5
4
5
82'

Matip uderzał, ale nie trafił w bramkę. Poprawiał Salah i piłkę w rękach ma Borjan!

9
4
4
7
11
79'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Divock Origi.

5
1
3
2
5
79'

Ależ zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy. Gola jednak nie ma. Okazję miał Salah.

3
2
2
5
2
75'

Kontra Serbów, ale gospodarze ostatecznie nie oddali strzału na bramkę Liverpoolu.

4
3
2
3
2
73'

Crvena Zvezda. Schodzi: Nenad Krsticić. Wchodzi: Branko Jovicić.

2
71'

Kolejna próba Salaha, piłka zatrzymała się na słupku!

17
15
6
10
11
71'

Borjan! Były zawodnik Korony Kielce sparował na róg strzał Mohameda Salaha.

4
4
7
2
3
68'

Obraz meczu nie ulega zmianom. Optyczna przewaga Liverpoolu, która nie ma przełożenia na okazje bramkowe.

7
6
6
4
9
64'

Crvena Zvezda. Schodzi: Marko Marin. Wchodzi: Goran Causić.

Goran Causić #20
8
3
3
2
3
62'

Nic nie potrafi zdziałać Liverpool na dobrze broniących się gospodarzy. Już tylko ok. 30 minut pozostało gościom.

10
5
1
2
2
59'

Crvena Zvezda. Schodzi: Filip Stojković. Wchodzi: Marko Gobeljić.

Marko Gobeljić #77
2
1
1
2
4
58'

Melex podjechał po Stojkovicia, ten rzuca wszystkim co ma pod ręką. Serb jest świadomy, że na boisku już raczej nie wróci.

2
1
2
5
2
56'

Ucierpiał Stojković, który skręcił staw skokowy bez udziału rywala.

5
4
3
9
3
55'

Minuty upływają, a gracze Crvenej Zvezdy nie odpuszczają. Do wygranej daleka droga, ale światełko w tunelu już widać.

9
7
8
4
4
51'

Liverpool w ataku, ale Crvena Zvezda szuka szans do skontrowania rywala.

9
4
4
4
3
48'

Mane uderzał z trzech metrów! Jakim sposobem piłka nie znalazła się w bramce?

7
6
5
3
10
46'

Zagranie ręką w polu karnym gracza Liverpoolu, arbiter uznał, że to był przypadek.

4
2
4
5
13
46'

Wracamy do meczu!

9
5
3
2
2
46'

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joe Gomez.

46'
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
4
2
5
4
43'

Wielkie oczy, otwarte usta. Tak wygląda większość graczy Liverpoolu. Zawodnicy są w niewielkim szoku.

7
5
2
4
5
41'

Coraz bliżej przerwy, goście w trudnej sytuacji, gospodarze wciąż w miarę pewnie i trochę szczęśliwie.

4
4
5
4
3
37'

Cierpi Marin, który ucierpiał po ostrym wejściu gracza gości.

5
4
10
6
9
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Lallana.

Liverpool FC
10
6
4
3
5
35'

Kolejny strzał gości, tym razem niecelnie przymierzył Daniel Sturridge.

4
1
2
2
3
33'

Z kilku metrów uderzał Adam Lallana, ale efektem tylko rzut rożny. To Stojković uratował Serbów wybijając piłkę niemal z bramki.

2
3
6
2
3
30'

Po rzucie rożnym uderzal Salah. Po raz kolejny kilka metrów ponad bramką.

3
4
5
1
2
29'

Gol! Strzelił Milan Pavkov. Cóż tam się dzieje! Już 2:0! Pavkov biegł kilkanaście metrów z piłką i uderzył z ok. 25 metrów nie do obrony!

27
25'

Liverpool w małym szoku, gospodarze starają się przenieść ciężar gry w okolice środka pola.

13
5
6
8
7
22'

Gol! Strzelił Milan Pavkov. Asystował mu Marko Marin. Sensacja! Z rogu dośrodkował Marin, a najwyżej pięć metrów przed bramką wyskoczył Pavkov i jest 1:0!

64
41
21
13
27
21'

Odgryzając się gospodarze, strzał sprzed pola karnego Marina sparował na róg bramkarz.

1
4
3
2
4
20'

Kolejny strzał oddał Daniel Sturridge, tym razem z siedmiu metrów. Piłka po nodze obrońcy wyszła tuż obok słupka.

1
2
2
1
4
16'

Cóż za pudło! Daniel Sturridge uderzał z sześciu metrów i przestrzelił!

2
1
6
3
11
15'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu uderzał Savić, piłka poszybowała ponad bramką.

2
2
2
1
2
12'

Z ok. 15 metrów uderzał Arnold, po raz kolejny wysoko ponad bramką.

4
2
1
1
3
9'

Akcja gospodarzy, płaski strzał Marina, Alisson spokojnie złapał piłkę.

5
3
2
2
6
8'

Mane dogrywał w pole karne, do piłki doszedł Mohamed Salah, ale uderzył bardzo niecelnie.

4
4
2
3
5
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Marin.

8
3
2
2
3
4'

Daniel Sturridge wpadł na rywala. Trochę zabolało, ale gracz gości dość szybko pozbierał się z murawy.

5
5
7
5
5
3'

Dynamiczne pierwsze minuty. Akcja za akcję, ale jak na razie bez celnego uderzenia.