3
7
90'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Jose Callejon.

Zasłużona bramka dla Napoli w ostatniej minucie regulaminowego czasu! Walczyli do końca gospodarze i dostali nagrodę. Lorenzo Insigne wpakował piłkę z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Jose Callejona. Szał radości na Stadio San Paolo!

126
46
11
11
24
88'
86'

David Ospina interweniował na przedpolu i uniemożliwił dojście do futbolówki Mohamedowi Salahowi.

2
1
1
5
5
82'

Poprzeczka uratowała Liverpool FC! Nie do wiary, jak nieskuteczne jest Napoli w tegorocznej Lidze Mistrzów. W obramowanie trafił Dries Mertens. Nie udało się dobić futbolówki do siatki Lorenzo Insigne.

7
4
12
4
10
81'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

45
26
6
2
4
80'

Dries Mertens pognał w kierunku Alissona. Znany w Italii bramkarz nie przestraszył się Belga i wyekspediował piłkę z własnego pola karnego.

4
2
1
1
3
76'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Fabinho.

5
3
2
6
76'

Joe Gomez interweniował na linii bramkowej po strzale Jose Callejona! Kalidou Koulibaly poprawiał zza pola karnego, ale strzelcem wyborowym Senegalczyk nie jest.

2
1
2
3
3
74'

Dwukrotnie spalony. Najpierw za obronę Liverpool FC wskoczył za wcześnie Jose Callejon, a kilkadziesiąt sekund później Lorenzo Insigne.

2
1
72'

Simone Verdi dopadł do piłki przed polem karnym Liverpool FC. Nie zastanawiał się długo zmiennik i huknął w kierunku bramki Alissona. Nie zmusił jednak reprezentanta Brazylii do interwencji, ponieważ spudłował.

4
2
1
1
2
70'

Przed zmianami Carlo Ancelottiego było uderzenie niecelne Mohameda Salaha. Warte odnotowania, ale nie wpłynęło na wynik.

2
2
2
3
2
68'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

6
6
3
12
20
68'

Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Simone Verdi.

3
1
3
2
5
67'

Także Dries Mertens pojawił się blisko linii bocznej boiska. To będzie podwójna roszada Carlo Ancelottiego.

1
2
2
1
66'

Simone Verdi wejdzie na boisko z ławki rezerwowych. Włoch, a nie Piotr Zieliński czy Dries Mertens.

2
1
3
4
6
64'

Mohamed Salah zatańczył w polu karnym Azzurrich, ale nie zakończył swojego rajdu strzałem. Doskoczyli do Egipcjanina gospodarze i nie pozwolili na dużo.

4
2
2
1
1
62'

Wyczekiwana przez kibiców w Liverpoolu akcja przyjezdnych. Nie zakończyła się ona strzałem. Dośrodkowanie zostało zablokowane, a miękkie podanie przejął David Ospina.

2
1
1
2
4
61'

Ruchliwy jest Jose Callejon, ale nie dochodzi do sytuacji podbramkowych.

3
1
2
1
2
60'

Godzina hitu za kibicami i gdzie jest ta magia? Trochę poczarowało Napoli, ale też nie na miarę oczekiwań.

2
3
2
2
3
58'

Nieudane odegranie z pierwszej piłki do Arkadiusza Milika. Spokojnie wyjaśnił zamieszanie na przedpolu Alisson.

4
2
1
2
3
56'

Bardzo agresywnie Napoli w środkowej strefie boiska. Nawet wiekowy Marek Hamsik rzucił się przeciwnikowi do gardła i pomógł odzyskać piłkę. Akcja zakończyła się niebezpiecznym dośrodkowaniem w kierunku Lorenzo Insigne.

1
1
1
1
54'

Beznadziejnie Liverpool FC. Patrząc na obecną grę podopiecznych Juergena Kloppa trudno uwierzyć, że podbiją Neapol, ale nie takie zwroty akcji widział już futbol.

2
51'

Jeszcze jeden test zdany przez Alissona. Brazylijczyk nie dał się zaskoczyć płaskim strzałem przez Fabiana Ruiza.

1
1
50'

Arkadiusz Milik po raz drugi w bramkę Liverpool FC. Tym razem płaska próba reprezentanta Polski, ale nie ominął zmobilizowanego Alissona. Defensorzy Brazylijczyka uniemożliwili Jose Callejonowi dobitkę.

2
1
49'

Fabianowi Ruizowi uciekła piłka poza boisko. Na szczęście dla neapolitańczyków odbiła się jeszcze od jednego z podopiecznych Juergena Kloppa, przez co wrzutem z autu wznowili grę gospodarze.

1
47'

Bez zmian w przerwie. Carlo Ancelotti nie wymienia żadnego zawodnika z drugiej linii na Piotra Zielińskiego, ale niewykluczone, że niebawem zdecyduje się na taki krok.

