Na zakończenie jeszcze słupek po atomowym strzale Bale'a!

4
3
7
90+2'

Nieuznany gol Vazqueza. Zdaniem sędziego piłkarz Realu był na ofsajdzie. Mamy odmienne zdanie.

5
3
2
2
8
90'

Jeszcze 3 minuty gry w II połowie.

1
88'

Jakub Reznicek w pojedynku 1 na 1 z obrońcą. Radzi sobie Javier Sanchez.

2
1
1
1
2
86'

Jeszcze szansa Petrzeli, ale grę przerywa gwizdek. Sędzia liniowy słusznie podniósł chorągiewkę.

1
2
1
83'

Vinicius na dużej szybkości zbiegł do linii końcowej. Wycofanie na 10. metr dobre, ale akurat tam nie było jego kolegów... nieporozumienie.

1
1
1
1
1
79'

Viktoria. Schodzi: Tomas Chory. Wchodzi: Jakub Reznicek.

1
77'

Kontra Realu powinna skończyć się kolejnym golem. Isco zagrał w tempo do Viniciusa, ale ten popełnił prosty błąd w przyjęciu i zamiast strzału piłkę przejęli obrońcy.

3
1
2
3
73'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

8
1
2
1
70'

Real chyba wrzucił wolniejszy bieg, a gospodarze po ambitnym pierwszym kwadransie drugiej połowy, teraz zwiesili głowy.

1
1
1
Myślicie, że ten mecz bedzie końcem kryzysu Realu Madryt?
2
67'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Vinicius Junior.

Kontra Realu i następny cios przyjęty przez mistrza Czech. Podanie za plecy, ale Kroos świetnie sobie poradził. Techniczny strzał przelobował bezradnego Hruskę.

42
19
13
7
10
63'

Olbrzymia szansa przed Limberskim! Lewy obrońca Viktorii dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym przeciwnika, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował Casemiro.

3
1
5
1
5
62'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Vinicius Junior.

13
7
2
2
2
61'

Viktoria. Schodzi: Ales Cermak. Wchodzi: Tomas Horava.

3
1
2
3
1
59'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Javier Sanchez.

Javier Sanchez #31
4
1
1
3
1
57'

Bale zagrywa spod linii końcowej na 6. metr, ale Dani Ceballos traci piłkę w walce z obrońcami.

1
2
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Kara za podważanie decyzji sędziego.

Real Madryt
5
2
2
51'

Kontra Viktorii zakończona celnym strzałem pod poprzeczkę w wykonaniu Chorego. Thibaut Courtois końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
1
2
1
2
49'

Dobry początek gospodarzy. Jan Kopic huknął z ostrego kąta, ale bramkarz Realu na posterunku.

3
2
4
2
2
46'

Zaczynamy II połowę.

6
2
1
2
45'

Sędzia doliczył do I połowy 3 minuty.

6
4
8
4
6
45'

Bardzo mocny, ale zarazem bardzo niecelny strzał Petrzeli z 22 metrów.

4
2
4
2
1
43'

Real Madryt sunie z kolejnym atakiem, ale tym razem faul na lewej stronie boiska popełnił Reguilon.

9
3
4
1
1
40'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Karim Benzema.

I kolejny gol! Tym razem po centrze Reguilona, Benzema przedłużył podanie głową, a Walijczyk skutecznie uderzył po długim rogu.

48
24
12
8
16
38'

Viktoria. Schodzi: Milan Havel. Wchodzi: Milan Petrzela.

Milan Havel #24
7
4
5
4
4
37'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale.

Viktoria powinna szykować się na lanie, bo Real wreszcie gra na miarę oczekiwań. Krótkie rozegranie rzutu rożnego, centra na dalszy słupek, zgranie głową tuż przed bramkę, gdzie stał Benzema. Katastrofalna postawa obrońców gospodarzy.

50
21
11
11
18
36'

Vazquez minął kilku rywali, zbiegł do środka pola karnego, ale przekombinował.

4
4
4
2
2
33'

Ładna akcja Viktorii. Kilka szybkich podań w "szesnastce" Królewskich i od razu zrobiło się groźnie. Decydujące podanie do Cermaka było ciut za mocne.

7
4
3
2
3
32'

Długie podanie z pominięciem linii pomocy do rozpędzającego się Chorego. Thibaut Courtois wybiegł daleko poza pole karne i oddalił zagrożenie.

5
2
2
3
28'

Real naciera pełną parą! Strzał Bale'a niepewnie odbił Ales Hruska, próba dobitki Benzemy zablokowana, a po chwili próbował jeszcze Ramos... również nieskutecznie.

8
4
3
1
27'

Zagranie ręką Havla i szansa dla Realu! Kolejne dobre dośrodkowanie Kroosa, tym razem z lewej flanki. Jeden z obrońców w ostatniej chwili uprzedził Bale'a.

2
1
2
2
24'

Blisko trzeciego gola dla gości! Zdezorientowana i zamroczona obrona gospodarzy popełnia kolejny błąd w kryciu. Strzał Krooosa tym razem obroniony przez bramkarza.

9
4
5
2
3
23'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos.

Real w "królewskim" stylu poszedł za ciosem. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola strzałem głową zamienia niepilnowany Casemiro.

43
18
10
9
15
20'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos.

Indywidualna akcja Benzemy palce lizać! Francuz jak dziecko ogrywa w polu karnym trzech rywali, czwarty nie zdążył doskoczyć i płaski strzał obok nóg bramkarza otwiera wynik.

45
22
11
14
19
19'

Ponownie przewracany Vazquez w tej samej części boiska. I znów udaje się zacentrować na głowę Bale'a... broni Hruska.

4
1
4
2
1
18'

Niecelnie głową uderzył Gareth Bale.

4
2
4
2
2
17'

Lucas Vazquez delikatnie popchnięty na prawej flance. Będzie dobra okazja do dośrodkowania w pole karne.

1
1
3
1
4
14'

Havel nadział się na łokieć Ramosa. Dużo krwi na boisku, a my mamy wątpliwości, czy było to przypadkowe zagranie obrońcy Realu.

1
2
10
3
10
11'

Królewscy znów w opałach! Szybką kontrę Viktorii kończy dośrodkowanie Prochazki do Chorego. Napastnik bardzo się starał, ale piłka leciała zbyt wysoko, poza jego zasięgiem.

1
2
5
2
3
9'

Blisko samobójczego gola! Patrik Hrosovsky mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ta odbiła się od uda Nacho i trafiła w poprzeczkę.

1
2
6
1
1
8'

Tomas Chory doskonale pokazał się do prostopadłego podania, zagranie przed bramkę przecina jednak jeden z obrońców Realu.

4
4
2
2
4
5'

Długie podanie do Benzemy, ten uderza przy bliższym słupku, ale piłkę odbija Ales Hruska. Ten strzał nie zostanie jednak zaliczony jako pierwszy celny, bo Francuz był na spalonym.

5
2
2
2
2
3'

Duże zamieszanie przed polem karnym Realu po dograniu z prawego skrzydła. Piłka odbijała się jak w pinballu, ale ostatecznie goście wyszli obronną ręką.

1
3
5
2
4
20:08

W pierwszym meczu obu drużyn rozegranym w Madrycie Real strasznie się męczył, ale ostatecznie pokonał Viktorię 2:1.