Wisła Kraków
60' Zdenek Ondrasek 95' Zdenek Ondrasek
Lechia Gdańsk
15' Michał Nalepa 58' Zlatan Alomerović 90+3' Lukas Haraslin 101' Steven Vitoria
1:1 (4 : 5)

Lechia Gdańsk po rzutach karnych pokonała Wisłę Kraków i zagra w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

4:5 - Filip Mladenović skierował piłkę do bramki!

4:4 - Strzelał Jakub Bartkowski i piłka w bramce.

3:4 - Jarosław Kubicki pewnie skierował piłkę do bramki.

X - nie ma gola! Maciej Sadlok oddał niecelny strzał!

3:3 - Patryk Lipski i po rękach bramkarza piłka wpadła do bramki.

3:2 - Rafał Pietrzak strzelił przy słupku.

2:2 - Lukas Haraslin skierował piłkę do bramki.

2:1 - Martin Kostal strzelił pod poprzeczkę. Wykorzystany rzut karny!

1:1 - Pewny strzał Flavio Paixao.

1:0 - Paweł Brożek zmylił bramkarza i wykorzystał rzut karny!

Niebawem przed nami wielkie emocje!

Koniec dogrywki. Przed nami konkurs rzutów karnych!

Doliczona minuta.

Ruszyła do ataku Lechia. Gra toczy się na połowie Wisły.

Zamieszanie w polu karnym Wisły Kraków, ale ostatecznie będzie rzut wolny dla gospodarzy.

Zanosiło się na groźną akcję Wisły. Na spalonym był jednak Paweł Brożek.

Filip Mladenović strzelał z rzutu wolnego. Dobrze obronił Michał Buchalik. Bardzo dobre spotkanie tego zawodnika.

Będzie rzut wolny dla Lechii. Dobra okazja na dośrodkowanie.

Zza pola karnego strzelał Patryk Lipski. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

Czy dogrywka przyniesie rozstrzygnięcie?

Zaczynamy drugą połowę dogrywki.

Lechia. Schodzi: Tomasz Makowski. Wchodzi: Mateusz Sopoćko.

Koniec pierwszej części dogrywki.

Znów świetnie spisal się Buchalik, który obronił strzał z dystansu Lipskiego.

Doliczone trzy minuty.

Z rzutu wolnego strzelał Rafał Pietrzak. Uderzenie było jednak niecelne.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steven Vitoria.

Znakomicie interweniował Michał Buchalik! W świetnej sytuacji w polu karnym znalazł się Filip Mladenović, lecz zatrzymał go bramkarz Wisły.

A jednak zmiana decyzji! Czerwoną kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek. Piłkarz Wisły faulował zawodnika Lechii.

Trwa jeszcze analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zdenek Ondrasek.

Rozpoczęła się dogrywka.

Koniec drugiej połowy spotkania, ale to nie koniec meczu. Przed nami dogrywka!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Haraslin.

W ostatnich minutach groźnie zaatakowała Lechia, ale wynik wciąż bez zmian. Wszystko wskazuje na to, że niebawem czeka nas dogrywka.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźny strzał na bramkę Lechii. Dobrze obronił to uderzenie Zlatan Alomerović.

Lukas Haraslin dryblował w polu karnym Wisły. Zagrał piłkę tuż przed bramkę, ale nikt nie zamknął akcji. Dobra okazja dla Lechii. W odpowiedzi groźna akcja Wisły, ale zabrakło już dokładnego dogrania.

Vullnet Basha wrzucił piłkę przed bramkę Lechii. Główkował Jakub Bartkowski, ale spokojnie interweniował Zlatan Alomerović.

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu. Tym razem strzał oddał Flavio Paixao. Piłkę lecącą po ziemi spokojnie złapał Michał Buchalik.

Z dystansu strzelał Filip Mladenović. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

Szuka okazji na gola Wisła Kraków. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Lechii.

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Lukas Haraslin.

W polu karnym Lechii piłka trafiła do Jesusa Imaza. Ten szybko zdecydował się na strzał, ale to było uderzenie niecelne.

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Flavio Paixao.

Jeszcze jedna akcja Lechii Gdańsk. Tym razem zakończona niecelnym strzałem z ostrego kąta Konrada Michalaka.

Patryk Lipski zagrał do Jakuba Araka. Szybszy był jednak Michał Buchalik, który wybił piłkę.

Z około 15 metrów strzelał Jakub Arak. Piłkę pewnie złapał Michał Buchalik.

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek.

Zdenek Ondrasek uderzył przy słupku! Gol dla Wisły i 1:1 w Krakowie.

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Alomerović.

Po prostopadłym podaniu w dobrej sytuacji znalazł się Marko Kolar. Faulował go Zlatan Alomerović.

Rzut karny dla Wisły!

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Ostatecznie jednak piłkę wypiąstkował Zlatan Alomerović.

Po akcji Konrada Michalaka w polu karnym Wisły strzelał Patryk Lipski. Znakomita okazja, ale uderzenie w poprzeczkę!

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Patryk Plewka.

Dośrodkowanie w pole karne Lechii. W ostatniej chwili piłkę wybił Steven Vitoria. Nabiegał na nią już Marko Kolar.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Lechia Gdańsk prowadzi 1:0 z Wisłą Kraków.

Ładna, zespołowa akcja Wisły. Po rozegraniu piłki z dystansu uderzył Jesus Imaz. Strzał był minimalnie niecelny.

Lechia Gdańsk przeniosła grę na połowę Wisły. Na razie jednak daleko do bramki gospodarzy.

Blisko było o gola dla Wisły! Z kilkunastu metrów mocny strzał z pierwszej piłki oddał Vullnet Basha. Lechię uratował słupek.

Rafał Pietrzak dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją jeden z zawodników Lechii.

Znów rzut wolny dla Wisły. Tym razem praktycznie z narożnika pola karnego.

Po rzucie wolnym dla Wisły Lechia Gdańsk ruszyła z szybką akcją. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Konrad Michalak, lecz był to strzał niecelny.

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Wisły na wysokości pola karnego Lechii.

Gospodarze rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola. Gra toczy się na połowie Lechii.

Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego przez Wisłę. Obrońcy Lechii dobrze spisali się jednak w defensywie.

Znów kapitalnie spisał się Michał Buchalik! Tym razem obronił groźne uderzenie Michała Maka.

Znów bardzo dobra okazja dla Lechii. Jakub Arak przed sobą miał tylko bramkarza Wisły, ale Michał Buchalik nie dał się zaskoczyć! Znakomicie spisał się bramkarz gospodarzy.

Wisła Kraków rozgrywa teraz piłkę na połowie Lechii.

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Patryk Lipski. Lipski dośrodkował z rzutu wolnego, a w polu karnym świetnie do piłki wyskoczył Michał Nalepa i uderzeniem głową pokonał bramkarza Wisły!

Konrad Michalak znów wpadł w pole karne Wisły i oddał strzał na bramkę. Michał Buchalik nie dał się zaskoczyć. Dobrze spisał się bramkarz Wisły.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Piłkę wrzucał Patryk Lipski, a niecelnie główkował Steven Vitoria. Dobra okazja dla Lechii.

Patryk Lipski dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

Będzie rzut wolny dla Lechii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Przy piłce piłkarze Lechii.

W pole karne Wisły wpadł Konrad Michalak. Jego uderzenie obronił jednak bramkarz gospodarzy.

Początek spotkania.

Kto awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski?

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk.

Przed nami spotkanie I rundy Pucharu Polski, w którym Wisła Kraków zmierzy się z Lechią Gdańsk. Początek meczu o godzinie 20:30.