Ruszyła do ataku Lechia. Gra toczy się na połowie Wisły.

5
4
9
116'

Zamieszanie w polu karnym Wisły Kraków, ale ostatecznie będzie rzut wolny dla gospodarzy.

7
7
6
3
9
115'

Zanosiło się na groźną akcję Wisły. Na spalonym był jednak Paweł Brożek.

7
8
4
8
4
113'

Filip Mladenović strzelał z rzutu wolnego. Dobrze obronił Michał Buchalik. Bardzo dobre spotkanie tego zawodnika.

16
6
4
4
6
112'

Będzie rzut wolny dla Lechii. Dobra okazja na dośrodkowanie.

7
7
4
4
8
109'

Zza pola karnego strzelał Patryk Lipski. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

9
5
6
4
4
Czy dogrywka przyniesie rozstrzygnięcie?
6
2
2
1
1
108'
106'

Zaczynamy drugą połowę dogrywki.

6
4
5
1
106'
105+1'

Znów świetnie spisal się Buchalik, który obronił strzał z dystansu Lipskiego.

7
8
2
2
3
105'

Doliczone trzy minuty.

1
6
1
104'

Z rzutu wolnego strzelał Rafał Pietrzak. Uderzenie było jednak niecelne.

1
4
3
2
105'

1
4
1
104'

1
4
1
101'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steven Vitoria.

14
5
2
6
98'

Znakomicie interweniował Michał Buchalik! W świetnej sytuacji w polu karnym znalazł się Filip Mladenović, lecz zatrzymał go bramkarz Wisły.

18
7
3
5
9
95'
CZERWONA KARTKA

A jednak zmiana decyzji! Czerwoną kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek. Piłkarz Wisły faulował zawodnika Lechii.

47
23
19
19
33
94'

Trwa jeszcze analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację.

12
9
11
6
11
92'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zdenek Ondrasek.

10
4
4
10
8
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

7
8
5
3
3
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Haraslin.

12
7
4
5
7
90+1'

W ostatnich minutach groźnie zaatakowała Lechia, ale wynik wciąż bez zmian. Wszystko wskazuje na to, że niebawem czeka nas dogrywka.

13
9
8
4
6
90'

15
7
11
3
7
89'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

7
7
7
6
6
86'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźny strzał na bramkę Lechii. Dobrze obronił to uderzenie Zlatan Alomerović.

12
5
3
3
5
86'

Lukas Haraslin dryblował w polu karnym Wisły. Zagrał piłkę tuż przed bramkę, ale nikt nie zamknął akcji. Dobra okazja dla Lechii. W odpowiedzi groźna akcja Wisły, ale zabrakło już dokładnego dogrania.

3
2
7
1
4
83'

Vullnet Basha wrzucił piłkę przed bramkę Lechii. Główkował Jakub Bartkowski, ale spokojnie interweniował Zlatan Alomerović.

4
2
3
1
1
81'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu. Tym razem strzał oddał Flavio Paixao. Piłkę lecącą po ziemi spokojnie złapał Michał Buchalik.

6
1
1
3
5
80'

Z dystansu strzelał Filip Mladenović. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
4
1
1
78'

Szuka okazji na gola Wisła Kraków. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Lechii.

5
3
1
4
8
77'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Lukas Haraslin.

7
4
6
1
2
74'
15
9
2
2
4
73'

W polu karnym Lechii piłka trafiła do Jesusa Imaza. Ten szybko zdecydował się na strzał, ale to było uderzenie niecelne.

2
2
2
1
2
69'

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Flavio Paixao.

7
7
7
1
1
68'

Jeszcze jedna akcja Lechii Gdańsk. Tym razem zakończona niecelnym strzałem z ostrego kąta Konrada Michalaka.

2
4
2
67'

Patryk Lipski zagrał do Jakuba Araka. Szybszy był jednak Michał Buchalik, który wybił piłkę.

5
1
2
2
2
65'

Z około 15 metrów strzelał Jakub Arak. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

2
2
2
1
3
62'
60'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek.

Zdenek Ondrasek uderzył przy słupku! Gol dla Wisły i 1:1 w Krakowie.

36
22
4
8
30
58'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Alomerović.

15
3
4
7
10
58'

Po prostopadłym podaniu w dobrej sytuacji znalazł się Marko Kolar. Faulował go Zlatan Alomerović.

9
6
9
5
5
58'

Rzut karny dla Wisły!

23
10
6
3
16
56'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Ostatecznie jednak piłkę wypiąstkował Zlatan Alomerović.

8
2
3
1
1
51'

Po akcji Konrada Michalaka w polu karnym Wisły strzelał Patryk Lipski. Znakomita okazja, ale uderzenie w poprzeczkę!

11
2
3
1
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Patryk Plewka.

3
2
1
1
2
48'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii. W ostatniej chwili piłkę wybił Steven Vitoria. Nabiegał na nią już Marko Kolar.

4
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

6
1
1
1
1
44'

Ładna, zespołowa akcja Wisły. Po rozegraniu piłki z dystansu uderzył Jesus Imaz. Strzał był minimalnie niecelny.

4
6
4
1
2
44'

Lechia Gdańsk przeniosła grę na połowę Wisły. Na razie jednak daleko do bramki gospodarzy.

8
4
1
3
1
39'

Blisko było o gola dla Wisły! Z kilkunastu metrów mocny strzał z pierwszej piłki oddał Vullnet Basha. Lechię uratował słupek.

11
7
5
7
8
34'

Rafał Pietrzak dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją jeden z zawodników Lechii.

11
5
2
2
1
34'

Znów rzut wolny dla Wisły. Tym razem praktycznie z narożnika pola karnego.

4
1
1
1
6
30'

Po rzucie wolnym dla Wisły Lechia Gdańsk ruszyła z szybką akcją. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Konrad Michalak, lecz był to strzał niecelny.

6
3
6
2
5
29'

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Wisły na wysokości pola karnego Lechii.

8
3
2
2
3
27'

Gospodarze rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola. Gra toczy się na połowie Lechii.

6
3
2
2
6
24'

Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego przez Wisłę. Obrońcy Lechii dobrze spisali się jednak w defensywie.

14
3
3
2
4
22'

Znów kapitalnie spisał się Michał Buchalik! Tym razem obronił groźne uderzenie Michała Maka.

10
2
3
6
18'

Znów bardzo dobra okazja dla Lechii. Jakub Arak przed sobą miał tylko bramkarza Wisły, ale Michał Buchalik nie dał się zaskoczyć! Znakomicie spisał się bramkarz gospodarzy.

14
6
2
1
6
17'

Wisła Kraków rozgrywa teraz piłkę na połowie Lechii.

7
2
2
5
3
15'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Patryk Lipski. Lipski dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym świetnie do piłki wyskoczył Michał Nalepa i uderzeniem głową pokonał bramkarza Wisły!

65
23
14
17
30
11'

Konrad Michalak znów wpadł w pole karne Wisły i oddał strzał na bramkę. Michał Buchalik nie dał się zaskoczyć. Dobrze spisał się bramkarz Wisły.

7
5
4
1
6
10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wrzucał Patryk Lipski, a niecelnie główkował Steven Vitoria. Dobra okazja dla Lechii.

4
5
2
2
7'

Patryk Lipski dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

9
4
2
2
4
7'

Będzie rzut wolny dla Lechii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
7
1
2
6'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Przy piłce piłkarze Lechii.

2
2
1
1
1'

W pole karne Wisły wpadł Konrad Michalak. Jego uderzenie obronił jednak bramkarz gospodarzy.

1
2
3
2
2
Kto awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski?