Liga Mistrzów: Grupa C
24 paź 2018 21:00
90+3'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Julian Draxler.

Ależ trafienie! Techniczny, dokręcany strzał sprzed pola karnego ląduje idealnie przy słupku!

Paris Saint-Germain
37
26
31
58
185
90'

Sędzia dorzucił az 5 minut!

11
11
17
13
67
89'

PSG desperacko szuka gola wyrównującego!

5
7
10
2
15
88'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Marko Rog.

15
8
8
6
7
86'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović.

2
3
5
15
7
84'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

81
33
12
6
9
83'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Moussa Diaby.

2
2
12
7
2
82'

Fantastyczna parada Ospiny po strzale Neymara z 20 metrów! Piłka przerzucona nad poprzeczką... korner bez zagrożenia.

15
9
3
2
7
81'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Callejon. Zagranie ręką tuż przed własnym polem karnym.

6
5
6
4
5
77'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Szczęśliwego gola zdobyło PSG, ale w przyrodzie nic nie ginie. Strzał z dystansu Ruiza odbija się od Marquinhosa i piłka spada pod nogi Mertensa. Z tego trzeba było skorzystać!

130
67
22
13
19
75'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Julian Draxler.

komentarz

Po wyrównaniu gospodarze spuścili z tonu. Już nie atakują tak zaciekle.

5
4
3
5
5
71'

Kontratak gości. Zieliński zagrał do zamykającego akcję Callejona, ale ten na wyraźnym spalonym.

6
4
2
4
1
67'

Zaskakujący strzał Mertensa o włos mija bramkę paryżan.

2
1
5
4
3
64'

Rusza z własnej połowy na przebój Kalidou Koulibaly. Dynamicznie, odważnie, między kilku rywali, ale wiadomo, że to się nie ma prawa udać.

3
3
3
1
4
61'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mario Rui.

Szczęśliwe wyrównanie! Prawą stroną wbiegł Meunier i dograł przed bramkę, gdzie pechowo interweniował Rui.

SSC Napoli
20
17
19
87
67
60'

Kontra gości wyprowadzona przez Zielińskiego, a zakończona celnym strzałem z 18 metrów przez Mertensa. "Na luzie" broni Areola.

15
1
3
6
8
58'

Teraz pada Cavani i ponownie milczy gwizdek arbitra... znów słusznie.

10
7
6
3
5
56'

Neymar pada w polu karnym! Nie ma rzutu karnego i słusznie.

26
13
5
6
9
53'
komentarz
43
18
4
3
7
52'

Paris Saint-Germain bierze się do roboty. Zakotłowało się w polu karnym Napoli, jest strzał głową Meuniera i doskonała parada Ospiny.

7
2
1
2
2
50'

"Setka"? Nie, to "dwusetka"! Neymar groźnie strzela z linii pola karnego, Ospina odbija przed siebie, a Edinson Cavani z kilku metrów fatlanie pudłuje.

6
7
4
2
5
46'

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Thilo Kehrer.

3
45+1'

Lorenzo Insigne mierzył w górny róg bramki PSG. Pozycja dogodna, ale strzał marnej jakości.

1
1
2
9
3
45'

Jeszcze 2 minuty gry w I połowie.

2
3
4
44'

Indywidualna akcja Mbappe, ale Francuz odbił się od Fabiana Ruiza jak od ściany.

5
8
2
2
42'

Minęło już trochę czasu od straty gola, ale paryżanie nadal wydają się być w szoku. Gospodarzom nic się nie klei.

7
7
2
40'

Strzał di Marii trafia w czuły punkt Maksimovicia. Oj, cierpi serbski obrońca.

2
6
6
38'

Świetna okazja do wyrównania... zmarnowana! Kylian Mbappe Lottin wykorzystuje swoją szybkość, wychodzi do prostopadłego podania od Neymara, ale w sytuacji sam na sam uderza w nogi Ospiny.

6
11
1
3
2
36'

Znów Napoli! Górna piłka do Insigne, ten uderza z powietrza z 8 metrów, ale wysoko nad celem.

3
2
7
8
33'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui. Wślizg w nogi Mbappe.

SSC Napoli
8
2
3
5
10
31'

Potrzebna pomoc medyczna. Na środku boiska leży Jose Callejon.

5
3
6
12
3
29'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Jose Callejon.

I mamy chyba dość niespodziewanego gola! Podanie omijające obrońców dociera do Insigne, a ten z zimną krwią podciął piłkę nad bramkarzem.

100
42
14
6
10
28'

Miękka centra di Marii łatwo wyłapana przez bramkarza.

2
2
4
2
25'

Rozkręcają się goście. Szybka akcja środkiem, w kluczowym momencie piłka powędrowała na prawą stronę pola karnego, ale strzał Callejona łatwo broni Alphonse Areola.

4
1
1
1
24'

Napoli powinno prowadzić! Świetna piłka posłana z lewej flanki na 5. metr. Dries Mertens prawą nogą prosto w poprzeczkę!

7
4
5
6
13
20'

Kompletnie nieudany strzał Allana z ok. 25 metrów.

3
1
6
1
18'

Prostopadłe podanie do Neymara, ale piłkę przejmuje Edinson Cavani. Uderzenie w środek bramki odbija nogami przed siebie David Ospina, jest jednak asekuracja obrońców.

1
2
1
1
16'

Postraszyło Napoli. Centra do Callejona, ten podał wzdłuż bramki do Mertensa. Gra przerwana... był ofsajd.

6
1
3
3
1
14'

Denerwuje się Carlo Ancelotti. Brak komunikacji bloku obronnego i Mario Rui sprezentował rywalom rzut rożny. Stały fragment nie przynosi jednak zagrożenia.

4
1
2
12'

"Klepka" Mbappe z Neymarem, Brazylijczyk jednak przegrywa walkę z obrońcami. W takim gąszczu trudno było zdziałać coś konkretnego.

3
2
2
5
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens. Neymar oberwał w kolano.

6
6
4
3
3
7'

Rośnie przewaga gospodarzy. Neymar technicznie, nad głowami obrońców do Cavaniego, ten uderza z powietrza, ale tylko w boczną siatkę.

6
4
2
2
4
6'

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos. Ostry atak w nogi Mertensa.

2
1
2
4
2
4'

Angel Di Maria ośmieszył Allana, po czym podał na lewe skrzydło. Płaskie zagranie Bernata wzdłuż bramki przerywają jednak obrońcy SSC Napoli.

3
3
2
2
2
2'

Od razu groźnie! Długie podanie do Mbappe, a ten łatwo ogrywa Koulibaly'ego. Wyłożenie piłki na 7. metr, ale Neymar zamiast w futbolówkę kopnął w nogi Cavaniego.