9
3
2
90'

Sergio Aguero mija rywali jak slalomowe tyczki, wpada w pole karne i strzela z ostrego kąta... metr nad poprzeczką.

7
2
5
5
5
88'

Olympique Lyon już nawet nie próbuje wyprowadzać kontr. Każde przejęcie piłki kończy się dalekim wykopem w stylu hokejowego uwolnienia.

8
4
3
1
3
85'

Z 20 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Kyle Walker.

6
2
1
1
4
85'

Lekkomyślna zabawa Edersona, który postanowił pokiwać się z napastnikiem rywali. Skończyło się na strachu.

2
3
1
4
81'

Mahrez w pole karne do Sane, ale ten fatalnie kiksuje.

3
1
2
1
4
78'

Ol. Lyon. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Lucas Tousart.

2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Fekir. Faul taktyczny na Delphie.

Olympique Lyon
3
3
1
2
76'

Ol. Lyon. Schodzi: Rafael da Silva. Wchodzi: Leo Dubois.

76'
72'

Rośnie przewaga gospodarzy.

2
3
3
1
1
70'

Bardzo mocny strzał Aguero z 17 metrów. Piłka przeleciała pod nogami Denayera, ale zasłonięty Lopes znów błysnął refleksem.

5
4
5
3
2
67'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Leroy Sane.

Odżywają nadzieje angielskich fanów! Sane łatwo ogrywa Rafaela da Silvę na lewej stronie pola karnego i wykłada futbolówkę koledze. Mierzony strzał tuż przy dalszym słupku i już tylko 1:2.

33
20
9
4
21
63'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

60'

Ależ kontra Francuzów! Tanguy Ndombele uruchomił Depay'a, a ten w sytuacji sam na sam z Edersonem obija słupek.

7
6
3
4
6
58'

Mendy przewrócił Sterlinga z prawej strony boiska, na wysokości pola karnego gości. Dośrodkowanie Sterlinga trafia na głowę Jesusa, ale piłka szybuje daleko od celu.

1
1
55'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Leroy Sane.

4
2
2
1
2
54'

Soczysty strzał Gabriela Jesusa, ponownie rykoszet i ponownie znakomicie w bramce zachował się Anthony Lopes.

2
1
2
53'

Oblężenie pola karnego gości, ale piłka wraca do gospodarzy niczym odbijana od ściany.

1
1
50'

Wyłożenie na 19. metr, gdzie nabiega Fernandinho. Brazylijczyk mógł się choć częściowo zrehabilitować za winy z pierwszej połowy, ale huknął hen hen w trybuny.

1
1
2
48'

1
46'

Zaczynamy II połowę.

1
1
1
45'

Jeszcze minuta gry w I połowie.

4
5
2
2
3
43'

Gol! Strzelił Nabil Fekir.

To już sensacja! Kolejny raz pomylił się Fernandinho i jego strata na własnej połowie ponownie kończy się tragicznie. Fekir ruszył z piłką i celnie uderzył z 18 metrów.

60
35
16
6
11
42'

Zakotłowało się w angielskiej "szesnastce", ale gospodarze szczęśliwie nie stracili gola.

4
2
1
1
1
40'

Gabriel Jesus teatralnie upadł w polu karnym Olympique Lyon, ale włoski sędzia nie dał się nabrać.

5
3
4
2
1
38'

Zablokowany strzał Laporte'a z 10 metrów!

2
1
3
36'

Kontra przyjezdnych. Memphis Depay długo biegł z piłką środkiem boiska i nie oddał jej nawet w kluczowym momencie przed polem karnym. Skończyło się stratą.

2
2
1
34'

Blisko wyrównania! Fabian Delph huknął z 17 metrów, piłka odbiła się od nóg Marcelo i zmierzała do siatki tuż przy lewym słupku. Anthony Lopes poradził sobie z tym rykoszetem w wielkim stylu!

1
1
1
2
1
31'

Otwierające podanie Fernandinho do Sterlinga, ten wykłada do Gundogana i piłka w siatce. Nadal jednak 0:1, bo Sterling w momencie podania znalazł się tuż za obrońcami.

3
6
1
2
1
30'

Konsternacja na Etihad Stadium. Gospodarze stracili impet swoich akcji. Chyba potrzeba czasu na otrząśniecie się.

2
1
2
1
1
26'

Gol! Strzelił Maxwel Cornet.

Niespodzianka! Dwa olbrzymie błędy gospodarzy kończą się golem. Najpierw piłkę stracił na własnej połowie Fernandinho, goście zagrali "klepkę" i Nabil Fekir dograł z lewego skrzydła w pole karne. Tam skiksował Delph i Cornet skorzystał z prezentu.

55
31
20
12
10
23'

Postraszyli goście. Prostopadłe podanie z głębi pola trafia do Corneta, ten mija bramkarza i strzela do siatki. Gola jednak nie ma... był ofsajd.

2
20'

Gospodarze po mistrzowsku wyszli spod wysokiego pressingu i zaatakowali. Strzał Sterlinga, rykoszet i "na raty" broni Anthony Lopes.

1
1
17'

Świetna akcja Obywateli, a konkretnie Davida Silvy i Sterlinga. Skrzydłowy uderza z 9 metrów, ale trafia w rękę Denayera. "Jedenastki" nie ma i słusznie bo było to przypadkowe zagranie.

15'

Manchester City wydaje się łapać właściwy dla siebie rytm gry i goście zaczynają mieć problemy. Przed momentem kolejna okazja strzałowa, ale mocno pomylił się Fernandinho.

1
14'

I znów aktywny Sterling. Drybling na lewej stronie pola karnego kończy lekki strzał metr obok słupka. Bez wątpienia Anglik lubuje się w "kiwaniu".

1
11'

Raheem Sterling z piłką na 8. metrze, tylko czemu tak długo czeka ze strzałem?! Kiedy się już zdecydował dopadł do niego obrońca, ostatecznie tylko boczna siatka.

1
9'

David Silva do Sterlinga, a ten uciekł lewą stroną boiska. Mocne, płaskie wstrzelenie piłki przed bramkę, ale tam ofiarnym wślizgiem oddalił zagrożenie Jason Denayer.

2
7'

Jest pierwszy strzał na bramkę Edersona. Houssem Aouar uderzył jednak anemicznie i bez wiary w powodzenie.

1
3
5'

Brzydki faul Aymerica Laporte, ale sędzia tylko pogroził mu palcem. Chyba ostatni raz.

1
2
3'

Spodziewaliśmy się szturmu Manchesteru od pierwszych minut, a tymczasem początek jest bardzo spokojny.