Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Phil Foden.

1
3
1
87'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w meczu Szachtar Donieck - Manchester City. Przy piłce znajdują się The Citizens.

2
84'

Szachtar. Schodzi: Fernando. Wchodzi: Dentinho.

83'

Przechwyt angielskiej ekipy, która teraz stara się poszanować piłkę, długo utrzymując się przy futbolówce.

1
1
80'

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Kyle Walker.

80'

Na boisku po strzeleniu trzeciego gola przez Manchester wieje nudą. Gospodarze wymianiają podania, zaś podopieczni Guardioli tylko umiejętnie przesuwają się za piłką.

1
1
1
78'

Mistrzowie Anglii pozwalają rywalom wymieniać podania w środkowej strefie boiska, dalego od swojej bramki.

1
76'

Aymeric Laporte był faulowany na połowie Man City i przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego.

2
73'

Goście cofnęli się i czekają na okazję do wyprowadzenia zabójczej kontry.

1
71'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Riyad Mahrez.

Manchester City ma już trzy bramki przewagi! Riyad Mahrez zagrał piłkę do Bernardo Silvy, a ten przymierzył po ziemi z 16 metrów. Futbolówka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

17
10
3
3
5
69'

Szachtar. Schodzi: Wellington Nem. Wchodzi: Serhij Bołbat.

wchodzi Wchodzi
Serhij Bołbat #50
schodzi Schodzi
1
69'
67'

Wysoki pressing graczy Man City sprawia, że gospodarze nie mogą wyjść z piłką z własnej połowy boiska.

65'

Gabriel Jesus zameldował się na pozycji spalonej.

1
64'

Starcie Szachtar Donieck - Manchester City w Charkowie ogląda na żywo 37106 widzów.

1
63'

David Silva, jak już wspominaliśmy, jest dzisiaj wszędzie:

1
1
62'
60'

Junior Moraes po dośrodkowaniu z prawej flanki główkował tuż obok słupka bramki mistrza Anglii.

59'

Tym razem Gabriel Jesus zszedł do środka i oddał niecelny strzał sprzed pola karnego.

57'

Riyad Mahrez uderzył bardzo mocno z mniej więcej 10 metrów, ale tuż obok bramki ukraińskiej drużyny.

56'

W końcu odważniej postanowił zaatakować Szachtar Donieck, który będzie miał rzut wolny na połowie rywala.

1
1
53'

Faulowany był John Stones i Manchester City wznowi grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

2
1
51'

Pierwszy celny strzał zawodnika Szachtara, a wykonał go Ismaily Goncalves dos SantosEderson odbił piłkę do boku.

2
1
50'

Aktywny w szeregach Man City jest David Silva, który cały czas jest pod grą.

2
1
49'

Przyjezdni nie forsują tempa na starcie drugiej odsłony rywalizacji i spokojnie wymieniają kolejne podania.

1
1
46'

Początek 2. połowy meczu Szachtar Donieck - Manchester City.

5
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry w I połowie potyczki.

2
1
1
3
43'

Gabriel Jesus uderzał technicznie z 16. metra, ale piłka minęła bramkę Szachtara.

2
42'

Strzały (strzały celne):

Szachtar Donieck - 1 (0)

Manchester City - 12 (5)

1
2
39'

Podopieczni Pepa Guardioli wydają się mieć wszystko pod kontrolą i nie pozwalają Szachtarowi Donieck na zbyt wiele.

1
1
37'

The Citizens próbowali się przedrzeć pod pole karne przeciwnika lewym skrzydłem, lecz w tej sytuacji bezskutecznie.

1
1
1
35'

Gol! Strzelił Aymeric Laporte. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Manchester City wygrywa już 2:0! Aymeric Laporte zamienił na bramkę dokładne dośrodkowanie Kevin De Bruyne z rzutu rożnego. Francuz skierował piłkę do siatki uderzeniem głową.

17
11
3
3
4
34'

Potężnie kropnął z 25 metrów Benjamin Mendy, a Andrij Piatow odbił piłkę na korner.

33'

Na razie Szachtarowi brakuje argumentów do skutecznej walki. Natomiast Man City szuka swojego kolejnego trafienia w tym meczu.

1
30'

Gol! Strzelił David Silva.

Manchester City w końcu dopiął swego i wyszedł na prowadzenie 1:0! Uderzał Gabriel Jesus, ale jego strzał został przyblokowany przez rywala. Do odbitej piłki dopadł David Silva, który huknął z powietrza i nie dał szans Piatowowi.

16
11
4
2
2
29'

Tym razem przestrzelił Raheem SterlingAndrij Piatow wznowi grę od własnej bramki.

1
3
28'

David Silva trafił w słupek po wrzutce z prawego skrzydła. Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

2
2
28'

Szachtar Donieck ucieka się do defensywy. Tym razem szczęśliwie zatrzymał dryblującego Sterlinga.

2
1
26'

Główkował Maycon, zaś piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Edersona.

1
1
1
25'

Manchester City ma ogromną przewagę, jednakże dotychczas razi nieskutecznością w ofensywie.

1
1
1
23'

Piłka zmierzała już do bramki po uderzeniu Mahreza, ale wybił ją ofiarną interwencją Jarosław Rakickij.

2
1
22'

Szybka kontra Manchesteru zakończyła się minimalnie niecelnym strzałem Riyada Mahreza. Napastnik przyjezdnych powinien zachować się lepiej w tej sytuacji.

1
1
3
21'

Gabriel Jesus zdecydował się na strzał z około 8 metrów, ale uderzył bardzo niecelnie.

4
19'

Szarżował Ismaily, lecz został przyblokowany przez Stonesa i Ederson zainicjuje akcję Man City.

1
1
1
17'

John Stones faulował rywala i zespół z Doniecka wznowi grę od rzutu wolnego.

1
16'

Gabriel Jesus znów złapany w pułapkę ofsajdową.

1
2
1
14'

Andrij Piatow odbił piłkę po uderzeniu Gabriela Jesusa z bliskiej odległości. Coraz groźniej pod bramką ukraińskiej ekipy.

1
1
1
13'

Gabriel Jesus znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
1
13'

Posiadanie piłki:

Szachtar Donieck - 23 proc.

Manchester City - 77 proc.

3
10'

Kevin De Bruyne oddał groźny strzał z lewej strony pola karnegeo, ale Andrij Piatow sparował piłkę na rzut rożny.

1
2
1
8'

Na razie więcej z gry mają mistrzowie Anglii, którzy dłużej utrzymują się przy piłce i szybciej operują futbolówką.

2
1
1
6'

Piłkarze Szachtara na początku konfrontacji mają problem z wymianą kilku celnych podań. Znów w ataku znajdują się The Citizens.

1
1
3
4'

Benjamin Mendy huknął z dystansu wysoko nad bramką strzeżoną przez Piatowa.

1
1
1
1
3'

David Silva oddał niecelny strzał na bramkę gospodarzy.

1
3
1
2'

Zawodnicy z Manchesteru spokojnie wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli goście.

1
2
czas Start meczu
19:31

Starcie poprowadzi hiszpański sędzia Carlos del Cerro Grande.

2
3
2
Czy Manchester City zwycięży w Doniecku?
4
19:31

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 3. kolejki grupy F Ligi Mistrzów Szachtar Donieck - Manchester City. Początek wtorkowego spotkania został zaplanowany na godzinę 21:00.