnik bramki Hugo Llorisa. Bardzo mało zabrakło do szczęścia. Londyńczyków uratował w tej sytuacji słupek!

Hugo Lloris złapał szybko szybującą piłkę po strzale Ivana Rakiticia zza pola karnego. Dobrze kopnięta przez Chorwata futbolówka, ale jeszcze lepiej interweniował Francuz.

Jasper Cillessen tym razem wyręczył swoich obrońców i popisał się piąstkowaniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie wychodzi Tottenhamowi Hotspur stwarzanie zagrożenia po stałych fragmentach.

Jeszcze kilka minut pozostało przyjezdnym na poprawienie wyniku w pierwszej połowie.

Hueng-Min Son miał trochę miejsca przed polem karnym Katalończyków i poczęstował Jaspera Cillessena uderzeniem po ziemi. Bez zarzutu interweniował reprezentant Holandii.

Jasper Cillessen naprawił pomyłkę Nelsona Semedo i sprzątnął piłkę sprzed nosa nadbiegającego Dele Alliego.

Hueng-Min Son przegrał pojedynek sam na sam z Jasperem Cillessenem. Koreańczyk dostał wyśmienite podanie prostopadłe, jednak nie potrafił tego wykorzystać. Już trzy zmarnowane szanse Tottenhamu Hotspur.

Jeszcze jedna okazja dla Tottenhamu Hotspur, który rozkręca się w Katalonii. Tym razem Harry Kane próbował pokonać Jaspera Cillessena uderzeniem z rzutu wolnego, jednak piłka ugrzęzła w murze.

Świetna szansa na wyrównanie. Mniej niż pół metra zabrakło Dele Alliemu, żeby wpakować futbolówkę z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Danny'ego Rose'a.

Hugo Lloris strącił piłkę na korner po uderzeniu z dystansu. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu nie udało się oddać kolejnego strzału Philippe'owi Coutinho.

Bez klarownych sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach. Gdyby nie urzekająca akcja indywidualna Ousmane'a Dembele można byłoby trochę ponarzekać na ofensywne poczynania obu klubów.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniowali obrońcy FC Barcelona, którzy dotychczas nie pozwalają Wyspiarzom na wygrywanie pojedynków w powietrzu.

Rajd Nelsona Semedo na prawej stronie boiska przerwany faulem przez Danny'ego Rose'a. Od rzutu wolnego na wysokości pola karnego wznowi grę FC Barcelona.

Dłuższa wymiana podań w wykonaniu Tottenhamu Hotspur. Starali się przedostać w pole karne przeciwnika Dele Alli oraz Danny Rose.

Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego została przedłużona tak, żeby poszybowała w pole bramkowe Tottenhamu Hotspur. W ostatnim momencie interweniował defensor przyjezdnych i nie pozwolił na oddanie strzału z bliska.

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker-Peters za przytrzymanie za koszulkę uciekającego przeciwnika.

Hugo Lloris przytulił futbolówkę do piersi po uderzeniu zza pola karnego Philippe'a Coutinho. Za mało zaskakująca była próba Brazylijczyka.

Po zmianie wyniku piłka w posiadaniu Tottenhamu Hotspur. Harry Kane namawia swoich kompanów z zespołu do szybszego wymieniania podań.

Ousmane Demble bohaterem początku spotkania.

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Nikt nie zatrzymał Ousmane'a Dembele, który przeprowadził perfekcyjną akcję indywidualną na połowie przeciwnika. Wymanewrowani przez zawodnika FC Barcelona zostali Kyle Walker-Peters, a także Harry Winks, po czym bohater akcji pokonał Hugo Llorisa strzałem z bliska. Duma Katalonii na prowadzeniu!

Szansa dla Tottenhamu Hotspur na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu Christiana Eriksena z rzutu wolnego. Poradzili sobie gospodarze we własnym polu karnym i zostali sprowokowani do kontrataku.

Danny Rose zapędził się w okolicę pola karnego przeciwnika. Jego podanie było bezpańskie i piłka poturlała się powoli w kierunku Jaspera Cillessena.

Ciekawa kombinacja londyńczyków w polu karnym FC Barcelona. Piłka wędrowała między Harry'm Kane'm a Christianem Eriksenem. W ostatnim momencie gospodarze nie pozwolili na uderzenie Duńczyka.

Gospodarze w tradycyjnych granatowo-bordowych strojach, a ich przeciwnik na biało z ciemnymi akcentami na koszulkach oraz spodenkach.

Początek meczu w Barcelonie.

Kto wygra mecz?

W obozie gospodarzy sporo zmian.

Jedenastka Tottenhamu Hotspur.

Sędzia: Milorad Mazić (Serbia)

FC Barcelona jest już pewna awansu, a na dodatek zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Dlatego ze sportowego punktu widzenia nie ma o co bić się z Tottenhamem Hotspur. Bilans Lionela Messiego i spółki to cztery zwycięstwa oraz remis.

Przedstawiciel Premier League stoczy korespondencyjny pojedynek o awans z Interem Mediolan. Podopieczni Luciano Spallettiego również mają siedem punktów po pięciu meczach i podejmą PSV Eindhoven.

Tottenham Hotspur powalczy w Barcelonie o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Drużyna z Londynu przegrała pierwsze spotkanie z przedstawicielem Primera Division 2:4. Spróbuje zrewanżować się we wtorek.