1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

3
2
1
3
20:58

Lorenzo Insigne i Arkadiusz Milik byli nagroźniejsi dla Liverpoolu w pierwszej połowie.

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner za faul na Allanie.

3
2
45+1'

Jose Callejon na spalonym. Hiszpan asystował przed poprzednim golem Napoli w meczu z Juventusem, ale tym razem sędzia asystent nie pozwolił mu na wykonanie ostatniego podania albo strzału.

1
1
45'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
1
1
1
1
42'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Dotychczas jedyny mecz Azzurrich z The Reds w Neapolu zakończył się bezbramkowym remisem.

1
2
2
39'

Prostopadłe podanie Arkadiusza Milika do Lorenzo Insigne. W pewnym momencie zabrakło porozumienia między Polakiem a Włochem, przez co futbolówka uciekła temu drugiemu poza boisko.

1
3
3
38'

W ostatnich minutach rozgrywał Liverpool FC. Naładowani energią gospodarze atakowali przyjezdnych na całej długości boiska.

35'

Trent Arnold dośrodkował dwukrotnie w pole karne wicemistza Włoch. Piąstkował David Ospina i na dodatek znokautował Raula Albiola.

2
1
1
2
2
33'

Pierwsze celne uderzenie. Po podaniu z prawego skrzydła futbolówka trafiła do Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski poradził sobie z Virgilem van Dijkiem i trafił w światło bramki. Liverpool FC ratował czujny Alisson!

3
3
7
1
32'

Jeżeli któraś drużyna gra na miarę hitu Ligi Mistrzów, to jest to Napoli, ale ta teza jest mocno naciągana.

1
1
30'

W przodzie Roberto Firmino, obok niego Mohamed Salah oraz Sadio Mane, tymczasem Liverpool FC bez celnego strzału po dwóch kwadransach. Na pocieszenie dla kibiców angielskiego klubu Napoli również.

1
1
27'

Liverpool FC nie potrafi oddać w Neapolu groźnego strzału. Georginio Wijnaldum próbował to naprawić w końcówce drugiego kwadransa, tyle że anemicznie kopnięta piłka ledwo przeturlała się obok bramki Davida Ospiny.

3
1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za niebezpieczny wślizg w nogi Virgila van Dijka po stracie piłki.

24'

Georginio Wijnaldum poderwał swoich kompanów z zespołu do pressingu. Podopiecznym Juergena Kloppa nie udało się odebrać futbolówki neapolitańczykom.

2
3
22'

Po wejściu na boisko Jordana Hendersona przyjezdni z Liverpoolu wymienili kilkanaście podań. Atak pozycyjny przedstawiciela Premier League nie zakończył się strzałem.

1
1
1
19'
1
1
3
9
4
19'

Naby Keita opuścił boisko na noszach. Problemy zdrowotne piłkarza Liverpool FC wyglądają na poważne.

2
5
9
3
17'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Naby'ego Keity. Juergen Klopp spojrzał z niepokojem w kierunku swojego pomocnika.

2
2
3
5
6
16'

Lorenzo Insigne oddał drugie niecelne uderzenie. Ofensywny zawodnik Napoli pomylił się mocniej niż pięć minut wcześniej. Piłka po jego strzale poszybowała wyraźnie ponad bramką Alissona.

1
1
1
1
13'

Próba dośrodkowania Fabiana Ruiza, ale po biegu nie miał już energii na mocne kopnięcie piłki i trafił prosto w nogi defensora.

1
2
1
1
11'

Lorenzo Insigne centymetry obok bramki Alissona! Pierwsza sytuacja podbramkowa Napoli po akcji z udziałem Arkadiusza Milika. Piłka powędrowała do reprezentanta Włoch, którego uderzenie po ziemi było minimalnie niecelne.

4
1
10'

Akcja Roberto Firmino z Mohamedem Salahiem. Akcja bardzo skutecznych w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów zawodników zakończyła się wstrzeleniem w środek pola karnego, które bez problemu zatrzymał David Ospina.

1
2
1
7'

Sadio Mane na spalonym. Zaledwie kilkadziesiąt sekund po tym jak identyczne złamanie przepisów piłkarskich zasygnalizował sędzia asystent gospodarzom.

1
2
1
6'

Wrzutem z autu wznowili grę Azzurri. To konsekwencja nieudanego podania crossowego w kierunku ustawionego na lewym skrzydle Naby'ego Keity.

2
1
4'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Nikoli Maksimovicia. Carlo Ancelotti nie dał pograć defensorowi w meczu z Crveną Zvezdą Belgrad, a paradoksalnie wystawił przeciwko Liverpoolowi.

2
2'

Pierwsze akcje obu drużyn na skrzydle. Jose Callejon nie przedarł się w pole karne Liverpool FC, ale również kontratak podopiecznych Juergena Kloppa nie potrwał tak długo jak sobie wymarzyli.