1
1
2
88'

Mecz zbliża się ku końcowi. Byliśmy świadkami podróży z piekła do nieba. Po koszmarnie słabej pierwszej połowie, druga była jak przebłysk słońca w pochmurny dzień.

2
86'

Arsenal w ataku pozycyjnym, ale bardziej na utrzymanie piłki niż zrobienie krzywdy rywalowi.

1
84'

Szansa rezerwowego Smitha-Rowe, ale po podaniu Oezila młodzianowi zabrakło sprytu i doświadczenia w polu karnym.

80'

Zdobyty gol uskrzydlił gości. Worskliej znowu chce się grać, bo przy 4:0 piłkarze gości chodzili po boisku z opuszczonymi głowami.

1
78'

Worskła. Schodzi: Wladyslaw Kulach. Wchodzi: Nicolas Mores da Cruz.

wchodzi Wchodzi
Nicolas Mores da Cruz #14
schodzi Schodzi
Wladyslaw Kulach #10
78'

Worskła. Schodzi: Aleksander Kobakhidze. Wchodzi: Michailo Sergijczuk.

Michailo Sergijczuk #9
Aleksander Kobakhidze #30
77'

Gol! Strzelił Wołodymir Szesnakow.

Honorowy gol dla przyjezdnych. Zbyt krótkie wybicie piłki po kornerze i ta błyskawicznie wraca w pole karne Arsenalu. Stephan Lichtsteiner przegrywa przebitkę, a Szesnakow uderza z 14 metrów nie do obrony w górny róg.

Wołodymir Szesnakow #17
6
4
6
8
12
74'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Stephan Lichtsteiner.

Sokratis zauważył ruch bez piłki Lichtsteinera i zagrał na wolne pole. Szwajcar widział atakującego go bramkarza, zatem posłał wysoką piłkę w pole karne. Oezil na luzie do pustej bramki na 4:0.

15
6
1
1
1
70'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Emile Smith-Rowe.

Emile Smith-Rowe #55
2
70'

Worskła. Schodzi: Dmytro Krawczenko. Wchodzi: Oleksandr Sklyar.

Oleksandr Sklyar #6
Dmytro Krawczenko #29
66'

Mesut Oezil "poczarował" w polu karnym Worskliej, ale przesadził ze zwodami i piłka opuściła boisko zanim zdążył zacentrować.

1
1
64'

Rebenok dośrodkował z prawej flanki, ale napastników gości uprzedził Monreal.

60'

Druga połowa jest nieporównywalnie lepsza od pierwszej, a wszystko za sprawą Arsenalu, który wreszcie jest drużyną usposobioną na grę ofensywną.

56'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Już 3:0! Odbiór Monreala w środku boiska i później piłka poszła jak po sznurku. Kończy wszystko mierzony strzał z 18 metrów.

55'

Rzut oka w stronę ławki rezerwowych, a tam Alexandre Lacazette siędzący, a może leżący niczym przed telewizorem. Wygląda na obrażonego rolą rezerwowego.

1
53'

Kolejny raz pokazał się najlepszy na boisku Alex Iwobi. Dośrodkowanie z lewej flanki trafia do pozostawionego bez opieki Aubameyanga, ale "wolej" Gabończyka jest niecelny.

1
2
50'

Iwobi dynamicznie ruszył do piłki zagranej na wolne pole. Dogonił ją przed linią końcową i wyłożył przed bramkę. Strzał Welbecka minimalnie obok prawego słupka.

1
48'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Mamy gola! Ormianin dośrodkował z lewej strony boiska idealnie na głowę Welbecka.

13
7
2
1
1
48'

Iwobi świetnie podaje do Mchitarjana, ale Ormianin fatalnie pudłuje z 13 metrów.

1
1
Padną jakieś gole po przerwie?
Tak, Arsenal podwyższy prowadzenie
Tak, Worskla wyrówna
1
46'

Początek II połowy.

1
1
45'

Sędzia dorzucił 2 minuty.

45'

Iwobi łatwo przepchnął Perdutę tuż przy linii bocznej. Podanie do Mchitarjana, a ten uderza po długim rogu... piąstkuje Shust.

