Sadio Mane marnuje "setkę". Płaski strzał w długi róg mija cel.

19
25
35
90+3'

Liverpool desperacko się broni. Piłka w siatce The Reds, ale gol nie zostaje uznany. Koulibaly faulował bramkarza.

34
21
19
58
86
90+2'

Alisson uratował gospodarzy! Milik wzorowo opanował piłkę 6 metrów przed bramką Liverpoolu. Strzał Polaka odbija bramkarz!

73
32
78
62
116
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson. Gra na czas.

54
20
10
12
25
90'

Jeszcze 4 minuty szans SSC Napoli.

66
27
20
23
28
90'

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Dejan Lovren.

21
12
13
10
21
89'

Milik zgrał głową przed pole karne do Ghoulama. Algierczyk źle złożył się do strzału i po szansie.

24
16
13
15
31
89'

Kalidou Koulibaly przesunięty do ataku. Napoli stawia wszystko na jedną kartę.

57
26
15
11
13
88'

Niebywałe! Salah wykłada piłkę jak na tacy do Mane, ale Senegalczyk z pięciu metrów koszmarnie pudłuje! Jak tego nie strzelił... nie wiemy.

29
39
22
19
19
87'

Kilka minut do zakończenia regulaminowego czasu gry. Napoli musi zaryzykować.

37
15
9
8
13
85'

Dwójkowa akcja Salaha z Wijnaldumem. Strzał Holendra o ok. 2 metry mija dalszy słupek bramki gości.

14
13
11
12
9
84'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Fabinho. Boisko opuścił piłkarz, który dziś biegał najwięcej.

7
11
11
5
8
83'

10
80'

Liverpool. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Naby Keita.

32
12
15
14
17
79'

Jest odpowiedź gości! Insigne zagrywa na dalszy słupek, a zamykający akcję Jose Callejon posyła futbolówkę nad poprzeczką. To się mogło udać.

24
15
11
10
24
78'

Virgil van Dijk przestrzelił z 4 metrów! Holender był zupełnie sam przed bramką, ale zabrakło mu snajperskiego wyrafinowania.

14
20
7
14
16
77'

Niewiarygodne! Kontra Liverpoolu, podanie wzdłuż bramki i Sadio Mane z kilku metrów trafia w nogi bramkarza.

26
23
19
16
26
76'

Strata Milika (zagranie w poprzek boiska) mogła kosztować gola! Sane przegrywa jednak pojedynek z ostatnim obrońcą.

18
17
12
12
34
75'

Mohamed Salah sam na sam z Ospiną! Egipcjanin mija bramkarza, ale ten końcami palców trąca futbolówkę. To zadecydowało o tym, że Napoli nie przegrywa 0:2.

16
73'

Kolejna akcja polskiego duetu. Milik płasko podaje spod linii końcowej, ale strzał Zielińskiego szybuje hen hen wysoko.

36
17
10
14
15
71'

Brawo Piotr Zieliński. Polak przedarł się środkiem i precyzyjnie podał na prawą stronę pola karnego. Dogranie przed bramkę, ale Milik uprzedzony przez obrońcę.

87
39
16
14
17
70'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

19
10
8
7
8
69'

Strzał z dystansu Arnolda, rykoszet od pleców Firmino, ale czujny w bramce jest David Ospina.

15
5
4
3
4
68'

I od razu Zieliński centruje do Milika... tak na oko z metr za wysoko.

42
31
10
9
13
67'
87
30
10
9
7
66'

Drugi z Polaków wezwany przez Carlo AncelottiegoArkadiusz Milik na ratunek!

88
29
8
5
5
63'

Rywale całkowicie odpuścili Milnera, a ten wbiegł lewą stroną pola karnego Napoli i technicznym uderzeniem chciał zmieścić piłkę tuż przy dalszym słupku... zabrakło niewiele.

18
6
5
4
7
62'
125
47
10
8
10
61'

Wolej Hendersona z 25 metrów i wzorowe zachowanie Ospiny. Bramkarz radzi sobie z tym trudnym strzałem tuż przy lewym słupku.

5
3
3
2
3
61'

Ściąga dres Piotr Zieliński. Będziemy mieli Polaka na boisku!

44
18
4
3
4
60'

Lorenzo Insigne szukał podaniem Mertensa, ale przeczytał to Alisson, wybiegł na 15. metr i uprzedził napastnika.

5
1
1
1
2
58'

Wszystko dzieje się błyskawicznie. Tym razem w sam środek bramki huknął Roberto Firmino.

8
3
2
2
6
57'

Celny strzał głową Albiola po centrze z kornera. Dobrze ustawiony Alisson nie miał kłopotów z chwytem.