Liga Mistrzów: Grupa H
19 wrz 2018 21:00
90+3'

Romelu Lukaku po dośrodkowaniu umieścił piłkę w bramce gospodarzy, ale był na spalonym i sędzia tego gola nie uznał.

1
1
2
3
5
90'

Doliczone trzy minuty.

4
2
1
1
2
89'

Zawodnicy Manchesteru United oddalają grę od własnego pola karnego i rozgrywają piłkę daleko od bramki.

5
2
2
2
3
85'

Gra toczy się teraz w środkowej części boiska.

1
2
1
1
3
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roger Assale.

1
81'

Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy minimalnie niecelny strzał oddał Juan Mata.

3
1
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
1
1
1
75'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Andreas Pereira.

2
1
3
1
1
75'

Young Boys. Schodzi: Guillaume Hoarau. Wchodzi: Jean-Pierre Nsame.

1
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na piłkę nabiegł Mohamed Ali Camara. Miał świetną okazję, ale uderzenie z kilku metrów było niecelne!

1
1
72'

Blisko było o gola dla gospodarzy. Do piłki dopadł Michel Aebischer i oddał strzał z około 15 metrów. Uderzenie było minimalnie niecelne.

3
1
1
3
2
69'

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Marouane Fellaini.

5
1
1
1
1
69'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Juan Mata.

66'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Paul Pogba. Paul Pogba świetnie dograł w pole karne do Martiala, a ten oddał celny strzał. Piłka wpadła do bramki, a Manchester United prowadzi już 3:0.

Manchester United
33
15
4
2
3
65'

Young Boys. Schodzi: Christian Fassnacht. Wchodzi: Nicolas Moumi Ngamaleu.

Nicolas Moumi Ngamaleu #13
Christian Fassnacht #16
1
64'

Z rzutu wolnego strzelał Marcus Rashford. Piłka trafiła w mur.

1
1
63'

Będzie rzut wolny dla gości. Dobra okazja na oddanie strzału na bramkę Young Boys Berno.

59'

Young Boys. Schodzi: Djibril Sow. Wchodzi: Michel Aebischer.

Michel Aebischer #20
1
57'

Ładną, indywidualną akcję przeprowadził Roger Assale. Oddał strzał z dystansu, lecz było to uderzenien niecelne.

1
53'

Z dystansu strzelał Fred. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

2
1
1
2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fred.

1
1
3
1
2
48'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego.

3
3
3
3
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

3
1
1
1
44'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Paul Pogba strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu, tym razem skutecznie wykonując rzut karny. Manchester United prowadzi 2:0.

23
14
4
4
5
43'

Rzut karny dla Manchesteru United! Sędzia odgwizdał "jedenastkę" za zagranie ręką jednego z zawodników gospodarzy.

5
3
2
42'

Teraz to zawodnicy Manchesteru United spokojnie wymieniają podania w okolicy środka boiska.

2
40'

Gospodarze spokojnie rozgrwają piłkę na własnej połowie boiska.

1
1
1
35'

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Kapitalny strzał z około 15 metrów oddał Paul Pogba. Uderzenie w samo okienko, bramkarz był bez szans na obronę. 1:0 prowadzi Manchester United.

48
25
9
5
6
34'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Wrzutka znów była jednak minimalnie zbyt mocna. Po chwili uderzenie z dystansu, po którym dobrze spisał się David de Gea.

2
2
30'

Najpierw w polu karnym zablokowany został jeden z zawodników Young Boys Berno, a chwilę później z dystansu niecelnie strzelał Djibril Sow.

1
29'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Prostopadłe, otwierające drogę do bramki podanie było jednak zbyt mocne.

2
1
1
26'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Często przy piłce są zawodnicy Young Boys Berno.

1
22'

Płaskie dogranie z lewej strony boiska w pole karne gospodarzy. Na piłkę nabiegł Marcus Rashford, ale po jego uderzeniu piłka nie wpadła do bramki, a otarła się o słupek. To była jednak groźna akcja Manchesteru United.

1
1
6
19'

Zawodnicy Young Boys Berno śmiało szukają okazji na gola w ostatnich minutach. Stworzyli już sobie szansę na pokonania bramkarza Czerwonych Diabłów. Na razie jednak bez goli.

3
1
2
16'

Efektowny strzał z dystansu oddał Mohamed Ali Camara. David de Gea nie dał się zaskoczyć.

15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Wrzutka była jednak zbyt mocna, zabrakło strzału na bramkę.

1
14'

Z ostrego kąta strzelał Romelu Lukaku. Naciskany przez obrońcę oddał niecelne uderzenie.

1
12'

Lekkie zamieszanie pod bramką Man Utd, ale ostatecznie piłkę złapał David de Gea.

1
11'

Diogo Dalot dośrodkował w pole karne gospodarzy. Piłkę pewnie złapał jednak David von Ballmoos.

2
1
1
8'

Blisko było o gola dna Young Boys Berno! Po dośrodkowaniu w pole karne minimalnie niecelnie główkował Guillaume Hoarau.

4
1
4
7'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
3
1
1
4'

Ładną akcją popisał się Diogo Dalot. Jeszcze jeden rzut rożny dla gości, po którym zawodnicy Young Boys Berno przejęli piłkę. Szybka akcja gospodarzy, ale jednak przerwana przez defensywę Czerwonych Diabłów.

5
1
1
2'

Zawodnicy Manchesteru United od początku spotkania starają się atakować. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym jednak gospodarze wybili piłkę.

1
20:41

Piłkarze wychodzą już na murawę, zaraz hymn Ligi Mistrzów, a potem czekamy na wielkie emocje. Za chwilę początek meczu.

1
20:10

Przed nami spotkanie w grupie H: Young Boys Berno - Manchester United. Początek meczu o godzinie 21:00. W środę w Lidze Mistrzów nie zabraknie ciekawych meczów