44'

Było o włos! Pierre-Emerick Aubameyang znalazł miejsce przed polem karnym i z 18 metrów obił słupek.

2
2
1
1
1
42'

Alex Iwobi jak w masło wbiegł w pole karne gości, zakręcił dwoma obrońcami, ale jego płaskie podanie nie dotarło do Aubameyanga.

1
39'

Zespół z Ukrainy stara się odgryzać w ataku, ale jeszcze bez poważnego zagrożenia bramki Leno. Wszystko kończy na 30. metrze.

1
36'

Pavlo Rebenok fauluje tuż przed własnym polem karnym. Wszyscy spodziewali się centry, a tymczasem Lucas Torreira strzela nad skąpym murem w krótki róg... tylko boczna siatka.

1
32'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Alex Iwobi.

Strata Kobakhidze i błyskawiczna kontra Arsenalu. Henrich Mchitarjan podał na lewe skrzydło, gdzie popędził Iwobi. Podanie wzdłuż pola karnego skutecznie zamyka Gabończyk.

30'

Nic się nie dzieje.

2
1
2
27'

Mocny strzał Iwobiego z lewego narożnika pola karnego... piłka poszybowała wysoko w trybuny.

1
25'

Na Emirates Stadium dużo wolnych miejsc. Ci, którzy zostali w domu zaoszczędzili trochę funtów, bo zwyczajnie nie ma na co popatrzeć.

1
1
22'

Zamieszanie w polu karnym Worskliej. Na 11. metrze pada Henrich Mchitarjan, po chwili goście ofiarnie blokują strzał Elneny'ego z bliskiej odległości. Nie ma gola, nie ma też rzutu karnego.

2
1
1
2
2
21'

Nie będziemy owijać w bawełnę. Mecz póki co stoi na bardzo słabym poziomie.

3
1
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Wiaczesław Sharpar. Faulowany Elneny.

1
1
17'

Celny strzał z dystansu, ale bardziej do statystyk niż jako realne zagrożenie. Bernd Leno bezproblemowo złapał piłkę.

1
1
1
15'

Za nami kwadrans i wydaje się, że Arsenal łapie właściwy rytm.

2
3
2
2
4
12'

Kolejne podanie za linię defensywy gości, piłkę na wślizgu zaatakował Stephan Lichtsteiner, ale tylko lekko ją trącił i Shust nie miał problemów z obroną.

3
2
1
1
2
11'

Dobre podanie z głębi pola z pominięciem obrony gości i bramkarz Bogdan Shust ratuje skórę Worskliej. Wybieg poza pole karne i ofiarne wybicie głową.

2
2
2
2
4
8'

Faul Sokratisa przed własnym polem karnym. Głębokie dośrodkowanie zamyka Wiaczesław Sharpar, ale niewiele się z tego dało zrobić.

1
1
2
2
2
5'

Gospodarze nie kwapią się do ataku, kilkanaście podań wymienionych na połowie rywala, ale nie zbliżyli się do pola karnego. Dobrze przemieszczają się w defensywie Ukraińcy.

3
2
2
2
2
3'

Zaskakujący obraz początku spotkania. Goście stosują wysoki pressing już w polu karnym Arsenalu.

3
1
6
2
3
20:39

Worskla zagra w zielonych strojach, Kanonierzy w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.

6
3
1
1
1
20:03

Pół godziny do pierwszego gwizdka. Rozgrzewka trwa w najlepsze.

6
3
1
1
2
20:03

Spotkanie poprowadzi Bart Vertenten (Belgia).

6
2
1
1
1
20:03

Niezaprzeczalnie zdecydowanym faworytem jest Arsenal FC, ale futbol nie takie już rzeczy widział. My liczymy na dobre widowisko.

6
3
1
1
1
20:03

Witajcie! Trwa wieczór z Ligą Europy. 12 spotkań rozpoczęło się chwilę przed 19:00, a kolejne startują o 21:00. My będziemy na Emirates Stadium w Londynie, gdzie Arsenal zagra z ukraińską Worsklą Połtawa.