Sprzed pola karnego wprost w ręce Szumskiego dośrodkował Pedro Tiba.

5
4
12
85'

Arkadiusz Kasperkiewicz dobrze wypracował sobie pozycję na 18. metrze, jednak uderzył koszmarnie, wiele metrów nad bramką.

9
6
3
9
15
84'

Czas mija nieubłaganie, a Lech wciąż jest bezradny w ofensywie.

46
30
15
8
16
82'

Raków. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Adam Radwański.

79'

Gra się zaostrzyła. Lech zaczyna coraz więcej ryzykować, a Raków czyha na kontry.

22
9
9
9
9
74'

Lech. Schodzi: Łukasz Trałka. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Kasperkiewicz.

10
6
4
7
4
72'

Raków wyszedł z zabójczą kontrą, po której z bliska do siatki trafił Miłosz Szczepański. Sędzia początkowo wskazał na środek boiska, ale potem skorzystał z powtórki i gola nie uznał. Powód? Faul Kasperkiewicza, który brał w rozegraniu, na Kostewyczu.

15
8
7
24
43
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

19
21
7
4
9
70'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Mihai Radut.

9
12
5
1
3
69'

Lech mógł wyjść z groźną kontrą, jednak Joao Amaral łatwo stracił piłkę na rzecz Schwarza.

2
14
4
3
6
67'

Raków. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Daniel Bartl.

Daniel Bartl #7
8
3
7
4
5
66'

Teraz zaatakował Raków. Thomas Rogne przyblokował strzał Domańskiego z ostrego kąta i piłka wyszła na rzut rożny.

11
3
2
3
2
65'

Lech. Schodzi: Dioni. Wchodzi: Joao Amaral.

12
8
1
2
1
64'

Szybka kontra Lecha i było groźnie. Wołodymyr Kostewycz dośrodkował z lewego skrzydła do Gytkjaera, ale ten uderzył nieczysto i spudłował.

2
7
2
1
5
60'

Z dystansu wysoko w niebo uderzył Maciej Gajos.

1
10
2
6
18
56'

Zakotłowało się pod bramką Lecha, jednak Jasmin Burić złapał piłkę po dośrodkowaniu Malinowskiego z prawej strony.

10
3
3
2
4
54'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Kuna z rzutu wolnego. Piłka w rękach Buricia.

8
1
2
1
1
51'

Z 17 metrów potężnie uderzył Arkadiusz Kasperkiewicz i po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

3
2
2
2
3
50'

Żółtą kartkę za faul na Domańskim otrzymał Wołodymyr Kostewycz.

9
5
3
2
1
Czy Lech zdobędzie w drugiej połowie co najmniej jednego gola?
8
4
3
1
2
47'

Z rzutu wolnego z okolic linii końcowej dośrodkował Maciej Gajos, ale po małym zamieszaniu sędzia przerwał grę.

1
2
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

8
4
3
4
3
45'

Spod końcowej linii zbyt mocno dośrodkował Dioni i nic z tego nie wyszło.

6
7
4
4
5
41'

Dobra centra Gajosa z rzutu rożnego, lecz świetnie piąstkował Jakub Szumski.

8
3
2
4
6
39'

Piotr Malinowski miał sporo swobody na prawym skrzydle, dośrodkował jednak poza boisko.

1
1
2
4
37'

Obraz gry się zmienił. Lech zyskał teraz wyraźną przewagę, a gospodarze skupiają się na defensywie.

13
7
4
3
9
33'

Częstochowianie poradzili sobie z centrą Gajosa z rzutu wolnego z narożnika boiska.

16
7
1
4
30'

Dobra akcja Kolejorza! Maciej Gajos podał krótko do Dioniego, a ten oddał płaski strzał z ostrego kąta. Szumski złapał piłkę z małymi kłopotami.

14
5
3
1
6
29'

Lech mozolnie buduje swoje akcje i próbuje zatrzeć fatalne wrażenie z początku meczu.

5
3
3
1
3
26'

Groźny płaski strzał Tiby z 14 metrów i instynktownie interweniował Jakub Szumski.

7
3
2
3
3
25'

Patryk Kun padł w polu karnym Lecha po starciu z Buriciem. Sędzia puścił grę i to raczej słuszna decyzja.

4
1
2
1
2
22'

Odpowiedź Lecha: płasko z dystansu uderzył Pedro Tiba - tuż obok słupka.

6
2
3
3
14
21'

Jasmin Burić z trudem, na raty obronił soczysty strzał Domańskiego sprzed pola karnego.

4
4
5
4
5
19'

Piotr Malinowski zepsuł dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko.

1
1
2
6
3
15'

Sebastian Musiolik minimalnie spóźnił się do piłki po dograniu Szczepańskiego z prawej strony! Znów pachniało drugim golem dla I-ligowca.

11
7
1
1
6
15'

Lech wymienił w końcu kilka celnych podań, ale wszystko skończyło się fatalnym zagraniem De Marco.

4
5
1
4
12'

Lechici próbują wyjść z własnej połowy, jednak na razie stworzenie jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką gospodarzy stanowi dla nich ogromny kłopot.

7
14
3
2
7
8'

Częstochowianie mają zdecydowaną przewagę. Lech nie potrafi utrzymać się przy piłce.

31
20
8
3
7
5'

Mogło być już 2:0! Sebastian Musiolik główkował z kilku metrów, ale w sam środek bramki i tym razem Jasmin Burić na posterunku.

36
25
8
8
9
3'

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański. Asystował mu Maciej Domański.

Cóż za gol! Domański zagrał na środek boiska do Szczepańskiego, a ten pokonał Buricia pięknym strzałem z 25 metrów. Piłka poleciała bramkarzowi Lecha za kołnierz.

169
109
41
18
32
2'

Raków w ataku pozycyjnym, ale na razie rozgrywa piłkę głównie na własnej połowie.